Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
Krk meeting - 26.01.2008 (ok 11.00), Galeria Kazimierz

Jaki termin meetingu?
26.01
82%
 82%  [ 24 ]
inny (napisz, jaki)
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2007|, o 21:36   Krk meeting - 26.01.2008 (ok 11.00), Galeria Kazimierz

26 stycznia to dzień, w który najprawdopodobniej uda się przybyć do Krk paru "gościom z daleka". Zakładam już ten temat, by dowiedzieć się, czy taki termin odpowiada innym, którzy będą w stanie wpaść. Jak dla mnie ta data wydaje się ok, jednak chciałem poznać zdanie reszty. Ci, którzy mieszkają w Krk/bliskich okolicach mogliby się starać dostosować jakoś do tych, którzy z większej odległości przyjeżdżają specjalnie na to spotkanie, ale oczywiście, jeśli komuś ten termin nie pasuje, niech zaproponuje inny.

Miejsce - Galeria Kazimierz. Trochę dalej centrum, ale wydaje mi się, że po ostatnim meetingu wszyscy obecni przekonali się do tej miejscówki. ;)

Proszę o nie śmiecenie niepotrzebne w tym temacie i o niewypowiadanie się osób, które są pewne, że nie przyjadą, choć tak bardzo by chciały. Pozostałych zapraszam do dyskusji.


_______________________________
Lista na chwilę obecną:


Krk:

FeniX
Thelian
Routtuqe
DeMoN
SoPociek
Mcik91
jureq
DeToX
Wichur91
gumix89
gregoroo
Raxilion
aryS
Aroziom

Częstochowa :
przemo

Gdańsk:
Elf
Ivrin


Niepotwierdzeni:

Krk:
hex79
Kinga - koleżanka hex79

Łódź:
Wakie
Mundugumura
kolega Wakiego, jakkolwiek by się nie zwał



Każdy może się dopisać w każdej chwili. Mam nadzieję, że Ci, którzy się już zapisali nie wykruszą się do spotkania i że nikomu nic nie wypadnie przeszkadzającego w przybyciu.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 23:32   

Fajnie, fajnie :mrgreen: . Tylko dlaczego pomyliliscie moj nick na poczatku :evil: . Geno do szkoly czytac sie uczyc! :wink: . Patrzac na moja grupe tez wydaje mi sie, ze losowanie bylo podlozone :razz: .
Uslyszalem jeszcze, jak ktos wymiawial "Manka" podaczas wyczytywania grup (grupa E), ale nie moglem zrozumiec :wink: Jak mial jakis problem niech pisze pw to sobie z nim porozmawiam :razz:

P.S Bardziej profesjonalnego losowania nie widzialem. Brawo!! :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 01:12   

a mnie się podobało losowanie :D bo coś się działo na końcówce nawet moją noge można podziwiać xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Geno
Użytkownik


Kręcę od: 30.11.06
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 326
Skąd: Legionowo
Handel: 92,31% (+12, 0, -1)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 07:13   

No:P To jak już móiłem wybory były podłożone xD Podkładałem tak żeby wygrał Dante o_O
_________________
ciach
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kmibar 



Kręcę od: początku
Ręka: LEFT
Wiek: 34
Posty: 848
Skąd: Brzozów
Handel: 100% (+35, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 18:23   

Jak to było? :D
-KyMyBy
-On walczy w ogóle?
-szkoda że nie z Rarką w grupie, byłby od razu walkower :D :cool:

To jak, kto za mnie filmiki pośle? :D :cool:
_________________
Ja dopiero zaczynam...

MOJA GALERIA
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 19:37   

Dobra, piszę tu, by wszystkie osoby obecne na meetingu mogły coś odpisać, jeśli będą chciały.

Dzwonił do mnie dziś pan redaktor, który z nami był w sobotę. Dowiedziałem się, że będzie 13 osób w materiale. Nie pamiętam tylko, czy powiedział, że 10 krótszych i 3 dłuższe fragmenty, czy na odwrót, jednak pierwsza opcja wydaje się logiczniejsza jakoś dla mnie. Poza tym wiem też, że nazwiska osób, które będą w efekcie końcowym widoczne zgrały się z nazwiskami podanymi przeze mnie. Czyli z osób, które mi podały dane 13 będzie w TV.

Poza tym pewne już jest, że program odbędzie się w sobotę, 2 lutego. Jutro jeszcze raz pani redaktor do mnie zadzwoni, żeby dokładniejsze szczegóły programu ustalić, więc wtedy wszystko, co wiem napiszę w temacie o Dzień Dobry TVN.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Ivrin 
Użytkownik


Kręcę od: 05-X-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 80
Skąd: Dzierżążno :D
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 19:56   

Ok. Dzięki za info, śmieszny FeniXie :D . (no co?? Naprawdę jest śmieszny... :P ) Mnie pewno nie będzie, bo no0pek jestem... :(

[ Dodano: Pią 01 Lut, 2008 ]

Będzie to ktoś nagrywał?? Bo można by zostawić pamiątkę wnuczkom... :D

[ Dodano: Sob 02 Lut, 2008 ]

http://dziendobrytvn.onet...ktualnosci.html - Tu link do filma, ale pewnie usuną, bo to aktualności...
_________________
Dum Spiro Spinnero
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl