Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
II Meeting w Nowym Sączu
Autor Wiadomość
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |21 Kwi 2010|, o 21:32   II Meeting w Nowym Sączu

Jou !

Jako iż I Nowosądecki meeting był aż pół roku temu, i wypadł bardzo dobrze postanowiliśmy zrobić kolejny: II Meeting w Nowym Sączu.

Będąc na meecie w Krakowie sporo osób zadeklarowało się że będzie. Tak więc piszcie tutaj kto z Krakowa mógłby jechać a zgłoszą się do Was odpowiednie osoby.

Jeśli ktoś chce jechać z Tarnowa to pisać do Mikulewa, jeśli z Krakowa to do Frasia bądź Mrau'a.

Naprawdę sporo osób obiecało, że będzie tak więc myślę że meet będzie przedni.

Pisać do mnie jeżeli trzeba kogoś odebrać z przystanku PKS bądź też PKP.

Myślę że tak jak poprzednio meeting odbędzie się w galerii sandecja, ale to się jeszcze zobaczy.

A teraz kilka suchych informacji :

Tu jest Nowy Sącz

Ile kilometrów jest z mojego miasta do Nowego Sącza ?

Kraków - około 90 km.

PS. A i data to raczej będzie 12 czerwiec, zbierzemy się na dworcu autobusowym i pójdziemy do Europy.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |21 Maj 2010|, o 20:51, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczaku 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010r. Dużo przerw
Ręka: lewa
Wiek: 30
Posty: 322
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 20:59   

Upał był okropny i to trzeba przyznać. Ale nakręciliśmy trochę. Mikulew prawie szybę na dworcu rozwalił, a Harnaś lampę. Ale co tam, fajnie było i kupiłem M&M i za darmo dostałem białą fibre. :) Do tego dochodzi Minwoo i clear Waterfall + nieustanne wciąganie tabaki bo gorąco było i szukaliśmy jakiegokolwiek orzeźwienia. Na tym meetingu najwięcej chyba wydałem na picie z wiadomych powodów. Ale pogadaliśmy sobie i poznaliśmy się lepiej. Ogólnie meet nawet spoko tylko faktycznie straszna zamuła była.
_________________
Subskrybuj mnie na You Tube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 21:10   

"Harna$" napisał/a:
Przesadzasz
Mimo upał dało się przeżyć.
A Ct złożyłem bo tylko takie Ct miałem :D


Nie licząc czerwonego :D

A kurde sorry że mnie nie było :/ Następny zróbmy wakacje . Ale trzeba się będzie postarać o to żeby nie było takiej zamuły o jakiej mówicie. Mikulew ale I lepszy od II w NS :P . ?
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 32
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 21:13   

w takim razie ciesze sie bardzo że mnie nie było gdyż Mikulew coś mi obiecał ale skoro była zamuła to niestety Mikuś się już wypalił. Smutne
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 21:15   

"Antraksus" napisał/a:
Mikulew ale I lepszy od II w NS :P . ?

przestałem powoli porównywać doświadczenia, po prostu było inne niż wszystkie meetinig na których byłem.
Po staremu gdybym miał się bawić umysłem to powiedział, że I był lepszy od II, ale nie utożsamiam się z tym. Było tak jak było. I fajne doświadczenie, bo akceptuje każde doświadczenie nawet gdy wygląda na bardzo szkodliwą, negatywną rzecz itp.
Jak mówię, ten meet miał apogeum ciepła, raczej cieplej być nie może, a jak będzie podobnie to już doświadczyłem i wiem jak reagować na taką sytuację. Z humorem!
Ten meet jest przeciwieństwem do meeta II oficjalnego w Tarnowie, i warto było to doświadczyć. Naprawdę, II NS najgorętszy meeting, II Tarnów najzimniejszy meeting na którym byłem i wątpliwe, żeby się tak powtórzyło!

edit

"Domcior" napisał/a:
w takim razie ciesze sie bardzo że mnie nie było gdyż Mikulew coś mi obiecał ale skoro była zamuła to niestety Mikuś się już wypalił. Smutne

tak i dosłownie, to dobrze, może w końcu dotrze do niektórych penspinnerów, że Mikulew nie zawsze ma 100% krejzolstwa gdy jedzie na meetingi penspinnerów! Ale jak wypaliłem to do końca, żeby potem odbić się i robić to co my Domcior lubimy najbardziej. Jak się wypaliłem to nie wypada zakładać maski pt "jestem krezjolem" bo bym oszukiwał siebie, po prostu pozwalałem się wypalić do końca.
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |12 Cze 2010|, o 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
mrasio 
Facepalm Artists


Wiek: 29
Posty: 287
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 22:09   

Odtentegowało mi, z powodu iż była taka zamuła, że szok, a nie robiłem nic interesującego z powodu mojej choroby przez którą miałem wcale nie jechać.

A ja będę odmienny. Był to NAJZAJEBISTSZY meeting, na jakim się pojawiliśmy, a chodzi mi dokładniej o późniejszą część- wyprawę do Łącka.

Brama Wiślacka dla znajomego Skylera, świetna atmosfera, koło 30wiślaków na środku jezdni, flary, flagi, piosenka na cześć młodych, genialnie.

Później posiedzieliśmy tam, i pojechaliśmy na skuterach ze Skylerem i Ursusem na przystanek, bo czas do Krakowa. Kierowca pomyślał, że my nie chcemy wsiadać, i po prostu ominął nas ostatni bus do Krakowa w tym dniu. Mega akcję zrobili Skyler i Ursus, wskoczyliśmy na skutery, i zrobiliśmy pościg za busem :D



Żałujcie, że Was poźniej nie było, to to były świetne przeżycia :) .



Takie moje małe przemyślenie- nie wiem czemu, fajne pomysły wpadają do głowy zawsze na koniec meetingu, na końcu nigdy nie jest nudno xd.


^Mikulew, dobrze było Cię poznać od tej "spokojnej" strony :)
Ostatnio zmieniony przez mrasio |12 Cze 2010|, o 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 22:23   

"mrau" napisał/a:

Brama Wiślacka dla znajomego Skylera, świetna atmosfera, koło 30wiślaków na środku jezdni, flary, flagi, piosenka na cześć młodych, genialnie.

Później posiedzieliśmy tam, i pojechaliśmy na skuterach ze Skylerem i Ursusem na przystanek, bo czas do Krakowa. Kierowca pomyślał, że my nie chcemy wsiadać, i po prostu ominął nas ostatni bus do Krakowa w tym dniu. Mega akcję zrobili Skyler i Ursus, wskoczyliśmy na skutery, i zrobiliśmy pościg za busem :D



Żałujcie, że Was poźniej nie było, to to były świetne przeżycia :) .



Takie moje małe przemyślenie- nie wiem czemu, fajne pomysły wpadają do głowy zawsze na koniec meetingu, na końcu nigdy nie jest nudno xd.





Zgodzę się, jedynie dodam, że Ursusowi i Skylerowi należą się przezajebiste podziękowania, a to i tak dużo za mało, bo gdyby nie oni, to mielibyśmy hardą nockę, BIG FIVE! :)
Ostatnio zmieniony przez Frau |12 Cze 2010|, o 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tayfun 
Użytkownik


Kręcę od: ok. 12.09r
Wiek: 29
Posty: 56
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 23:01   

szkoda ze nas juz nie bylo :P
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2010|, o 23:39   

Ogólnie na meetingu to zamuła była ale żałujcie że Was nie było potem...

Mój kumpel się żenił i jak pisał Mrau, zrobiliśmy mu Wiślacką bramę. Ponad 30 chłopa w czerwonych koszulkach na środku ulicy. Baner, race, szaliki dla młodych itd. Wrzucę jutro film na yt.

Potem niezła akcja. Jedzie autobus, my machamy itd. żeby podjechał a ten popatrzył na Nas i pojechał dalej. Po kilku kilometrach go dogoniliśmy a Mrau z tego wszystkiego wziął ze sobą do Krakowa Ursusa komórkę xD

Najzajebistszy meeting na jakim byłem.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 14:36   

Była nocka u Skylera? Kurde... czemu dopiero teraz się dowiaduje?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 14:44   

Właśnie nie było, czytaj ze zrozumieniem :)

Staliśmy na przystanku i jechał ostatni autobus Mraua i Frasia, machamy mu żeby zjechał a ten popatrzył na Nas i pojechał dalej. Tak więc my szybko bierzemy ich na skutery i gonimy autobus. Doganiamy go za jakieś 5-6km i Mrau z Frasiem wsiedli i pojechali.

A i spodobał się im mój ogród także następny tenisowy meeting pewnie będzie u mnie.

Trzeba jeszcze zaznaczyć to, że po bramie dostaliśmy karton wiece czego a potem miałem jeszcze ognisko :D
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |13 Cze 2010|, o 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tayfun 
Użytkownik


Kręcę od: ok. 12.09r
Wiek: 29
Posty: 56
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 21:24   

Mrau ma nowa komorke :grin:
PTP Wymiany/Trades
 
Virus 
Użytkownik


Kręcę od: niedawna xD
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 21:25   

"mrau" napisał/a:

Brama Wiślacka dla znajomego Skylera, świetna atmosfera, koło 30wiślaków na środku jezdni, flary, flagi, piosenka na cześć młodych, genialnie.


Dzieki Mrau i Frasio za przybycie :)
Panu Młodemu stanęły łzy w oczach ... :)
I nie pierwszy raz się spotykam z czyś takim jak wy, bo to co robią kierowcy czasami to porażka jest.

A Ty Skyler przeciez i tak niepijący jesteś :]
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 22:46   

Virus napisał/a:
A Ty Skyler przeciez i tak niepijący jesteś :]


Łohoho, mało o mnie wiesz :D
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl