Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Meet w Tarnowie!
Autor Wiadomość
Mutin 
Użytkownik


Ręka: prawa/right
Wiek: 27
Posty: 95
Skąd: Tarnów
Handel: 86,21% (+25, 0, -4)
Wysłany: |20 Maj 2010|, o 14:36   Meet w Tarnowie!

Joł!

Dawno już nie było meetingu, w Tarnowie więc.

1) Kto by był?
2)Kiedy?
3) Czy to wogóle ma sens?.

Liczę na Was!
Ostatnio zmieniony przez Mutin |20 Maj 2010|, o 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:04   

"Harna$" napisał/a:
To ja może przyjade ,ale nic pewnego .
A 3 lipca to dzień powszechni czy weekend ?

weekend

temat do dyskusji o oficjalnym tutaj
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=6878

tutaj dyskutujemy o nieoficjalnym
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |21 Maj 2010|, o 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:40   

więc nieoficjalne proponuje 05 czerwca 2010 co wy na to?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:44   

"Mikulew" napisał/a:
więc nieoficjalne proponuje 05 czerwca 2010 co wy na to?

Bez przesady że tak wcześnie.
Najlepiej poćżatek lipca ,albo mała przerwa po krakowskim no i tak pod koniec
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:45   

"Harna$" napisał/a:
Najlepiej poćżatek lipca ,albo mała przerwa po krakowskim no i tak pod koniec

to jest nieoficjalne, oficjalne jest 3 lipca, nieofocjalne robimy kiedy chcemy, bo takie spotkankoi Tarnowskie, ale to tylko taka sugestia,że 5 czerwca
12 w NS, 26 w czerwcu, to może 19?
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |21 Maj 2010|, o 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:47   

"Mikulew" napisał/a:
to jest nieoficjalne, oficjalne jest 3 lipca, nieofocjalne robimy kiedy chcemy, bo takie spotkankoi Tarnowskie, ale to tylko taka sugestia,że 5 czerwca

To spoko ;D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:47   

A tam po co nieoficjalne ? xD Zróbmy jeden a porządny oficjalny. A zresztą 12 jest w NS więc bez przesady.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:49   

"Skyler" napisał/a:
A tam po co nieoficjalne ? xD Zróbmy jeden a porządny oficjalny. A zresztą 12 jest w NS więc bez przesady.

taka nowa świecka tradycja, zobacz na moim koncie z Nieoficjalnym Spotkań Penspinnerów.
Tylko w Tarnowie tak jest!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 20:58   

Harna$ napisał/a:
A 3 lipca to dzień powszechni czy weekend ?


Nie masz kalendarza ? Sobota.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 16:14   

Prawdopodobnie VII NSPT odbędzie się 5 czerwca 2010r, zapraszam wszystkich z okolic.
Będzie ja, Darion, Norek, Sosek może Arjon i Dercen oraz inni
Godzina 11.00 koło TCK (Tarnowskie Centrum Kultury pomarańczowy budynek na rynku)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 19:46   

Będę, tylko przypomnijcie mi wcześniej bo ja ostatnio nie ogarniam PPP :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 15:27   

O D W O Ł A N E

I tak i nie,
będzie pożegnalna impreza u Mikulewa 04 czerwca w piątek. W czwartek jest boże ciało a piątek jest dniem wolnym. Będzie grill u mnie w domu w Zbylitowskiej Górze więc trzeba dojechać 24, jeszcze ustalimy ale będzie zbiórka pod świtem. Mam nadzieje, że ten dzień jest roboczy, autobus jedzie o 12.25 więc żebyście przyszli wcześniej, bo na nikogo nie czekamy!
Do mojego domu jedzie się z 20-25 minut.
Dlaczego VII Nieoficjalne spotkanie penspinnerów w Tarnowie jest u mnie?
W sumie już tak miało być rok temu ale nie wyszło i wczoraj rozmawiałem z Darionem jak pożegnać się z penspinningiem. Bądźmy szczerzy, oldschoolowcy, którzy tworzyli historie penspinningu w Tarnowie już odchodzą na emeryturę, Darion jest spełnionym penspinnerem bo jego szczyt marzeń było kręcenia dwoma rękami i wyćwiczył tak i idzie później na studia w Krakowie na politechnikie i no-lifuje w rysowaniu brył, Arjonowi już się znudził ps, często jedzie do Austrii do pracy a jak jest w Polsce to spędza multum czasu na siłowni czy z dzieczyną i nie kręci już ps, Norek odpadł i reszta. Zostałem ja sam.
Jak ktoś pamięta tworzyliśmy kiedyś nieoficjalne spotkania wtedy święta trójca tarnowskia w ps (Arjon, Darion i Mikulew) potem doszedł Norek i Sosek tworzyliśmy przeróżne spotkania w Tarnowie, nie pisaluśmy o tym na forum PPP więc były to nieoficjalne, taka nowa świecka tradycja, tylko w Tarnowie takie coś powstało.
Pożegnalna impreza, wchodzimy w nowy etap i trzeba to zaakceptować, już ps to nie dawne ps, każdy myśli już kim chcę zostać w przyszłości i kieruje uwagę na tym, ja chcę zostać barmanem, już od czerwca mam kursy barmańskie i no-lifuje flair bartending.
Pożegnalna impreza, bo już wątpie, że kiedykolwiek spotkamy się "starą paczką" czyli Arjon6, Darion, ja, Norek, Sosek. Już takie spotkania raczej bardzo rzadko będą się odbywały, im dłużej będziemy czekać tym szanse coraz mniejsze.
To jest impreza dla VIP'ów, przykro mi Mutin czy inni którzy chcieli na to spotkanie przyjść ale na grillu będzie piwo, obiecałem Kubie113, że po zdanych maturach pójdziemy na piwo i jest idealna sytuacja.
Więc jeszcze raz szczególnie informacje
Godzina: 12.00 czekamy na autobus 24 który będzie o 12.25
Miejsce: Świt, zadzwonimy i zbierzemy paczkę. Potem grill u mnie w domu.
Data: 4 czerwca 2010r, dzień wolny od szkoły.
Zaproszeni goście: Arjon, Darion, Norek, Kuba113, Sosek, Julianek, EryQ i ja.
Nie każdy przyniesie po 5-10zł, bo trzeba za te kiełbaski i piwo odpłacić xD oraz kasę na dwa bilety.
Pozdrawiam
Mikulew
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |4 Cze 2010|, o 18:26   

Z powodu deszczu (krótko mówiąc powódź zaatakował Tarnów) grill został przesunięty na poniedziałek o godz. 14-15
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl