Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Cichy 2nd Solo
Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2009|, o 18:27   Cichy 2nd Solo


Wersja HQ na YouTube

Panie i panowie...
Stało się!


Wydałem drugi film prezentujący moje umiejętności.
Moje 2nd Solo!
Wiem, że moje umiejętności nie są do końca takie
jakich można by się spodziewać po tym okresie treningu.

Jeszcze raz na tym miejscu chciałbym podziękować
wszystkim, którzy mi pomagali i pomagają ciągle.
Dziękuje tym, którzy wspierali mnie gdzie miałem
chwile słabości.

macioster, dziękuję przedewszystkim Tobie!
To Ty mnie tu wprowadziłeś i dzięki Tobie mogłem
poznać wielu wspaniałych ludzi.

Moje życie zmieniało się.
Teraz Wy również jesteście jego częścią.
Może i teraz posypią się bluzgi i niemiłe komentarze,
ale jestem na to gotowy.
Nie zmarnowałem tego czasu i liczę na kolejne lata
WSPÓLNEJ ZABAWY!

PTP Wymiany/Trades
 
 
BiaŁy 
Użytkownik


Kręcę od: 12 Wrzesień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 181
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2009|, o 18:53   

Rewelacyjne solo ....
Twoja płynnosc jest boska i masz fajne peny xd
Edycja świetna ...
Pozdro :mrgreen:
_________________
Powrót do Przeszłości ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2009|, o 18:54   

softwear? :) Cichy nice :D nie przepadam za Twoim stylem tak samo jak i za Rarkowym, a uważam Twój za kopię Rarki która nie dorówna oryginałowi(choć kto wie i na to czekam) :P
imponujący zasób tricków a pena nie zmieniaj na tamtego onesided bo dużo gorzej nim spinning wygląda

pozdro i keep spinning! ^^
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
dawidwsp 
Użytkownik


Kręcę od: 26.04.2009
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 273
Skąd: Gliwice(KNuróW)
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2009|, o 18:55   

Pięknie Lodzio miodzio :) ten ahh BakFall Asynchronic (chyba tak sie to nazywa),
i Ten nowy styl,:))
_________________
kulfony
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Lis 2009|, o 09:30   

Cichy, jest u Ciebie postęp!

przede wszystkim, pochwalam, że to co kręcisz zawsze starasz się zrobić płynnie.

pierwsze dwa klipy są przepyszne ;] fajne kminy, widać coś ciekawego. Potem wchodzi Twój stary, irytujący sposób kręcenia - monotonia i nadużywanie fl ta rev. Co doradzam:

- naucz się nowych, ciekawych aeriali, myślę że czas zaprzestać rzucania ciągle z tf charga.
- dżapańskiego raczej nie próbuj, bo zaczynasz machać typowy dla siebie spam przerywany fl ta rev (czy tam charge T1) ^^
- 2p2h zeby jakoś wyglądało niestety ale wymaga zmiany kąta

Myślę, że dobrze by Ci zrobiło jakbyś trzymał to co pokazałeś w ostatnim kombosie - trzeba przyznać, że to Ci wyszło.

Co do edycji - jest spoko, nie będę zagłębiał się w szczegóły. No, może poza jednym, czego nie można Ci odmówić - jesteś świetny w wybieraniu muzyki do swoich filmów, gratulacje ; -)


Trzymaj się, powodzenia (;
_________________
Ostatnio zmieniony przez musk |28 Lis 2009|, o 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |28 Lis 2009|, o 12:54   

Pozwolę się odnieść swoją ocenę do wypowiedzi muska :wink:
"musk" napisał/a:
Cichy, jest u Ciebie postęp!

Postęp jest! AsynchroBakFall to nie lada wyzwanie. Cont. MiddleBaków 1.5 dalej nie ogarniam. Jednak mimo widocznego nauczenia się kilku nowych tricków, comba nadal w dużej mierze opierają się na tym co wcześniej. Ponadto w większości z nich widzimy stałe, wyuczone kombinacje. Masz duży zasób tricków, staraj się zatem wymyślać coraz to nowsze połączenia, ewentualnie podpatrz coś u kogoś innego :wink:
"musk" napisał/a:
przede wszystkim, pochwalam, że to co kręcisz zawsze starasz się zrobić płynnie.

Z płynnością jest zdecydowanie lepiej niż kiedyś, jednak nadal pozostaje ona Twoim największym mankamentem. O ile w tych wyżej przeze mnie wspomnianych "wyuczonych kombinacjach" płynność jest nienaganna, to jednak często przy czymś trudniejszym zdarzają Ci się ściny. Pamiętaj, ciągle należy pracować nad tym aspektem, bo nie ma nic lepszego niż niż "perfect smooth combo :cool: ".
Cytat:
- dżapańskiego raczej nie próbuj, bo zaczynasz machać typowy dla siebie spam przerywany fl ta rev (czy tam charge T1) ^^

Combo kUzu było zdecydowanie najsłabsze z całego nagrania. Daje wrażenie, że najbardziej zależało Ci na tych szarpanych ruchach, które swoją drogą wyszły miernie, reszta comba natomiast była mniej ważna. Pozostań lepiej przy swoim prawdziwym stylu :wink:

Skoro już mówimy o stylu, to szczerze przyznam, że nie jestem fanem Twojego spinningu pod tym względem. Ponieważ jednak styl jest kwestią gustu, staram się go tutaj nie uwzględniać.

Co do edycji, to strasznie nie lubię takiego sposobu obróbki kadru, że tam coś po bokach mi lata. Po prostu mnie to rozprasza i irytuje mnie, że nie widzę pełnego ekranu.
Muzyka bardzo dobra :wink:

Ćwicz dalej!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sectienne 
Użytkownik


Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Kraków.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Lis 2009|, o 18:26   

O samym video :

Muzyka mi się podoba. W niektórych momentach wręcz idealnie pasuje do spinningu. Super.
Edycja - prosta, ale efektowna. Mnie to ani nie rozprasza, ani nie irytuje, a zachwyca.

O spinningu :

Podoba mi się Twój styl. Do płynności nie mogę się przyczepić, nic tylko pozazdrościć. A co do combosów...
Pierwszy zachęca do dalszego oglądania. Połączenia tricków przypadły mi do gustu, wszystko jest płynne. Drugi : zastanawiam się, ile czasu zajęło Ci nakręcenie tego. Niesamowite. Trzeci : Najbardziej mi się spodobało, nie wiem czemu. Po prostu przypadło mi do gustu. Jest tylko mały lag w pewnym momencie, podczas spiningu lewą ręką, ale prawie tego nie widać. Czwarty : szybkie. Ładny mod, nie mam pojęcia, jaki, ale mi się podoba :mrgreen: Piąty : ładny rzut/przerzut [nie mam pojęcia, jak to nazwać] Szósty : piękny di end...
_________________
girl in mirror.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Itukoni 
Użytkownik

Kręcę od: Grudnia 2008
Ręka: Obie
Wiek: 51
Posty: 65
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 13:45   

Ty kręcisz zaj****ie! Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: ładna edycja, muza też nice i spinning, miodzio :wink: Wielkie gratz!
PTP Wymiany/Trades
 
kamilkaze21 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawica
Wiek: 32
Posty: 154
Skąd: jestem?
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 20:11   

Nie widziałem twojego pierwszego combosa ale ten mnie zagiął... Twoja płynność jest onieśmielająca wręcz. Zauważyłem tylko jedną malutka przycinkę. A ten twój podwójny backfall... Masz bardzo przyjemny styl, ogólnie koksisz. A tak nawiasem... Co to był za biało-czarny mod?
_________________




PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 20:19   

"kamilkaze21" napisał/a:
Co to był za biało-czarny mod?

kUzu G3 Mod
PTP Wymiany/Trades
 
 
Piromen 
Użytkownik


Kręcę od: 5.2008
Wiek: 29
Posty: 161
Skąd: Nasielsk/Warszawa
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 23:19   

Bardzo miodny spinning, płynność powala na łokcie, choć czasami widać drobne lagi. Masz trochę małe ręce do KT i przez to trochę głupio wygląda :)

Jak na około 20 miechów spinningu to całkiem dobrze. Ładnie ogarniasz wszystkie aroundy.
Masz dość charakterystyczny, podobny do Rarki styl, choć wplatasz też swoje połączenia, ale to dobrze, bo dzięki temu możesz całkowicie wykreować swój własny styl.

Na razie proponował bym zostawić szlifowanie skilla (bo jest już jak na razie wystarczająco duży) i zaczął ćwiczyć w głównej mierze styl.

A co do edycji to nie przypadła mi zbyt do gustu, pomimo, ze prosta, to trochę krzywa. Wiem, że potrafisz lepiej :)


Liczę na 3rd Solo, mam nadzieje, że z trochę lepszą edycją, i pokazaniem w pełni swojego prawdziwego stylu
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantom 
Użytkownik


Kręcę od: 22.04.2009
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 65
Skąd: düsseldorf
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |3 Gru 2009|, o 22:42   

Zgodze sie z trattem jak oglodalem ten filmik tosamo chcialem napisac
keep spinning :)
Warn.
_________________

PhantomPPP*
Ostatnio zmieniony przez MadEye |4 Gru 2009|, o 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl