Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] Qstra vs Rouge

Kto lepszy?
Qstra
37%
 37%  [ 15 ]
Rouge
27%
 27%  [ 11 ]
Remis
35%
 35%  [ 14 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2009|, o 12:28   [Battle] Qstra vs Rouge

Sławomirze wyzywam Cie na batleja.
Deadline: 4 dni wystarczą
Czas combosa: 10-30 sec

Filmy:
Qstra

Wersja HQ na YouTube

Rouge

Wersja HQ na YouTube


Co do comba przeciwnika. Ladnie wyglada ale mnie jakos te obroty nie pociagaja, pozatym 80% comba to samo machanie reka a reszta to praktycznie te same tricki. Jesli te slowa w jakis sposob maja cie urazic to sorry. Szkoda ze nie nagrywasz cokmb dluzszych nic te 10-15 sekund i fajnie by bylo jakbys dawal jakies trudniejsze tricki :wink:
Ja, hmm nie jestem zbyt zadowolony z tego comba wiec glos na przeciwnika.

Niech wygra lepszy!
Ostatnio zmieniony przez Rouge |15 Cze 2009|, o 18:44, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2009|, o 13:27   

Za chwałę!

ps. Dzięki za te 4dni, może coś lepszego wymyślę <3
Ostatnio zmieniony przez qstra |16 Cze 2009|, o 20:10, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2009|, o 18:42   

Bump sa filmy
PTP Wymiany/Trades
 
 
MaraK 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Posty: 111
Skąd: Zabrze
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2009|, o 19:15   

Qstra: Styl masz ładny, widać że idziesz w stronę Pyraluxa lecz machanie ręką podczas kręcenia to nie tricki, których było u ciebie stosunkowo mało a do tego były one proste. Co nie znaczy, że twierdzę że nie umiesz kręcić, bo ci to wychodzi coraz lepiej.

Rouge: Dość płynnie chociaż tam jeden lag chyba był ale różnorodność tricków i ich poziom zadecydował o mojej opinii na temat tej walki.

Ogólnie oboje bardzo szybko się rozwijacie, tak dalej. Głos na Rouge oczywiście.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sylkin 
Użytkownik


Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Wiek: 31
Posty: 75
Skąd: Pruszków :D
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 12:04   

A mi się styl Qstry (dobrze odmieniam?) podoba, i to bardzo! Ale z drugiej strony oba comba na bardzo wysokim poziomie.
PTP Wymiany/Trades
 
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 20:08   

No dobra, teraz coś ode mnie :)

Rouge mój drogi Rouge... mówisz, że nie pokazałem nic trudnego a co ty pokazałeś? sonic>jakiś bak znowu soniki infinity aroundy i tyle ;P sorki ale takie jest moje zdanie. Może zrobiłeś coś koxurskiego ale nie zauważyłem tego dzięki twojej kamerce i kątowi. IMO musisz popracować nad stylem.

A i po co piszesz MI to samo na UPSB skoro już tutaj mi to powiedziałeś?

Co do siebie to powiem tyle, że nie staram się i nie będę się starać o jakieś brzydkie lecz koxiarski triki, na razie nic nie umiem ale w przyszłości będę się starać wydobywać piękno z penspinninu i doskonalić swój STYL. Jakoś mnie penspinning JEB-a***w nie pociąga :P

Zapraszam do głosowania i komentowania - zostało trochę czasu.
PTP Wymiany/Trades
 
Novy 
Użytkownik


Kręcę od: 1 marzec 2009r.
Ręka: Left < Right
Wiek: 31
Posty: 320
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 20:56   

Jak już zagłosowałem, to postaram się uzasadnić...

Qstra
Masz swój styl... O gustach się nie dyskutuje, więc ciężko tu cokolwiek powiedzieć...
No ale mnie osobiście nie pociąga, jak to napisał Rouge, "machanie ręką".


Rogue
Nom faktycznie kąt mógłbyć inny, ale to sprawy techniczne.
Combo troche niezłe, sam robie niektóre z takich przejść (a kręce sporo krócej od Ciebie) i byłą tam jakoś zauważalna powtarzalność.

Zagłosowałem na Remis :wink:
_________________
Kanał YouTube
Nie mam nic na sprzedaż / Nie znam się na modach.
PTP Wymiany/Trades
 
Paradox 
Użytkownik


Kręcę od: 13 X 2008
Ręka: right
Wiek: 29
Posty: 79
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 21:13   

qstra, ładne combo ,Lubie to machanie ręką <3 Ładnie to wykonujesz. Zobaczylem tam (o ile sie nie myle) pare tw soniców prawie pod rząd i 1 laga. Gdybys przykręcił jeszcze parę sekund i na koniec jakiś finisher. brakowało mi tego :)

Rouge, U Ciebie ten finisher był ,u Qstry mi tego brakowało. 1 laga miałeś przy pinkim (małego :d ) i po zrobieniu aeriala chciałeś zrobic fl ta rev i to było troche szarpane. Takie jest moje zdanie. Ale ogólnie to wszystko ładnie.Kup lepszą kamerke! :)

Uwielbiam to machanie ręką i dla tego i powyższych argumentów głosuję na Qstre!
_________________
Pozostaje tylko ...Ćwiczyć.!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pekin 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 245
Skąd: Siemianowice Śl.
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 21:27   

"qstra" napisał/a:
IMO musisz popracować nad stylem.


Nie wiem czy wiesz ale ciężko wyrobić sobie styl :roll: każdy ma inny styl jak, by każdy miał taki sam styl to świat byłby nudny....
http://forum.penspinning....&highlight=styl
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pekin |16 Cze 2009|, o 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 22:10   

moim zdaniem qesta o wiele lepiej niż rouge.
Po pierwsze to o wiele bardziej stylowo i płynnie po drugie niby rouge pokazał cięższe triki, ale combo było nie ciekawe i z zacięciami więc mój głos wędruje na qeste
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2009|, o 12:26   

Na początku teza: remis.

Teraz dowód:
qstra: Stylowo. No właśnie. Kluczowe słowo. Podobało mi się, nie ukrywam, bardzo szybkie i płynne zmiany pozycji z PU do PD i odwrotnie są bardzo efektowne (zob. Pyralux), aczkolwiek stosunkowo łatwe technicznie. Jako, że nie jest to walka bardzo oficjalna to będę nieco subiektywny i postawię styl na równi ze skillem.

Rouge: Tutaj jest klasyczny spinning, bez udziwnień można powiedzieć. Aczkolwiek także mi się podobało, bo było w miarę płynnie i schludnie, a w dodatku okraszone dość fajnym stylem. Początek dobry, jeden z tych, które są proste i efektowne. Środek kombocha także dobry, w miarę urozmaicony, dostrzegłem parę lagów, aczkolwiek nie bardzo rażących.

No i podsumowanie/wnioski:
No, to ten. Walka równa, ale kombosy zupełnie inne. Dlatego postaram się być sprawiedliwy i zagłosuję na remis. Bless.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
k0nri 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 30
Skąd: KrK
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2009|, o 13:20   

Oddałem głos na Rouge . Why ? A dlatemu , że qstra zrobił jakieś wygibasy ,a nie pokazał spinningu ! A co jest tu najważniejsze ? Penspinning który pokazał w tym battlu Rouge . Tricki qstry to takie monotonne twistedy i warpedy a Rouge poazał o wiele więcej lepszych trików , może nie tak płynnie ale jak "niepłynnie " można zrobić twisteda . Jak można głosować na qstre jak on nic nie pokazał oprócz wygibasów ?!.. SORROW !
_________________
Nakarm mnie bo cie zjem
Ostatnio zmieniony przez k0nri |17 Cze 2009|, o 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Routtuqe 
Użytkownik


Kręcę od: 14.07.2006
Ręka: 3p2h
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Tymbark
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2009|, o 14:28   

Qstra:Bardzo ładnie, troche krótkie combo ale bardzo mi się podobało i nie prostackie.
Rogue: Dobre combo, czas tak samo, triki ładne wszystko ladnie ale nie bylo tego czegoś co by cię wyraziło, czegoś twojego, zbyt zwykłe i proste choć triki na wysokim poziomie.
Remis lub Rogue sam nie wiem.. :)
PTP Wymiany/Trades
 
sayan 
Użytkownik


Kręcę od: 31.2.2009
Ręka: prafa
Posty: 70
Skąd: Czeladż <3
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2009|, o 14:56   

Qstra: Gdybyś wykręcił normalne combo, bez tej szarpaniny rękami, takie jak pokazałeś na half year, mogę z czystym sercem powiedziec że wygrałbyś to.
Rogue:
"ktośtam" napisał/a:
Dobre combo, czas tak samo, triki ładne wszystko ladnie ale nie bylo tego czegoś co by cię wyraziło, czegoś twojego, zbyt zwykłe i proste choć triki na wysokim poziomie.
(nie chciałem się powtarzac;])

REMIS!
Ostatnio zmieniony przez sayan |18 Cze 2009|, o 14:57, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |21 Cze 2009|, o 20:15   

Gratki ;)
Widocznie poprostu zakreciles lepiej. Keep spinning
Ostatnio zmieniony przez Rouge |21 Cze 2009|, o 20:16, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl