Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] Hiro vs. Virtil

Hiro czy Virtil?
Hiro
37%
 37%  [ 10 ]
Virtil
62%
 62%  [ 17 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |17 Kwi 2010|, o 21:24   [Battle] Hiro vs. Virtil

Cóż, chcę sprawdzić, jak strasznie słaby jestem. Pewnie przegram, ale ta-da, battle z Virtilem. Nie mam co życzyć mu powodzenia, bo wygra z zamkniętymi oczami i palcami w nosie.
Dl: Do 19 kwietnia.
Długość kąba: Obojętne.

Let's Gir in on!

Hiro:
http://www.youtube.com/watch?v=gkgHP1rAGNI
Po pierwsze- wiem, jakość leży, ale niedługo nowa kamerka. Tu- kąt leży, ale nie mam statywu, zaś podkładka z książek jest coś słabawa... Tri- Coś tam robiłem jakby Charge bez obrotów, wiem. Ale to był fristajl, więc... For- wiem, że jestem ciota :? . Obojętne,co o mnie powiecie. Ja wiedziałem tuż przed filmem, że przegram. Jestem zerem i dobrze o tym wiem. Nie ma co życzyć powodzenia Virtilowi, bo i bez tego wygra.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |17 Kwi 2010|, o 23:09, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |21 Kwi 2010|, o 21:07   

baton, taa, tylko mam zwalony aparat i nie za bardzo -.- Muszę mieć taką pozycję, aby nie zmieniał swego trybu, bo film się urywa.

Skyler, ale ja nie wierzę w siebie. Chociaż 10 głosów to już coś O-o
PTP Wymiany/Trades
 
Can 
Użytkownik


Kręcę od: Dzisiaj
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 106
Skąd: Jabłoń
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |21 Kwi 2010|, o 21:57   

Hiro, ogarnij sie chłopie to że teraz jestes troche słaby , to nie znaczy że cały czas taki będziesz :S Trening czyni mistrza.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl