Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 18:01
Teksty waszych nauczycieli
Autor Wiadomość
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |27 Mar 2008|, o 19:24   Teksty waszych nauczycieli

Nauczyciele w szkole potrafią czasem palnąć coś naprawdę zabawnego. czasami się przejęzyczą, czasami nieświadomie gadają głupoty. w tym temacie piszcie takie właśnie perełki :P

Ale darujcie sobie te bardziej żałosne sytuacje, bo czasami chce się śmiać nie ze śmiesznego tekstu a z politowania... :P


U mnie w szkole rekordzistami są pani od matmy i pan od PO. Kilka ich tekstów:
Matma:
-nie wolno tego rozwiązywać na oko! na oko to jest rumianek, tylko nie za gorący bo się poparzysz!
-jakby matka dała gwoździa do zjedzenia, to też byście zjedli?
-wy jak pampersy nieprzemakalne! nic nie dociera!
-teoretycznie jestem piękna i młoda, a praktycznie to ni diabła.
-teoretycznie to ja mogłam Ci dopuszczający dać, ale... a dałam? hahahaha
-co ty, śpiłeś?
-szczęśliwy traf okoliczności
-Daj se spokój na wstrzymanie
-zachowujecie się poniżej pasa
-jak przychodzi do klasówki to siedzicie jak sroka w gnat
-t jak telinka


-(za oknem idzie jakiś lamowaty koleś...) "Boże, myślałam, że to mój wnuk... taka sierota boska..."

-pani kłóci się z uczniem, później zaczyna machać - nie mylić z kręceniem - długopisem, następnie nim "klikać", zrobiła jeszcze parę dziwnych/głupich rzeczy i wtrąciła: "żebyście sobie nie pomyśleli - ja jestem zdrowa psychiatrycznie!"

pani "coś" tłumaczy
[pokazuje na wykresie funkcji kwadratowej] "tutaj stoi twój kumpel dzielnicowy. tutaj świadek robił zdjęcia. a tutaj masz wyciągnąć wniosek, że pijany kierowca poszedł pić ze swoim psem." Potem jeszcze gdy kolega nie zrozumiał dodała: "i nie zrozumiał jak sroka w gnat!"

PO:
-pan z przejęciem opowiada o skutkach pożaru... "jak byście poczuli ten wszechmogący smród"
-tak jak ostatnio ta afera ze zdjęciami Mahometa... [proszę pana, może karykaturami?] Nie, Zdjęciami!
-Dlaczego dzieci płoną? Bo się palą.


Historia:
-po śmierci Dobrawy Mieszko pierwszy ponownie wyszedł za mąż.


Perełka z angielskiego:
"-proszę pani, co to znaczy "why"?
-Dlaczego
-A, tak się pytam..." XD

Biologia:
-[...]a więc, żeby zobaczyć gwiazdki trzeba się rąbnąć w potylicę, żeby usłyszeć dzwony należy walnąć się w skroń. [o funkcjach różnych płatów mózgu]
-i teraz zapiszcie ćwicz., albo zad., albo ćwicz zad...

-Pan profesor narysował zabawną rybę, która nie posiadała oka i wyglądała nieco jak męski narząd rozrodczy. Jeden z uczniów zapytał:
-proszę pana, a gdzie oko?
-wypłynęło!


Wos:
- Kolejnym kryterium, według którego dzielimy ludzi jest płeć. Jest ono dużo bardziej skomplikowane niż podział na wiek. Tak więc ludzi ze względu na płeć dzielimy na... ?
- Kobiety i mężczyzn.
- Brawo, kolega zasłużył na plusa.

J-Jażdżu [nauczyciel]
k-kolega

j: poproszę do odpowiedzi... nie ma Marcina? no to numerek...
głos w klasie: Jest Marcin!
j: no to Marcina spytam za chwilę, a teraz posłuchamy Klaudii
(Klaudia u odpowiedzi)
j: zapiszcie sobie temat lekcji
k: czyli mam nie czytać prasówki?
j: jeśli chcesz to oczywiście, zostawię ci klucz i na przerwie sobie przeczytasz, ale ja osobiście nie jestem zainteresowany.


J: Za tydzień spotkamy się a pierwszej lekcji (wos przełożony z ostatniej godziny lekcyjnej), czyli będziemy mieli dwie godziny pod rząd. Cieszycie się? (i pełen banan na twarzy :mrgreen: )
klasa: Taaaak!
<Nagle z pełnego banana przyjmuje poważną, srogą minę>
j: A ja nie, bo przez was będę musiał wcześniej wstać!
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |1 Mar 2011|, o 18:32, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Makaroniara 
Użytkownik

Kręcę od: 09.2012
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 7
Skąd: Buk / Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2012|, o 12:28   

Matma: No, to chętny idzie do tablicy cha cha cha co, nie ma chętnego? hi hi hi to chętny jest ten, kogo mam ochotę wybrać cha cha cha

Biol: zięć do teściowej
-mamo, cz Cię wątroba czasem nie boli?
-na twój widok zawsze

nigdy nie wierz kobiecie, ona Ci wszystko wmówi
_________________
mów mi Makaron, Żółty Makaron
PTP Wymiany/Trades
 
xy0urneyx 
Użytkownik


Kręcę od: 2 września
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 50
Skąd: Niedaleko Rabki
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2013|, o 22:09   

Dzwoni komórka nauczycielki, ona odbiera i mowi "halo, halo, no halo", za ok. 10s mowi "kurcze, znowu nie ten przycisk wcisnelam"
_________________
[Url="http://www.zakon-wilka-forum.ugu.pl/viewtopic.php?p=397"Jak zarobić realną kasę, (np. na długopisy) żeby się nie narobić[/[/Url]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl