Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: FeniX
|13 Lut 2011|, o 00:34
Polisz stajl promo
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 20:58   Polisz stajl promo


Wersja HQ na YouTube
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Lut 2011|, o 21:17   

@Parch, bo w japonii to jest sport narodowy. jesli masz jakies pytanie czegos nie umiesz napisz pmke do bardziej zaawansowanych i oni ci pomaga. nie masz pomyslu na kmine?? sa trenerzy JA z ich ogromnymi zasobami kmin(chyba temat gibkiego).
@ temat : rude boy napisal mi dzis ze problem polskiego spinningu jest brak takiego koxiarskiego "smigacza dlugopisem" na swiatowym poziomie, dawniej byl to rarka teraz nie ma kto sprostac temu tytulowi. tak wiec zakonczmy spory i wezmy dlugopisy w lapki i tworzmy nowe rozdzialy tego zacnego hobby amen(a wy: Panie Boze zaplac)
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
pruCe 
TSG


Kręcę od: ~kwiecień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 296
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |14 Lut 2011|, o 21:18   

czytając Twój post, po raz pierwszy zrobiłem facepalma przed monitorem.

Naprawdę myślisz, że wszystko trzymamy tylko dla siebie? Pod naszymi, że tak powiem skrzydłami, ukształtowało się wielu penspinnerów. Przykłady u maciostera w klasie jest ~5 penspinnerów, wkręcił do tego Cichego, Murderdolla, Robinna i paru innych. Dzięki mnie kręci Adio, Lawliet pomagał Tmkk, żeby doszedł do takiego poziomu, jaki prezentuje teraz.
Ale w jaki niby sposób to powoduje, że nasz spinning jest lepszy, czy styl ładniejszy?

Parch napisał/a:
Ale jest zasada najpierw wymagaj od siebie

Co Ty zrobiłeś, aby rozwinął sie penspinning w Polsce? Bo raczej nie widziałem Twoich filmów, ani nie słyszałem, abyś pokazał to komuś, kto teraz kręci na jakimś poziomie.

Parch napisał/a:
A co do japońskiego stylu o co tu opowiadać... wszyscy kręcą tak samo

Widac, że znasz się na penspinningu.

Następnym razem staraj się pisac tylko wtedy, gdy masz coś sensownego do powiedzenia, a nie tylko po to, aby pisac.

jeszcze raz:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jayeti 
Użytkownik

Kręcę od: 11.09
Wiek: 31
Posty: 9
Skąd: Sopot
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2011|, o 17:22   

lol, pruce ten godzilla facepalm mnie szczerze rozbawil.
A poza tym to chcialem troche sprostowac, bo tu sie wywiazala dyskusja o stylu... a mi akurat nie chodzi o styl poszczegolnych spinnerow tsg, bo jak dla mnie to wszyscy kręćta jak chceta, z paznokciami, z rekawami, cokolwiek... Przeciez styl kazdy ma jaki ma/chce(stara sie) mieć i raczej nie jest to kwestia patriotyzmu czy ktos kreci po 'polsku' czy japonsku xDD
Tyle że w tym filmiku, wg mnie, wyśmialiście po prostu bardzo slaby poziom kręcenia, a nie jakiś 'polski styl', czyli tak jakbyscie udawadniali ze polscy spinnerzy sa ogolnie slabi i to wlasnie jest ich styl xD a tak nie jest.

a tobie Akeien nie wiem o co chodzilo ze ja to niby personalnie odebralem, bo ja tak slabo nie krece ;p chyba chciales po prostu byc taki uszczypliwy(?) no nie wiem, wg mnie zbedna uwaga.
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |16 Lut 2011|, o 19:42   

Kręce od prawie 4 lat i nigdy nie myślałem o "tworzeniu" własnego stylu. Samo wyszło to co wyszło i o to wg. mnie naprawde chodzi!
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |17 Lut 2011|, o 16:00   

Pień +1.

Lubię czerpać kminy od moich idoli, lubię nawet czasem ich naśladować ale nie jest możliwe skopiowanie kogoś w 100%, to co nazywamy własnym stylem kształtuje się samo z upływem czasu.

Jeszcze co do tej całej afery. U nas najbardziej to zauważamy że mamy "kiepski styl" bo na codzień się stykamy z naszym portalem i jego użytkownikami - zarówno tymi lepszymi jak i gorszymi (lepszymi/gorszymi w PS ofc). Myślicie że w Japonii, Tajlandii czy w USA wszyscy są tacy ah, oh i w ogóle? Też mają lepszych i słabszych, tyle że ci słabsi raczej się nie pokazują. Prawie wszystkie collaby które docierają do nas zza granicy to produkcje przepełnione koksem (no może przesadziłem, ale są w porządku), a na przykład spójrzcie na taki Vortechs 1st. Nadal uważacie że tylko my kiepsko kręcimy? Poprostu młodzi jeszcze jesteśmy, myślę że przyjdzie jeszcze czas kiedy PPP znowu stanie na podium w WT.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 22:49   

...
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |1 Mar 2015|, o 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Virus 
Użytkownik


Kręcę od: niedawna xD
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 23:02   

Skyler: szpan +10. Osobiście podpisuje się pod tym co napisał.

Masz 18 lat a zachowujesz się jak dziecko. Po co reprezentujesz PPP hitlerowcu skoro naśmiewasz się z własnej rodziny? Bo tak trzeba nazwać tą społeczność. Tworzymy jedną, wielką wspólnotę. Powinieneś być dumny, że ją reprezentujesz a nie wyśmiewać się. Masz swój styl to nim się zajmij a nie krytykuj innych. Każdy pokazuje to, na co go stać w danej chwili i cały czas nad tym pracuje.
Teraz dużo osób zza granicy obejrzy twój prymitywny film i co sobie pomyśli o Nas? Trzeba było pomyśleć o tym, zanim go wrzuciłeś na YT, hitlerowcu.

Warn za obrazę. Brak mi słów.
Ostatnio zmieniony przez FeniX |19 Lut 2011|, o 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Virus 
Użytkownik


Kręcę od: niedawna xD
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 23:10   

"Bo tak trzeba nazwać tą społeczność" , czyli PPP. Czytaj dalej ...
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 23:18   

Skyler, ależ Ty od rzeczy gadasz.

Nie wiem, czemu czepiasz się tego, że Lawliet mieszka w Niemczech. Po prostu mu się nie podoba to, jak kręci wielu ludzi na PPP. I tyle. Po jakie licho wpychasz do tego walki narodowościowe? Na chwilę obecną wszczynasz tylko kolejną idiotyczną kłótnię, bo nie rozumiesz o co chodzi. Nie odzywaj się, jak nie czytasz całości - może gdybyś przeczytał, to byś ogarnął.

"Skyler" napisał/a:
ale trzeba z tym walczyć.

WTF? Ich sprawa, jak wyglądają. Mi się nie podobają długie paznokcie w ogóle, ale jak chcą, to niech mają. Tobie nic do tego, jak inni wyglądają. Nie krzywdzi nikogo tym, co robi, więc dlaczego miałby to zmieniać, bo Tobie się nie podoba?

Wolałbym mijać na ulicy mężczyzn w spódniczkach, niż czytać/słuchać takich rzeczy, jakie Ty tu wypisujesz. Dość już mam tej tępej ignorancji i wszczynania kłótni.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 23:24   

...
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |1 Mar 2015|, o 00:42, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 23:29   

Skyler, jak napiszesz jeszcze jednego posta tutaj bez przeczytania całości, to Ci dam warna za ignorancję. Widać, że nie chcesz się dowiedzieć o co chodzi, tylko chcesz wyrazić swoje "wydajemisię".
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2011|, o 00:53   

...
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |1 Mar 2015|, o 00:43, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2011|, o 01:06   

Brak mi slow, you made my day. Widzisz to na swój sposób, a nawet mnie nie znasz. I nie będziesz miał okazji poznać, bo chyba tak nisko upaść bym nie umiał. Krytykując "polski" styl, staram się coś poprawić razem z TSG. Osoby jak Fenix, Pari czy inni odebrali to dość "lajtowo", uśmieszek czy coś, a ty tu się spinasz, ze z tego całego ciśnienia pewnie już popuściłeś. A co do Virusa...Wypominasz mi wiek, a twojego zachowania to już raczej się nie da skomentować. Dla takich "real trolli" jestem na PPP. Moar plox.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |20 Lut 2011|, o 01:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2011|, o 08:34   

@Skyler czepiasz sie La tak jakby to on byl tworca tego promo. Pomysl wyszedl ode mnie i qstry, qstra zaedytowal, L tutaj zapostowal(i wystapil) a i tak tylko on jest wg ciebie tym zlym. GZ!

Cytat:
Film zrobiony zupełnie niepotrzebnie.

Gdyby jednak byl zrobiony niepotrzebnie to ten temat zakonczylby sie na kilku postach.
PTP Wymiany/Trades
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2011|, o 10:03   

"Rafau" napisał/a:
temat zakonczylby sie na kilku postach


Właśnie to najbardziej mnie dziwi .
W tym temacie jest około 70 postów , gdzie połowa to spam i głupie kłótnie , a tematy z filmami typu half year , solo itp. rozchodzą się bez żadnego echa .
Jak chcecie coś zmieniać w polskim stylu to róbcie to gdzie indziej , oceniajcie filmy początkujących , wytykajcie im błędy , a może oni odwdzięczą się w przyszłości pięknym stylem . Marudzeniami nic nie zdziałacie [ oczywiście nie tyczy to się jedynie TSG ]

Miałem coś jeszcze napisać , ale zapomniałem :neutral: KAC :facepalm: Moja głowa
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl