Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Promo 2 - Blast!
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |7 Lis 2010|, o 17:22   Promo 2 - Blast!


Wersja HQ na YouTube
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |7 Lis 2010|, o 17:58   

Brzydko!
Brzydka muzyka. Wyłączyłem głośniki po 10 sek.
Brzydkie pazury, czy tych spinnerów nie stać na obcinarki?
Brzydkie.

Łatwa edycja to plus. I ładne zdjęcie w 2:13.

.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Globock 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 312
Skąd: Bjuv (Szwecja)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2010|, o 15:51   

Jeśli chodzi o post przedmówcy to zgodzę się jedynie co do paznokci. Muzyka brzmi jak opening jakiegoś anime, kręcenie fajne, nic do zarzucenia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |10 Lis 2010|, o 14:09   

"Maksym" napisał/a:
Brzydko!
Brzydka muzyka. Wyłączyłem głośniki po 10 sek.
Brzydkie pazury, czy tych spinnerów nie stać na obcinarki?
Brzydkie.

Łatwa edycja to plus. I ładne zdjęcie w 2:13.

.



ile jeszcze bedziesz flamił i hejcił to co on wrzucil? i powiedz czy robisz to tak dla zasady ?

ładny spinning a muzyka średnia,

Ja mam podobne zdanie, czy to znaczy, że hejtuję?
Maniek



ta imo hejcisz, bo robisz tak pod prawie każdym jego postem, filmikiem etc albo zazwyczaj jest klotnia gdzie napisze ktorykolwiek z nich.

ofc zrozumiesz że nie jest to odniesione do cb,

Pozwol, ze cos wyjasnie. Maksym i Maniek mnie obchodza tyle , co nic, gardze nimi i nie obchodzi mnie zdanie osob, ktorych "gusta" sa okropne (jak dla mnie). Nie potrzebuje prawnika, niech amatorzy komentuja, dzieki za wsparcie , ale daruj sobie :P





broń Boże nie próbuje być twoim prawnikiem ale nie widze sensu w ciągłym hejcie i flejmie.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |10 Lis 2010|, o 18:12, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2010|, o 15:54   

"7Seventh7" napisał/a:

ile jeszcze bedziesz flamił i hejcił to co on wrzucil? i powiedz czy robisz to tak dla zasady ?

ładny spinning a muzyka średnia,



O dobrze że napisałeś bo nawet nie wiedziałem że wrzucił to L.
L - edycja mi się podobała.
Nie wiem czemu tak sądzisz. Wypowiedziałem się co mi się nie podobało.
Film jest brzydki, muzyka mi się nie podoba - nie lubię śpiewających przedstawicieli rasy żółtej...

Mam się tłumaczyć z mojego gustu? To głupota. "O gustach się nie dyskutuje."
Ostatnio zmieniony przez Maksym |10 Lis 2010|, o 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2010|, o 18:48   

"Lawliet" napisał/a:
Pozwol, ze cos wyjasnie. Maksym i Maniek mnie obchodza tyle , co nic, gardze nimi (...), niech amatorzy komentuja,

Ktoś wyraża swoją opinię na temat Twojego filmiku, który co tu dużo mówić nie jest najwyższych lotów przez bardzo prostą edycję i nie dopasowanie comb do muzyki, a Ty od razu nim gardzisz i uważasz go za amatora. Spróbuj liczyć się z czyimś zdaniem i wysłuchać co ma ktoś to powiedzenia a możesz się wiele nauczyć. Nawet od "amatorów".

Już kilka razy zauważyłem na tym forum, że bardzo łatwo wpadasz w konflikty z innymi użytkownikami. Niedawno objąłeś urząd moderatora. Nie uważasz, że to zmusza Cię do zmiany Twojego zachowania wobec innych użytkowników forum? Powinieneś być bardziej wyrozumiały.

Mimo braku jakieś fajnej edycji to comba są naprawdę ładne. Filmik obejrzałem cały, a combo Hala uważam za jedno z jego najlepszych, bardzo mi się podobało.


O, i ten sie odezwal, co mnie w na jakich mitingach flami :D Pozwol, ze tutaj pozostawie to bez komentarza, jak chcesz zebym cie polfamowal, podbij na GG :*
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |10 Lis 2010|, o 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
oljan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 221
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2010|, o 20:10   

"Precel" napisał/a:
Już kilka razy zauważyłem na tym forum, że bardzo łatwo wpadasz w konflikty z innymi użytkownikami. Niedawno objąłeś urząd moderatora. Nie uważasz, że to zmusza Cię do zmiany Twojego zachowania wobec innych użytkowników forum?
"Lawliet w poście Precla" napisał/a:
O, i ten sie odezwal, co mnie w na jakich mitingach flami :D Pozwol, ze tutaj pozostawie to bez komentarza, jak chcesz zebym cie polfamowal, podbij na GG :*


Hmm. Jakby to ująć Lawliet chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem posta Precla.

W filmie podobały mi się comba. Muzyka już nie specjalnie ale to z tego samego powodu co kilku innym osobom. Nie pasowała.
Ostatnio zmieniony przez oljan |10 Lis 2010|, o 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl