Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Co się dzieje z PPP?
Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 12:28   Co się dzieje z PPP?

Niech sobie przypomnę... Czyż mieliśmy NIE promować PS'a w Polsce, ponieważ portal nie jest gotowy na przyjęcie takie liczby nowych userów? No halo! Wydaje mi się, że nowy portal już jest i dalej wszystko stoi. Nie mówię, że masz w tej chwili nagi wylecieć na ulicę i zacząć kręcić.
Co z tego, że pokażesz komuś PS. Zastanów się teraz co on sobie pomyśli:

Fajne to, ale nigdy się tego nie nauczę.

Na początku też tak myślałem, każdy z nas myślał. No i proszę, ja umiem, Ty umiesz. Pokażmy nowym, że to nie jest magia i układ luster. Niech zobaczy i dowie się, że każdy z nas zaczynał od zera i teraz umie. Trochę uporu i uda się!

Będę ćwiczył, nauczę się i co mi to da?

Dzięki PenSpinningowi poznałeś wiele ciekawych osób, jednych lepszych, drugich gorszych. Masz zajęcie i hobby, a do tego świetnie się bawisz. Pokażmy nowym jak fajne są meetingi i, że można się na nich świetnie rozerwać. Nie! Nie na wciąganiu tabaki przez body i jeżdżeniu na karuzeli dla dzieci czy nawet wchodzenie do damskiej toalety. Szczerze przyznam, że gdybym miał zacząć kręcić i zobaczył napalonych PenSpinnerów wciągających tabakę dla szpany i respektu odszedłbym i szukał zajęcia gdzieś indziej. Dobrze, są ludzie którzy uwielbiają przypały jak Mikulew, ale są też inni, którzy mogliby rozpromować PS w Polsce, a rezygnują.



Chciałbym teraz wrócić do samego portalu. Fajnie, elegancko wygląda i wszystko git. Tylko popracujmy nad treścią! Sam zgłosiłem się do Madaja czy nie trzeba czegoś zrobić, bo w teamie jesteśmy chętni. Dał na robotę. Zrobić krótki opisy do tricków. Początkowy zapał upadł i sam zrobiłem większość tego. Jaki efekt? Skończyłem te opisy chyba koniec sierpnia / początek września 2009 roku i co? Widziałem chyba 3 tematy założone przez Frasia. Gdzie reszta chcę wiedzieć? Nie ma czasu? Dajcie założyć te tematy komuś innemu kto ma czas. A tym czasem leży to i marnuje się.

Kolejna sprawa była już poruszana przez maciostera. Czemu dalej nazywamy się Portal Polskich PenSpinnerów, a nie Portal Polskich Modderów? Sami widzicie, że mało kto u nas kręci, wszyscy modują. A potem pretensje, że nas na WC nie ma. Człowieku ogarnij się!

IMO WT > PMWT

Pomyśl! Krz nie będzie wiecznie kręcił. Kiedyś przyjdzie czas na Ciebie! A Ty jedynie będziesz umiał zmodować długopis. Z kręceniem nim już jest gorzej. Weź go do ręki i zakręć coś ciekawego. A! Do tego trzeba czasu i chęci. Do cięcia gripów tego nie potrzebujesz. Kiedyś Ty będziesz tym który ma zajmować miejsca w zawodach.




To tylko niektóre z tematów które TRZEBA poruszyć i zastanowić się nad nimi. Zatem zachęcam do lektury i własnych refleksji.
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 12:42   

Już pisałęm o tym. Sprawa nołlajfów.
"macioster<3333344" napisał/a:
Odnoście "nołlajfów". Hmmm kim na PPP jest nołlajf? Kimś kto kreci długopisem. Najśmieszniejsze jest to, że najczesciej ludzie wyzywający od nołlajfów siedzą po 3-4h na forum dziennie, wiec zastanówcie sie plax kto tu jest nołlajfem.


A tak naprawdę to jest jebana zazdrość.
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 12:47   

zgadzam się z tym co powyżej i jeszcze dodam, że ostatnio zauważyłem, że umarło na naszym forum coś takiego jak collaby...
bardzo mało organizujemy fajnych pomysłów w porównaniu do tego co było kiedyś... a nawet jak ktoś coś fajnego wymyśli to mało ludzi się zgłasza :/ niestety...
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 12:50   

Tak Tratto. To jest kolejny temat o którym zapomniałem.

"Tratto" napisał/a:
mało ludzi się zgłasza :/ niestety...

Ależ nie! Nie! Dużo ludzi się zgłasza. Nikt nie wysyła filmów.

Bądźmy odpowiedzialni za to co robimy.
ZAPISUJE SIĘ - WYSYŁAM FILM!

Od teraz przysięgam Wam, że jeśli wrócą warny to będę starał się warnować wszystkich którzy nie wyślą filmów i apeluję o to też do innych organizatorów.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 13:04   

Drug, Wtedy pisze, że nie da rady, ale PRZED końcem DL, a nie już po.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 13:06   

albo wpierw nagrywa film. Przeciesz zapisy nie trwaja dzien tylko miesiac albo pare tygodni wiec nagrywasz i w ostaqtnim momencie jak jesteś pewny to in/ ::)
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 13:53   

"Cichy" napisał/a:
Sam zgłosiłem się do Madaja czy nie trzeba czegoś zrobić, bo w teamie jesteśmy chętni. Dał na robotę. Zrobić krótki opisy do tricków. Początkowy zapał upadł i sam zrobiłem większość tego. Jaki efekt? Skończyłem te opisy chyba koniec sierpnia / początek września 2009 roku i co? Widziałem chyba 3 tematy założone przez Frasia. Gdzie reszta chcę wiedzieć? Nie ma czasu? Dajcie założyć te tematy komuś innemu kto ma czas. A tym czasem leży to i marnuje się.


Jedynym warunkiem, który postawiłem Frasiowi przy dawaniu moda było zrobienie opisów tricków. Zamulał, zamulał, aż kazałeś Rarce usunąć te tematy z podforum Future, backupów nie miałem, bo i po co? Przecież nikt mi nie ruszy. ;f Spoko, Feniu się zajął wyciągnięciem tego z backupu bazy, ale napisanie do nieaktywnego admina z prośbą o usunięcie oczywiście jest przypadkowe, nie? Nie martw się, gdyby Frasio skończył, ogłosiłbym, że Cichy zrobił większość opisów. Poganiałem Frasia miliony razy, jak tu wejdzie to pewnie sam Wam powie jak to wygląda z jego strony.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 13:54   

Cytat:
Cichy, zgadzam się z tobą, ale wiesz (albo nie wiesz) ja jestem taki, że przewiduję odrazu te najczarniejsze scenariusze i w zwiąsku z tym naszła mnie myśl, że ktoś zgłasza się do collabu i nagle psuje mu się aparat i nie może nagrać filmu, albo psuje mu się komputer i co wtedy? Też leci warn?

Tłumaczenie idioty. Co z tego, że zepsuł ci się komp?Nie masz kolegów u których mógłbyś ściąć i wysłać film? Trzymając się idiotycznej wymówki, że zepsuł Ci się aparat to też jesteś jedyną osobą z twoich kolegów czy tam znajomych która ma aparat?
I jeszcze ściągnij sobie jakąś przeglądarkę która poprawia błędy, lub zacznij więcej czytać, bo nie wiem od kiedy "od razu" i "związku" pisze się "odrazu" i "zwiąsku".

Co do wypowiedzi Cichego to jest wiele rzeczy z którymi się zgadzam.
Pokazywanie nowym PS jest trudne. Mam kolegów którzy mają talent ale nie mają ochoty na ćwiczenie. Prawda jest taka, że na około 100 nowych jeden zostaje na dłużej. Jest też dużo dobrych spinnerów których nie interesuje życie PPP i kręcą tylko i wyłącznie dla siebie i osobistego funu.
Jest też grupa ludzi którzy mają za dużo forsy i wolnego czasu więc wbijają na PPP kupują po 4 KT i potem się jarają tym, że inni na nich patrzą w autobusie czy w szkole.

Wszyscy których się skrytykuje, że kręcą słabo mówią, że kręcą dla funu i zabawy. Muszę się przyznać, że mógłbym kręcić lepiej ale często nie mam ochoty posiedzieć z długopisem i ćwiczyć. Każdemu musiało się kiedyś zdarzyć, że usprawiedliwiał się sam przed sobą, iż kręci dla zabawy i dlatego nie będzie próbował dorównać tym którzy siedzą i kręcą całymi dniami. Ludzie którzy tak robią są łatwo rozpoznawalni, że próbują żartować z tzw. "no-life'ów". Mówią, że nie opłaca się siedzieć i kręcić całymi dniami, bo penspinning to zabawa.Siadają do moddingu i starają się nadrobić brak umiejętności - długopisem. Prawda jest taka, że zbyt dużą wagę teraz przykłada się teraz do długopisu. Jest więcej eventów co do moddingu niż do PS. Czemu np. Ygo się tak nagle zrobił znany? Bo zrobił jakiegoś tam moda i się ludziom spodobał. Teraz bardzo ciężko wybić się spinningiem. Wszyscy gadają o stylu. Co to jest? Jak do cholery odróżnić spinning od stylu? Nie da się. Stylem jest to jak składamy tricki i na jakiej dziedzinie tricków opieramy comba. Stylem nie jest to co robi Stuhl czyli kręcenie z użyciem nosa albo przetaczania pena po rękach. To jest zabawa. Czemu więc takie comba wygrywają? Bo bawią? Bezsens. Można organizować eventy polegające na zabawie i dziwactwach, ale nie powinno się w to mieszać zwykłego PS. Czemu więc tak mało ludzi kręci a tak dużo modduje? Bo PS nie przynosi kasy? Nie można zarobić?

"Żądza piniądza" jak mówi mój znajomy Rastaman. Tak naprawdę PS ma szansę kiedyś się wybić i zyskać sławę narodowego sportu. Wtedy będzie można zarabiać, ale gdzie kasa tam korupcja. W sumie nie chcę żeby PS się tak wybijał, bo to oznacza zmieszanie PS z błotem i podczepieniem go do kategorii sposobów na zarobek. Znajdą się biznesmeni którzy stworzą własną armię spinnerów którzy kręcą nie dlatego, że chcą tylko dlatego, że na tym zarobią.

Cichy, piszesz, że mało kto teraz kręci. Prawda jest taka, że ty zaczynałeś kiedy PS to było jakieś sacrum i ludzie cieszyli się z 3 bustów po roku nauki. Część z tych którzy teraz są dobrzy uznają, że oni są zbyt dobrzy, by zajmować się nowymi. Krytykują i ignorują, a spinnerzy się załamują. Prawda jest taka, że czasem komuś coś wyjdzie bardziej a komuś mniej. Nie chcę zbyt narzekać, ale FA trochę spieprza sprawę, bo jest robione tak, że biorą co lepszych i wciągają do siebie. Po co jest JA? Wciągają tam tych których przypadkiem zauważą i po morderczych treningach przygarniają do FA i mogą się chwalić, że to dzięki nim są dobrzy, że co z tego że są lepsi od nich, bo przecież to oni ich ćwiczyli. Sam pomysł JA jest dobry, ale czemu tylko ci mocni na początku mają mieć szansę? W ten sposób psuje się nowych, bo naprawdę ciężko jest ćwiczyć samemu. Wezmą jednego a reszta niech gnije.

Team to fajna rzecz, ale czemu powstaje tyle teamów tworzonych przez ledwo co umiejących coś wykręcić dla jeszcze nowszych spinnerów. W sumie wszyscy nowi chcą do JA i FA. Czemu? Radość z bycia w teamie z mistrzem polski i administratorami czy moderatorami? Tak patrząc z mojej perspektywy, oczywiście, że fajnie by było być w JA czy tam FA, ale myśląc logiczniej mam większą ochotę dostać się do FTR czy może Drop Team. Wiem, że nie kręcę jakoś uber dobrze więc nigdzie się nie ryję. NIe nagrywam wielu filmów, ale uczę się i mam nadzieję w ten lipiec ( jadę na obóz i będę miał czas skillować dzień i noc ( dosłownie )) podskoczyć w PS. Mam nadzieję wtedy dostać się do teamu który nie będzie stawiać na dobrą zabawę czy skill. Mam nadzieję dostać się do teamu który stawia na rozwój.

Dość o mnie. Ogółem przydałoby się rozruszać forum i może spróbuję coś zrobić ale tak naprawdę prawdziwą moc mają ci którzy mają kolorowy nick, albo Ci których wszyscy lubią, bo robią coś fajnego. Trzeba znaleźć jakiś złoty środek i tyle.
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:09   

"Akeien" napisał/a:
biorą co lepszych i wciągają do siebie. Po co jest JA? Wciągają tam tych których przypadkiem zauważą i po morderczych treningach przygarniają do FA i mogą się chwalić, że to dzięki nim są dobrzy, że co z tego że są lepsi od nich, bo przecież to oni ich ćwiczyli.


Po pierwsze kto się chwaił jakimś uczniem z JA i mówił, że tylko dzieki niemu jest taki dobry? Konkrety konkrety. Bo tak uogólniać to mozna o wszystkim.

Po drugie, jak przypadkowych uczniów? Myślisz że w FA losujemy kto będzie wybrany do JA?

Zapominasz, że JA jest pierwszym takim przedwsięwzięciem. Cały czas jest cos zmieniane, żeby poprawić jej prace i efektywność. Liczba miejsc jest ograniczona, ze względu na to ,że jest mało trenerów.

To wszystko nie jest takie proste jaki Ci się wydaje...

"Akeien" napisał/a:
Mam nadzieję wtedy dostać się do teamu który nie będzie stawiać na dobrą zabawę czy skill. Mam nadzieję dostać się do teamu który stawia na rozwój.


Nie rozumiem.
Jak chcesz się rozwijać, a jednoczesnie nie stawiać na skill??

ten...miałem coś jescze napisać, ale muszę iśc. Może potem editnę.
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Gibki |15 Maj 2010|, o 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:16   

Rozumiemy inne rzeczy przez skill. Chodzi mi o to, że nie chce dostać się do teamu który nauczy mnie jak zrobić 100 bustów i 50 Hai tua. Po co mi to. Natomiast rozwój rozumiem jako uczenie i trenowanie tej dziedziny tricków którą lubię i zamiast szlifować w kółko jeden trick to starać się tworzyć nowe.
A co do FA to chodzi mi mniej więcej o to, że ci mocni i the best są zazwyczaj stamtąd.
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:17   

"Akeien" napisał/a:
Wszyscy których się skrytykuje, że kręcą słabo mówią, że kręcą dla funu i zabawy.

Dokładnie. Ale czemu Ci którzy kręcą dla Funu mają pretensje, że Polski nie ma w WT? Tego nie ogarniam.

Dobrze, że nawiązałeś do FA i JA. Wiem, że w tym timach jest wiele osób które lubię i vice versa, ale wreszcie powiem to co siedzi już we mnie długo. Może ktoś obrazi się na mnie, ale czuję, że teraz jest czas.

IMO nie rozumiem jaki cel ma Upublicznienie JA.
Po jakiego kija komu kminy z których podejrzewam nikt nie korzysta?
Czy po to, aby zaszpanować jaki mamy fajny team?
Osobiście nie wiem po co, z kmin nie korzystam i jestem przeciwny pokazywaniu JA.

Mańku, przepraszam, ale takie jest moje zdanie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lodziarz 
Użytkownik


Kręcę od: 10.01.2010
Ręka: 1p1h (prawa)
Posty: 65
Skąd: Strzyżów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:25   

CICHY:Jednak, jeżeli chociażby jedna osoba skorzysta z kminy przedsięwzięcie jest udane bo komuś to pomogło. Poza tym kto ci karze czytać.
_________________
๑۩۞۩๑ Z uśmiechem panowie :) ๑۩۞۩๑
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:31   

"Cichy" napisał/a:
IMO nie rozumiem jaki cel ma Upublicznienie JA.
Po jakiego kija komu kminy z których podejrzewam nikt nie korzysta?
Czy po to, aby zaszpanować jaki mamy fajny team?
Osobiście nie wiem po co, z kmin nie korzystam i jestem przeciwny pokazywaniu JA.

Gupiś.

Nie ja wyskoczyłem z propozycją upublicznienia JA, nie była to też żadna osoba z FA, a pomysłodawcą takiego działania był sam Madaj.

Mnie osobiście upublicznienie JA trochę przeszkadza, dlatego też zrobiłem ankietę w tym temacie: http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=6660 .

Ofak! Nikt nie korzysta z rozkmin?!
Twoje podejrzenia są zatem całkowicie chybione.

I mamy ciekawy temat, ale niestety Wasze posty do niczego nie prowadzą. Może mam takie wrażenie, bo jestem na kacu, ale wszystko co Ty wypisaliście do niczego nie darzy, nie dajecie konkretów. Tylko "zrobiłbym", zamiast wziąć się do roboty i rzeczywiście coś poczynić.

Próbując zmienić coś na portalu zacznijmy od siebie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:33   

Maniek, Sory, cofam oskarżenia. Nie wiedziałem, że Madaj to wymyślił.

Spoko, po prostu chciałem pokazać, że to nie była nasza inicjatywa i że w sumie cała ta szopka jest na mniej więcej obojętna.
Ostatnio zmieniony przez Maniek |15 Maj 2010|, o 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 14:42   

Cichy, co do zabawy to na 1 tylko na jednym meetingu z 3 na jakich byłem się zjawiłeś
Siedziałeś cicho w kącie i coś sobie kręciłeś tak jak pozostali,rozmowa ledwo się turlała
Wciąganie tabaki było 4faza,fun a nie for lans
Na meetingu na którym był Mikulew i reszta ludzi z FPA świetnie się bawiłem,rozmowa trwała cały czas,była akcja i jakieś jajca.Widzisz ty byś odszedł a mnie by ta atmosfera zaciekawiła i przy okazji zauważył bym że PS nie trzeba wykuwać na blachę ale można się przy tym także bawić.
Podsumowując Ćhy "De gustibus est non disputandum"
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
Ostatnio zmieniony przez Keban |15 Maj 2010|, o 15:01, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl