Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 18:01
Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:14   Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D

no to jak w temacie piszcie wszystkie zabawne historie ktore wam sie przytrafily zwiazane z PS

no to bedzie ciezko ale zaczne :D

ja mialem taka zabawna sytuacje ze bawiac sie dlugopisem na lekcji chcialem go podrzucic, odbic , zlapac. W momencie odbicia dlugopis niespodziewanie zmienil swoja trajektorie lotu i przelecial no doslownie cm przed oczami biologa, dostalem wtedy najciekawsza uwage w moim zyciu :D :

"bawi sie dlugopisem, stwarza zagrozenie dla innych" <lol>
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jabułek 
Użytkownik

Kręcę od: 12 stycznia 2009r.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 37
Skąd: Trzebinia
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |5 Mar 2009|, o 14:00   

"Shinigami" napisał/a:
Ja w szkle wypożyczam książki na przerwach (tak zwany AKTYW) i często mi się zdarza ,że przychodzi 1 2 3 klasista wypożyczyć książke i ja mu mówię weź sobie tą książkę bardzo ciekawa (ale jest z niezbyt ładną oprawką) a on mówi nie i wypożycza inną (z ładną oprawką) :facepalm: od pewnego czasu jak namawiam kogoś do wypożyczenia książki to mówię tak : Ciekawa krótka śmieszna książka i z ŁADNĄ OPRAWKĄ!!! :smile:


Co w tym zabawnego ?
_________________

I love Industrial.
Dla znajomych Jabcyn.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lechu
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Mar 2009|, o 21:41   

Słuchałem idosera i miałem włączonego dosa który powodował halucynacje. Wstaje a tu krzesło zaczyna mi spier *** a ja za nim gonie :facepalm: Siora miała zgona ze śmiechu.
Za drugim razem yoyo zaczęło do mnie gadać :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |8 Mar 2009|, o 21:09   

@Jabułek: nie oceniaj książki po okładce... :<
PTP Wymiany/Trades
 
 
jankes1124 
Użytkownik

Kręcę od: 16 IX 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 15
Skąd: Sieraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |11 Mar 2009|, o 19:22   

Dziś na matmie próbowałem robić bakfalla. Jakoże siedzę przy ścianie w pierwszej ławce przy biurku nauczyciekla dostała z pena. W połowie baka pen jakimś cudem wyleciał mi z palców odbił się od ściany i biedna kobieta dostała w BIUST. Wszyscy mieli taką polewę że.... Oczywiście uwaga do dziennika " Mateusz przeszkadza w lekcji i rzuca nauczyciela w miejsce intymne". Jak zobaczyłem to "miejsce intymne" napisane w dzienniku to myślałem że się udusze ze śmiechu.
_________________
Just penspinning!!!
Ostatnio zmieniony przez jankes1124 |12 Mar 2009|, o 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wito 
Użytkownik


Kręcę od: 17.11.2008r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 75
Skąd: Szczecinek
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Mar 2009|, o 19:40   

"jankes1124" napisał/a:
palcy


Palców sieroto :facepalm:


Dziś wywiadówka u mnie w szkole była i mama wraca a ja zestresewany pytam
-No i jak?
-Sranie w banie nic o tobie i twoich długopisach!! :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |11 Mar 2009|, o 19:43   

Na Wf bnyliśmy na sankach. Wszyscy byli mokrzy :D
Na następnej lekcji koleżanka z ławki (Martyna) mówi do mnie szeptem:

"Mokro mi!"

Tak mi się śmiać chciało :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ziomek 
Użytkownik

Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 193
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |11 Mar 2009|, o 20:48   

"11Cichy11" napisał/a:
Na Wf bnyliśmy na sankach. Wszyscy byli mokrzy :D
Na następnej lekcji koleżanka z ławki (Martyna) mówi do mnie szeptem:

"Mokro mi!"

Tak mi się śmiać chciało :D


Swietne:D
U mnie to tylko na lekcji wychowawczej pisalismy ogłoszenia matrymonialne w których trzeba było sie skupic na walorach wewnętrznych no to ja:

Długonogą blondynke z dużymi walorami;D zapoznam

albo
religia-Zarcik kęci moim Spoko G3 pani mu go zabrała to ja wyjmuje bustera zabrała,wyjmuje comsse zabrała,wyjmuje stylisha i tak przez pare penów.Na koncu lekcji sie pyta
-Zarcik:Tak!
-Ja:nie!
_________________
Posiadam watercolor moda,sweet drop moda,aqua comssy,marvy marker moda,dr gripy.Pisz z rozsadnymi ofertami.TYLKO PIENIADZE.
PTP Wymiany/Trades
 
jankes1124 
Użytkownik

Kręcę od: 16 IX 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 15
Skąd: Sieraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Mar 2009|, o 16:09   

"Wito" napisał/a:
"jankes1124" napisał/a:
palcy


Palców sieroto :facepalm:


Dziś wywiadówka u mnie w szkole była i mama wraca a ja zestresewany pytam
-No i jak?
-Sranie w banie nic o tobie i twoich długopisach!! :facepalm:


Sory :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: czepiasz sie;d

Warn.
_________________
Just penspinning!!!
Ostatnio zmieniony przez MadEye |13 Mar 2009|, o 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
sleep 
Użytkownik


Kręcę od: 13.12.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 135
Skąd: Bobrowniki
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2009|, o 21:51   

Cuda nie widy:
Moja mama wykręciła TA :facepalm:
_________________
Lubie jajka [;
PTP Wymiany/Trades
 
 
fajlo 
Użytkownik


Kręcę od: Sob 20 Gru, 2008
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 17
Skąd: rumia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2009|, o 22:53   

Siedze w pierwszej ławce krece combosa a patrze gościówa od matmy stara sie powtórzyć XD potem minała minutka bo mieliśmy robić zadanie a jej niewychodziło i mówi że bym się nie bawił więcej bo to marntractwo czasu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |27 Lut 2011|, o 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |16 Mar 2009|, o 08:17   

Na urodzina u koleżanki dziewczyną się nudziło i cienie do oczu poszły w ruch. Miałem taką długą czarną linię na policzku. Impreza się skończyła i koleżanka mówi mi:

A(gata): Umyj sobie to!
J(a): Będziecie mi to myć! Będziecie mi to lizać! :|
A: POLIZAĆ CI?

Wszyscy w taki lol! :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2009|, o 20:17   

Na fizyce kartkówka, ja nie piszę jej ,bo chory byłem, i wziąłem kartkę żeby zadania napisać ,żeby w domu porobić, nie chciało mi się wyciągać długopis do pisania więc wziołem D.S One Pirat by Mikusek przyniosłem do szkoły ,żeby pokazać Darionowi. Jak każdy wie mozna pisać tym penem i pisałem nim i sobie zatyczka leżała. Pani podchodzi i się pyta "co to jest?", ja już miałem odpowiedzieć a ona "zatyczka?" a ja "tak zmodyfikowana", a kolega z tyłu "można zobaczyć jego filmiki z tym" (pomyślałem z czym? z zatyczką), drugi kolega "kogo?", a ten pierwszy" Mikołaja w internecie z długopisem".

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2009 ]

Generał Hallmann przyszedł wyzwolić penspinnerów w Polsce
komentować xD
http://www.youtube.com/watch?v=JBVEdtjPcfU
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moździerz 
Użytkownik

Kręcę od: Październik 2010
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 24
Skąd: Toruń
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2011|, o 21:36   

my se idziemy przez korytarz patrzymy kacik wolny siadamy
idzie kolo w sandalach [nauczyciel] on zawsze z tego kata nas wypiepsza mowi idzcie sobie na laweczki a my do niego laweczki sa zajete a on z 10 sek sie zastanawia i mowi tu przeciez toaleta jest [dla inwalidow :facepalm: ] znowu sie zawdtydzil az ktos powiedzial wes se pan idz z tad
i poszedl :razz:
_________________
Kupię koszulkę ppp. Pisać na pw lub na gg
PTP Wymiany/Trades
 
 
Winotu 
Użytkownik


Kręcę od: 23-09-2010
Ręka: Prawa
Posty: 208
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |27 Mar 2011|, o 19:32   

Ja ostatnio miałem na historii taką sytuację:
byliśmy podzieleni na grup i mieliśmy zrobić jakąś pracę i zaprezentować, pani przechodziła i pytała się grup kto będzie prezentował i jako, że nikt nie chciał mówić to wytypowali mnie (ja się ich później pytałem czego ona chciała :facepalm: i powiedzieli mi że prezentuje) i nadszedł czas na prezentacje i wychodzę na środek (cały czas kręcąc jumpingiem). Dotarłem na środek i chcąc zacząć prezentować ktoś się odzywa: "a ten znowu z tym długopisem" i tu się kilka osób zaczęło śmiać, potem nauczycielka "brawo, brawo pokaz zręczności już był, a teraz do rzeczy". Na te słowa wyłapałem taką pompe, że upuściłem moda, podniosłem, klasa -- pompa, ja też pompa i 2 raz upuszczam, podnoszę i dalej pompa, na chwilę klasa ucichła, chcę zacząć mówić i nawet słowa nie zdążyłem powiedzieć a tu ktoś nagle się zaczyna śmiać i za nim cała klasa. Miałem taką pompe, że kilka razy próbowałem coś powiedzieć, ale nie mogłem, aż w końcu mówi coś takiego "może go zmienicie, bo nic się nie dowiemy".
Ogólnie cała klasa miała taką pompe, że nie mogłem wyrobić...
Potem się dowiedziałem, że niektórzy nie widzieli jeszcze nikogo kto by się tak czerwony zrobił (ja tam mam jak występuje publicznie, ale wtedy to aż mi gorąco w twarz było :D )
_________________
http://osu.ppy.sh/u/winotu
osu!
PTP Wymiany/Trades
 
Browiec 
Użytkownik


Kręcę od: 11.03.2011r.
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 3
Skąd: Mogielnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2011|, o 16:25   

Ja z kolegą, chcieliśmy penpinningu nauczyć księdza, ale ksiądz nie chciał. To ja mu wtedy powiedziałem, ze pewnie kości ma przestarzałe. 10 minut później dostalem uwagę :twisted:
_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forgive me, it's only my weakness

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl