Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|18 Sie 2010|, o 10:17
Bardzo dobry pen dla poczatkujacego.
Autor Wiadomość
grz4n4 
Użytkownik

Kręcę od: niedawna
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 4
Skąd: Poznan / Dundee
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2010|, o 19:56   Bardzo dobry pen dla poczatkujacego.

Witam !

Jestem nowy i kompletnie zielony !
Przegladajac forum, nic nie zrozumialem.
Od wczoraj zaczalem interesowac sie penspinningiem i chce zaczac na powaznie.
Narazie krece jakim shitem ktory mam pod reka, ktory w ogole jest masakryczny i zly ! :)

Jako ze gram na gitarze juz 2 lata, i wiem co to znaczy poswiecic sie i ostro pracowac nad efektami, chce zaczac pozadnie, bo wiem ze nie rzuce penspinningu po tygodniu, pomoze mi to z rozluznieniem palcy przy graniu na gitarze, no i da mi duzo frajdy, bo juz po wykonaniu chargera mam na twarzy mega banana :mrgreen: .

Moje pytanie brzmi, jako ze biore temat na powaznie, jaki pen - moze byc importowany, bo tak jak pisaliscie, sklepy sa glownie w USA itd... Chodzi mi o bardzo dobry, gotowy juz pen do krecenia, bo jako ze nie mam niestety smykalki do bawienia sie w tuning, nie bede niczego raczej rozkrecal, i dokladal tych mini ciezarkow na koniec pena samemu. Najlepiej jakby on juz byl gotowy, i w miare dal profesjonalisty. Chcialbym miec jednego pena ktory wprowadzi mnei w penspinning, no i bedzie w sam raz gdy bede juz lepszy. Wiem, ze nie wiadomo co mi bedzie w sam raz, to zalezy co mi podpasuje, no ale jako ze jestem zielony, i zaczne z czyms bardzo dobrym, to raczej nie bede szukal dalej ; )

Podsumowujac, (dla tych ktorym nie chce sie czytac tych moich bzdur :D )

Mam zamiar kupic
gotowego
bardzo dobrego
pena z importu
:mrgreen:

Jesli macie jeszcze jakies wskazowki, albo pomysly, prosze o pomoc i przeniesienie tematu, jezeli w zlym miejscu go umiescilem.

Pozdrawiam, grzana.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |16 Sie 2010|, o 22:21   

Mysle ze Metal Comssa najlepsza na poczatek. Jak zaczniesz Stylishem to Ci sie bedzie ciezko odzwyczaic.
A jak bys chcial cos ciezszego niz comssa to moze Emboss, ale on ma szersze body.
A jak cos jeszcze ciezszego to osobiscie polecam zoltego.

Najlepszm wyjsciem bylo by przyjsc na jakis meeting i sobie cos wybrac, a nawet od razu kupic na miejscu :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |18 Sie 2010|, o 10:17   

Zapraszam do zapoznania się z tematami, które na tym forum już są od dawna:
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1211
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=2043
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=4678
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=434

W drugim temacie wszyscy zadają pytania takie, jak Ty tutaj, więc nie ma sensu, żeby był dla Ciebie osobny temat. Jeśli jeszcze nie odpowiedzieli Ci ludzie tutaj, to możesz pytać tam - ale zacznij od przejrzenia kilku ostatnich stron i porad tam.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl