Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
ShaiiboN 1st
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 20:14   ShaiiboN 1st

Po trochę dłuższym oczekiwaniu niż przewidywałem, kolab wreszcie ujrzał światło dzienne.
Od razu powiem, że wasze filmy przerosły moje oczekiwania - poziom był naprawdę bardzo wysoki i jestem dumny z tego, że mogłem edytować to przedsięwzięcie. Z tej okazji, musze też prosić o wybaczenie paru osobom - Rude Boy, dżakob, qstra, Nadol, Kolczak i chyba ktoś jeszcze - niestety, wasze kombosy nie zmieściły się do filmu, mimo iż były wybitnym przykładem na potęgę polskiego penspinningu. Naprawdę bardzo trudno mi było wybierać klipy, więc cóż. Wybrałem jak wybrałem.

Dorzucę jeszcze tylko, że to mój debiut edytorski, jeżeli chodzi o poważne przedsięwzięcie i miło by było usłyszeć krytykę. Tylko bez żadnych sztucznych pochlebstw, chce wiedzieć, czy to dobrze wygląda.

Podziękuję też oczywiście Tomaszowi, bez którego wyjście kolabu by się spóźniło :*

Oto on:


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=_JAtWm0cGUE

Enjoy, comment and subscribe!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 20:18   

Film jeszcze się przetwarza, ale już da się oglądać. Czas więc na parę słów ^^

Szajbon, gdybyś posłuchał moich dobrych rad co do intro to byłoby epickie. Nie posłuchałeś i jest... Nawet fajne. Pierwszy fragment z napisem jest mega stylowy, myśli się - będzie drugi minwoo, albo nawet prawie-madaj. Ale później zwaliłeś sprawę z doborem czcionki i kolorów - czerwony z zielonym to najgorsze zestawienie jakie mogłeś wybrać.
Ale spoko, taka twoja edytorska wola, grunt że dalej ładnie pociągnąłeś. Fajny suw kamery, dodaje drapieżnego charakteru, a w połączeniu z rozbłyskami daje miłego dla oczu kopa ^^ Kiepska czciona do nicków. Serduszko przy Rafau'u słabe, bo laguje. W outro zabrakło czegoś, tak jakoś pusto i mało dynamicznie. Kogoś innego bardziej bym za tą edycję pochwalił, ale od przyjaciół zawsze wymagam więcej ^^

Spinning. No kurka, collab pełen niespodzianek. Miłych niespodzianek. Gildor trzyma klasę, ale to akurat żadna niespodzianka. Drugi spinner dał koksu, wpadł mi w oko od początku, a jak zobaczyłem nick to oczy mało nie wyskoczyły z orbit. Macioster?! Wiedziałem że jesteś dobry, ale aż tak? Nieźle, bardzo nieźle D: Murderoll nice, był tam jakiś lag, ale combo na plus. Gibon - tutaj po zobaczeniu nicka zrobiło mi się mokro :P Żeby tak szybko wyrobić taki styl? Masakra. Wu - miód :D Fajny styl.

Rafau - tu muszę się przyczepić. Rozumiem szajbonowe serduszko, bo przejścia są niebywałe. Ale jedno mocne, bardzo mocne zastrzeżenie. Czemu tak fajtasz tą ręką? :D Nienawidzę tego. W ogóle nie mogę się przez to skupić na spinningu. Gdybyś był uprzejmy trzymać dłoń w miejscu i operować tylko przejściami palm up-side-down bez machania na 4 strony świata to ja z chęcią wpiszę cię do swojego hall of fame. Przyjmij tą krytykę jako komplement, bo potencjału ci nie brakuje ^^

Shaiibona to nie chce się nawet komentować. On wie że go kocham :3 Frasiek - cudne połączenie dynamiki z płynnością, ale masz brzydkiego pena :P Dawo - łobożesz, nie wiem jak to skomentować. Zaraz po szajbonowym najprzyjemniejsze combo collaba ^^ Precel też ślicznie, ale mógłbyś jak dla mnie trzymać pena końcami palców, bo kiedy masz go gdzieś pośrodku to musisz je nienaturalnie wyginać. Cienki - zabrakło mi czegoś co niewątpliwie masz. Nie wiem w sumie czego, nie wiem jak to nazwać, kocham twój spinning ale tu jakoś mnie nie porwałeś.

Wybaczcie że jakoś tak sucho to wszystko skomentowałem, ale jestem dziś strasznie zamulony. W każdym razie w zamyśle miałem pochwałę dla wszystkich ^^ Spisaliście się.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |9 Kwi 2010|, o 21:10, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 20:42   

Już dobra jakość ;)

Edycja collabu jest ok. Jedyną słabą stroną collabu jest muzyka, pod tym względem właściwie ssie bo muzyka jest niemiecka, tylko dlatego.

A teraz zajmę się combosami ;)

Gildor - omg, bardzo flowowato, widać poziom i zasłużyłeś na wygraną ENGC. Nic dodać, nic ująć, ten Kt pasuje Ci wyśmienicie ;p

Macioster - zazwyczaj combosy z takiego kąta wyglądają źle ale u Ciebie wyszło jakoś lepiej. Combo ładne, w Twoim stylu, aczkolwiek wolę Cię z jednostrońcami typu Seven czy kUzu ;p

Murderdoll - pierwszy raz widzę Twój spinning, ale nawet mi się podobuje. Tylko trzeba to upłynnić jeszcze i nie zmieniać tak mocno kierunków to będzie git.

Gibki - oGórwa oO To co żeś tu zrobił przechodzi ponad ludzkie pojęcie! Jesteś mega skillozaurusem jak na ten staż, rly po prostu miód. Trianglepass na początku bardzo płynny tak jak i cały combos, bardzo stylowo ogólnie i skillersko. Kolejny pretendent do tytułu MP 2010.

Wu - combo ogólnie poprawne chociaż stylu to Ty jeszcze nie masz. Ale czego się można spodziewać po takim stażu, przyjdzie z czasem :p Ale + dla Szajby za to że dał szansę Ci się pokazać ;)

Rafau - hmm... z tą kamerą i niektórymi połączeniami i ruchami ręki przypominasz mi jakiegoś oldskulowego Japońca, chyba hanataro_7 z tego co pamiętam kręcił podobnie. Całkiem niezły ogólnie.

Szajbą - trochę mniej płynnie od brata, ale równie epicko. Kminy jak zawsze na wygórowanym poziomie, masakryczny motyw z drugą ręką i aerialem.

Frasio - nie trzeba komentować ;) Każdy wie jak Frasio kręci i że to marka godna zaufania ;) . Combo nieprzeciętne i dobrze wyglądające.

Dawo - man, co ty robisz jeszcze w JA? :D Ładny styl, Japonią zaleciało, fajnie pasuje Ci ten mod i ogólnie combo w pytę tylko trochę się powtórzyłeś z tymi bustami ;p

Precel - łoł, nie wiedziałem że tak dobrze kręcisz. Combo na tym modzie wyglądało miodnie i dobry zestaw trików, fajne kminy, takie kreatywne. Podobało mi się zwłaszcza 3:14 - 3:15

No i moje combo - przypomniałem sobie o DL przedwczoraj wieczorem i wziąłem się do nagrywania comba :p. W ogóle trochę zdziw, że się tu dostałem bo nie wierzę że Rudy, Kolcz albo Qstra mieli gorsze comba, ale do rzeczy. Niepotrzebnie kręciłem wcześniej kt, bo ten mod który tu mam jest lekki i trochę widać jak mi lata dziwnie po palcach. Nie udało mi się też pokazać tego co miałem w zamiarze, tzn. pokazałem ale nie wygląda to tak jak chciałem, wręcz jak jakieś kaleczenie. Np. początek Tap Rev 1.0 -> bak -> tf charge rev ~ soni rev T1-12 (fajnie to wygląda na żywca, a na vidzie gorzej niestety, może to przez kąt) Tak samo dalej - devil's sonic 23-12 ~ sonic 12-T1 -> charge T1 wyglądał jak zwykła pomyłka, jakby pen miałby mi zaraz upaść. A końcówka to w ogóle :D

Ogólnie collab wyszedł zajebjiśćje!
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2010|, o 10:18   

Łaaa... Szczerze jeden z najlepszych collabów jakie oglądałem! Muzyka fajna, dynamiczna dodała świetnego efektu spinningowi, edycja ładna, bardzo ładna.
Teraz coś o combach:
Gildor- to było cudowne! Te combo takie czyste, bez skazy, triki łączone w piękny sposób i jeszcze ten pen! Nic dziwnego, że wygrałeś ENGC.
Macioster- widzę w szkole twój spinning prawie codziennie zawsze mówię, że "fajnie" itp, itd. No, ale teraz? Zupełnie co innego, wymiatasz na tym Rarka Kt, jednak bardziej podobasz mi się w niesymatrykach.
Murderdoll- łał, piękne busty, jednak to co widzę od ciebie na meetingach to nie to co teraz, zaskoczyłeś mnie i to bardzo.
ShaiiboN- to co wyczyniasz na tym CT jest poprostu niewiarygodne, nie wiem jak to robisz... ^^
Precel- :O ten pen + te czarne tło + twój spinning= niestamowity styl! Wymiotłeś! (a ten palmspin :O)
Cienki- no co tu dużo mówić, od razu widać, że mistrz Polski, bo styl to ty masz ^^, ale zabrakło mi czegoś... czegoś... czegoś co wywołałoby uśmiech na mojej twarzy, nie pokazałeś mi tego na co tak właściwie czekałem. Twoje kombo było jak babciny rosół bez makaronu... niby dobry, ale jednak czegoś brakuje.

Wszyscy fajnie zakręcili, collab wyszedł świetnie! Pozdro, kocham was.
PTP Wymiany/Trades
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2010|, o 10:29   

ŁOŁ.... Collab naprawdę miodny. Dobra muza w tle(mimo iż nie przepadam za rammsteinem). Całkiem niezła oprawa i editing całości. Niektóre kombosy mnie zmiażdżyły. Wielkie gratsy dla Murderdolla, Wu, Gibkiego i Shaiibona. Te kombosy przypadły mi do gustu. Collab na naprwadę wysokim poziomie.

Patrząc na całość, już wiem dlaczego się nie dostałem :lol: Cóż może następnym razem. Pozdro.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moonshine 
Użytkownik


Kręcę od: 8.03.2009 ale miałem przerwe
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 216
Skąd: łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2010|, o 16:29   

Gildor- Combo płynne, ale mi nie podeszło. Lubię twój styl, jednak lepiej było Ci z modem którym kręciłeś w ENGC. Na osłodę dodam że, wchodzą tam bardzo ładne przejścia.

Macioster- Super combo! Nie lubiłem twojego spinningu SC modami, ale to jest genialne. Kąt, mimo że nie lubię frontalnego spinningu, to tutaj pasuje. Jedyne co mi nie pasuje to jakość. Te ślady pena bardzo przeszkadzają.

Murderrol- Wyżej wspomniane ślady pena. Nie kojarzyłem Cię, a tutaj miłe zaskoczenie. Bardzo ładne rozkminy z 24 i 13.

Gibki- :shock: Triangle pass na początku piękny. Całe combo bardzo płynne. Powyginane palce miażdżą. Kąt nagrywania też dobry. Bardzo się zmieniłeś (na dobre) od twojego Half year'a.

Wu - I znów ślady pena.
Cieszę się ze mam ciebie w drużynie. Nie lubię spinningu cienkimi penami, ale przeboleję.
Przypasowały mi Clip Sonici.

Rafau - Podobają mi się te ruchy ręką. To co mi przeszkadza, to jakość.

Shaiibon - W pełni zgadzam się z wypowiedzią Cienkiego. Jedyne co dodam to to że, kocham twój styl.

Frasio- Ten pen Ci bardzo pasuje. Przejścia też wyśmienite.

Dawo - Kolejny stylowy koksur. Ładnie wygięte palce podczas RA.

Precel- Znów się zgodzę z Cienkim. Te aeriale na początku genialne.

Cienki - Płynnie, ale mi nie pasuje.

Muzyka mi przypasowała. Bardzo lubię metal.

Weź sobie rady serca Fuca i Keep Editing!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 17:32   

Collab przerósł moje oczekiwania :mrgreen: edycja jakoś mi nieprzypadła , ale sam spinning powalił mnie na twarz oO , aż trudno uwierzyć , że znalazłem się w collabie
Gildor - Klasa sama w sobie . Nic dziwnego , że wygrałeś ENGC
Macioster - Tu się ostro zdziwiłem bo jak wcześniej nie podchodził mi twój styl to po tym combie jestem twoim fanem
Murderdoll - Wcześniej widziałem twój spinning , ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak teraz . Emboss pasuje do twojego stylu
Gipki - Może nie jestem fanem twojego stylu , ale combo robi wielkie wrażenie i jest perełką w collabie
Ja - No cóż nie wierzyłem , że znajdę się w tym collabie i dalej w to nie wierze xd combo jak combo . Jestem na etapie szukania odpowiadającego mi stylu , raz kręcę tak drugi raz inaczej i mam nadzieje , że znajdę tą właściwą drogę , którą będę podążać , a na razie mogę jedynie podziękować Szajbonowi za to , że dał szanse pokazania się :wink: Wielkie dzięki
Rafau - Twój styl bardzo mi się podoba choć combo trochę niewyraźne to i tak jest w pytę
Szajbą - Twój spinning ma coś takiego w sobie co nie pozwala mi oderwać oczu od monitora :shock: Jesteś Bogiem
Frasio - Kolejny koks którego spinning mówi sam za siebie
Dawo- Wiedziałem , że kręcisz dobrze , ale aż tak wykokszonego comba się nie spodziewałem
Precel -Co tu dużo gadać ładnie i z klasą
Cienki - Tu mi czegoś zabrakło . Choć koksem to ty byłeś , jesteś i będziesz na wsze czasy
Jednym słowem Collab wyszedł bosko
PTP Wymiany/Trades
 
Tażan 
Użytkownik


Kręcę od: 10.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 87
Skąd: Katowice-Podlesie
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2010|, o 19:50   

Collab bardzo, bardzo, bardzo fajny. Najbardziej to mi się spodobało combo ShaiiboNa. Wymiatasz poprostu!!!
_________________

http://www.formspring.me/TazanPPP - Zadawać pytania, mogą być idiotyczne.
YouTube channel - http://www.youtube.com/user/TazanPenspinning
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl