Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
NoName Mod
Autor Wiadomość
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 12:30   NoName Mod

NoName Mod (jak na razie :P )






Długość: 21,8 cm (można skrócić, ale pamiętajcie, żę zmieni się też rozkład masy)
Waga: średnia (nie mam wagi ;/)
Cena: 23-33 zł w zależności od ilości tipów






1x Pelikan Super Pirat (body)
2x Pilot G1 (tipy)
2x Pilot BK77 (opcjonalnie, dla zwiększenia masy)
2x Pilot G2 (gripy)
2x Długopis reklamowy Schneider (przednia część body) http://img3.imageshack.us/img3/1584/dsc00234gb.jpg






Zdjemujemy capy,kombinerkami usuwamy wkłady ORAZ niebieski plug. Wyjmujemy wkład, a następnie przycinamy body na długość około 10,5cm mierząc od strony niebieskiego pisaka. Jeśli ktoś chce, aby mod był krótszy, tnie trochę więcej.







Uwaga! Cięcie musi zostać wykonane równo, bo każdą krzywiznę widać na pierwszy rzut oka!





Długopisy reklamowe rozkręcamy i zostawiamy przednią część body. Wciskamy na nią tip G1 (opcjonalnie pod tipa z G1 tip od BK77). Obklejamy lekko taśmą aby nic nie latało i naciągamy gripy z G2.







Od strony ścierającej cap wejdzie przy lekkim dociśnięciu i będzie się trzymał. Na drugiego trzeba przykleić trochę taśmy i wcisnąc na siłę.





Zalety:
-wszystkie części ŁATWO dostępne w Polsce
-tani
-wyważony, masa skupiona na końcach
-nic nie lata, nic nie stuka

Wady:
-cięcie plastiku
-mało możliwości kolorystycznych (można dodać po jakimś pasku anyballa :P )





No i mod złożony. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Jeśli znajdziecie reklamówki w innych kolorach, złóżcie i pokażcie jak wygląda :)

Ostatnio zmieniony przez Kwasek |13 Lut 2011|, o 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
filip158 
Użytkownik


Kręcę od: Dawien dawna styczen 2011 jakos
Ręka: Prawa/Lewa
Wiek: 30
Posty: 41
Skąd: Milicz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 13:02   

Hmm nie wiem, mieszane uczucie..
Jeśli znajdę części postaram się skręcić i wystawie opinię bardziej obeznaną niż ta dzisiejsza:P
_________________
3xĆ
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:09   

Przydała by się chociaż nazwa tego reklamowego długopisu, czy link gdzie można kupić :P Bo obawiam się, że ciężko bez tego go będzie znaleźć.
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:34   

Mi się nie podoba, no może trochę dlatego że zrobiłeś go tak długiego. Za tą cenę wolałbym stylisha lub ładną comsse
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 19:26   

Jakby to FeniX złożył to byście chwalili, że wykorzystał darmowe peny :P
Nikt tego nie złożył, więc nie ma co się wypowiadać do kręcenia, a do twórcy- Daj spokosy, albo suby g2- wyjdzie taniej, a z subami na modach lepiej się spinuje.
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 21:19   

Cytat:
Przydała by się chociaż nazwa tego reklamowego długopisu, czy link gdzie można kupić Bo obawiam się, że ciężko bez tego go będzie znaleźć.


Z mojego lenistwa nawet o tym nie pomyślałem. Długopis Schneider: http://allegro.pl/schneid...1444197382.html

Cytat:
Mi się nie podoba, no może trochę dlatego że zrobiłeś go tak długiego. Za tą cenę wolałbym stylisha lub ładną comsse


Upośledzający Stylish i Metal Comssa przy moim Modzie wypadają o wiele słabiej. Wiem co mówię, bo mam wszystkie 3.

Cytat:
Jakby to FeniX złożył to byście chwalili, że wykorzystał darmowe peny
Nikt tego nie złożył, więc nie ma co się wypowiadać do kręcenia, a do twórcy- Daj spokosy, albo suby g2- wyjdzie taniej, a z subami na modach lepiej się spinuje.


Ze spoksami nigdy nie miałem styczności, więc nawet nie wiem czy by pasowały. Oczywiście suby jak najbardziej. Ale starałem się, aby wszystkie części były dostępne w jednym sklepie (jak w moim Giżycku)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl