Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Marvin vs. Gildor

Wygrał
Gildor
82%
 82%  [ 37 ]
Marvin
17%
 17%  [ 8 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2010|, o 15:22   Marvin vs. Gildor

Gildor:

Wersja HQ na YouTube

Marvin:

Wersja HQ na YouTube
HD!

Głos oczywiście na przeciwnika.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |14 Wrz 2010|, o 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2010|, o 17:14   

Marvin: Fajny self mod, niektóre przejścia ciekawe ale za dużo sonic fall/risów jak ci Lawliet zwrócił uwagę.. na ten staż to za słabe wg mnie.

Gildor: Poezja, jak zawsze. Spraw sobie lepszą kamerkę bo ta za bardzo gubi fpsy i jest to rażące wg mnie. Lubię twoje backi <33


głos na Gildorskieee
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2010|, o 18:19   

uuuuu Marvinq cos ciniutko, bardzo slabo jak na ciebie (z harnasiem bylo lepiej), ale styl fajny :)
gildor jak to gildor klasa sama w sobie
GILDOR
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2010|, o 18:29   

Gildor: Podobało mi się. Bardzo płynnie, różnorodnie, fajne baki. Może combo nie jest jakieś w kosmos wyczesane, ale urzeka tymi połączonymi elementami.

Marvin: Zdecydowanie zbyt dużo zmian kierunku jak dla mnie. Było płynnie, ale za dużo tych soniców jeden po drugim. Radzę ogarnąć jakieś baki tudzież poprzeplatać combo innymi trickami. Dziwny ten finisher.

IMO Gildor lepiej zakręcił.
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2010|, o 18:33   

"Arti" napisał/a:
Może combo nie jest jakieś w kosmos wyczesane, ale urzeka tymi połączonymi elementami.

Zgiń, zgiń.

Gildor: Nie wiem, może coś w tym jest, ale to jest dla mnie twoje najlepsze kombo ever. Uwielbiam twoje baki, od zawsze, to przejście które od (chyba) niedawna stosujesz z lekkim zamachem ręką - epic.

Marvin: Eee, co jest? Kombo na prawdę na niskim poziomie, z tego co widziałem po innych Twoich filmikach to to jest o wiele gorsze - mniej zróżnicowane, lekki spam. Sorry, ale mi nie podeszło.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2010|, o 15:35   

Dzięki Gildor za walkę. I gratuluję wygranej.
8 głosów to na prawdę bardzo dużo jak dla mnie.
Dzięki za uświadomienie mi swoich błędów.
Teraz czas na wyeliminowanie błędów, i poprawę penspinningu.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl