Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
MP 10 na żywo!
Autor Wiadomość
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2009|, o 22:12   MP 10 na żywo!

Ogólnie tak.

Jak chcemy zrobić w końcu te mistrzostwa przed tymi internetowymi, to trzeba by zacząć poważniej myśleć. Mamy już w końcu połowę października, a jak mato być organizowane w styczniu/lutym to należy już coś kombinować.

Ogólnie fajnie by było, jakby się tu wpisywały osoby, które chciałyby uczestniczyć w takich zawodach. Przydał by się również ten użytkownik, co kiedyś mówił, że może załatwić halę, na pewno był w Krakowie, niestety nie pamiętam nicka. Jeżeli się zdecydujecie, że to robimy, to przydałby się również jakiś tam organizator tego wszystkiego, sędziowie, odpowiednia promocja byłąby wskazana.

Wspaniała szansa, żeby w końcu przestali nas postrzegać jako bandę gnojów z internetu, którzy mają tylko jakieś tam głupie mistrzostwa, w których korzystamy z filmó innych userów, kleimy, przyspieszamy a do tego wszystko trwa 36 godzin.

No, odpowiadać, lec gou!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 18:48   

"ShaiiboN" napisał/a:
za darmo


Właśnie tego nie jestem pewny... Popytam, pójdę do ŁDKu i spróbuję coś... "wynegocjować" ;D

"Pari" napisał/a:

Wiele już jest ustalone, ale nie chcę tego tu pisać, bo nie wiadomo czy wypali. Nawet mamy podobno zapewnioną reklamę i sponsora. Dajcie nam działać.


To może napisz, żebyśmy wiedzieli cokolwiek i mogli jakoś pomóc/doradzić etc? Hm?

[ Dodano: Czw 22 Paź, 2009 ]

A, i sale ze zdjęciami w ŁDK. btw. ełdek jest tuż obok dworca Fabrycznego, to i dojazd byłby OK...

http://www.ldk.lodz.pl/home/Page/10
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 19:42   

Moim zdaniem całkiem przyjemna jest ta ostatnia sala. Jest net, co by było bardzo przydatne, bo można by zrobić również przekaz na żywo, dla tych co nie mogli by przyjechać (wystarczy kamera internetowa). Ale mimo wszystko, dla osób siedzących dalej oglądanie byłoby bardzo ciężkie, naprawdę trudno z takiej sytuacji zobaczyć co się dzieje.

IMO najlepszym pomysłem jest jakaś hala, nawet stara w środku Polski - najlepiej z 2 trybunami równolegle do parkietu. Byłoby sporo miejsca, do tego wstęp nie byłby ciężki i naprawdę możnaby było zrobić niezłą promocję ;)

Problem tylko z datą - chcecie to zrobić po mistrzostwach, ale wtedy pewnie będzie czerwiec, wiele osób na wakacje i niewyjaśniona sytuacja szkolna. Później wakacje, więc najwcześniej takie coś możnaby było zorganizować we wrześniu. Więc może spróbujemy zrobić coś przedtem?

Fajna byłaby też sytuacja, że każdy z nas zrobi np. LineStyle Moda (albo go sprzedajecie za grosze, albo dodajcie na tradach jako prezent, a i tak części wam zostają po złożeniu Stylisha), każdy z nas zrobi 1-2 takie mody i możnaby rozdawać ludziom na tych zawodach, uczyć ich robić poszczególne triki itd. Ludzie się wkręcają, jak widzą tą prawdziwą zajawkę :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 19:58   

Mysle ze ostatnia sala byla by super. Mozna zawsze uzyc rzutnika i wszystko wyswitlac na scianie,net jest, kamerke internetowa napewno bedzie ktos mial. Jesli tylko sala bylaby wolna to jestem jak najbardziej za.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 20:00   

w takim razie OK, w najbliższym czasie zapytam, bo coś mi się nie widzi, żeby to było całkowicie bezpłatne... No cóż, zobaczymy.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 20:09   

W-wa lepsza, bo częściej pociągi kursują, ale Łódź też, by była ok. Jakbyś Vequ załatwił tą sale to byłoby super ;)
"Pari" napisał/a:
Wiele już jest ustalone, ale nie chcę tego tu pisać, bo nie wiadomo czy wypali. Nawet mamy podobno zapewnioną reklamę i sponsora. Dajcie nam działać.

Sam kiedyś próbowałem taką imprezę sponsorowaną zrobić, ale skończyło się na rozmowie z kilkoma osobami. Nikt "dzieciakowi" nie da kasy to ręki. By zbierać ew. pieniądze od sponsorów na nagrody/halę trzeba znaleźć firmę(ew. miasto), która by objęła patronat nad imprezą. Wtedy możemy naciskać ewentualnie na firmy naszych znajomych by dosponsorowali rozwój penspinningu w Polsce, wpłacając pieniądze na specjalne konto tej firmy. Mogą być nawet drobne sumy(50-80zł), a w zamian ów firmy zostaną wymienione na ew. plakatach reklamujących imprezę, w mediach.

Więc Pari jak masz jakiegoś większego sponsora napisz kto to. Czy da tyle kasy, że warto byłoby napisać zamiast "I Otwarte Mistrzostwa Polski w Penspinningu" np.: "TVN Open"? Pisałeś, że to nic pewnego, ale jesteśmy ciekawi jakiej rangi to firma ;)

W Łodzi chłopaki znają jakąś dziennikarkę, można ją zaprosić. Może Gumix i Fenix mają gdzieś numer do Kingi Rusin ^^. Jest nas tylu, że na pewno ktoś zna jakiegoś dziennikarza.

To się może udać ;p
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 20:27   

"Precel" napisał/a:
numer do Kingi Rusin


No chyba Cię powaliło xD


Kumpel napisał mi coś takiego:

Cytat:
Jeśli będzie dużo ludzi + plakaty z logiem ŁDK'u w kilku miastach i ogólna promocja jako wejście bezpłatne to mogą wam dać za darmochę.

Zwłaszcza jeśli będzie tak jak pisał ten koleś, że będziecie dawać takie kiepściuchne peny [jako fanty] i ludzi uczyć.


EDIT:

No i zapomniałem powiedzieć, że w gmachu ŁDKu jest nawet szatnia, więc jest trochę wygodniej.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

Ostatnio zmieniony przez Veq |22 Paź 2009|, o 20:42, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moonshine 
Użytkownik


Kręcę od: 8.03.2009 ale miałem przerwe
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 216
Skąd: łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 20:40   

"Precel" napisał/a:
W Łodzi chłopaki znają jakąś dziennikarkę, można ją zaprosić.

Właściwie nie dokońca znamy, ale napisaliśmy maila do gazety z której była i przyszła. Można spróbować napisać do jakiejś gazety ogólnopolskiej o reklamę czy coś takiego. Veq mógłby się nadać do dogadywania się z gazetami a jak coś to moge ja się tym zająć.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2009|, o 23:23   

Tata Szpenia miałby sponsorować takie mistrzostwa. Podobno jego firma ma dość duże znaczenie. Miało się odbyć to w zeszłe wakacje ale terminy były napięte a po za tym tak jak ciągle powtarzam, trzeba posprzątać swoje podwórko, tak, żeby można było PS pokazywać gdziekolwiek.

Możecie oczywiście popytać tam i ówdzie, ale proszę, nie podejmujcie jakichś kroków czy zobowiązań. Nie chcę jeszcze przedstawiać nowej wizjii portalu, bo będzie na to jeszcze czas. Trochę cierpliwości, wolałbym abyście się zaangażowali w reorganizację forum, w takie inicjatywy jak pomoc nowym użytkownikom, pisanie tutoriali, poradników. Dopiero wtedy gdy będziemy w stanie przyjąć ogromną liczbę użytkowników na portal, wtedy będzie można pomyśleć o promowaniu PS w mediach.


Co do sali w Łodzi. Chętnie bym ją zobaczył. Na razie możecie popytać czy by nie udostępnili jej na jakiś duży meeting (tej albo innej sali). Zorganizujcie coś ogromnego, oni zobaczą, że jest nas dużo i wtedy nam zaufają.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Acade 
Użytkownik


Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |23 Paź 2009|, o 16:06   

O ile się orientuję sala o której mówi Veq-u była udostępniona na pyym(mistrzostwa w yoyu) za darmo. Znalazły się tam też miejsca do spania dla uczestników tamtej imprezy.
Pani dyrektor z tamtejszego domu młodzieży jest osobą , która chętnie angażuje się i wspomaga pomysły, nawet te najbardziej zakręcone^^
Myślę więc, że udostępniła by kilka pomieszczeń za darmo, bądź też za symboliczną opłatą.

Okazuję się także, że istnieje tam specjalny dział promocji, który jak nazwa mówi zajmuję się organizacją, promocją różnorakich konkursów.
http://www.palacmlodziezy...dex.php?page=n8
_________________
Ostatnio zmieniony przez Acade |23 Paź 2009|, o 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |23 Paź 2009|, o 16:22   

Pari napisał/a:
Nie chcę jeszcze przedstawiać nowej wizjii portalu, bo będzie na to jeszcze czas. Trochę cierpliwości, wolałbym abyście się zaangażowali w reorganizację forum, w takie inicjatywy jak pomoc nowym użytkownikom, pisanie tutoriali, poradników. Dopiero wtedy gdy będziemy w stanie przyjąć ogromną liczbę użytkowników na portal, wtedy będzie można pomyśleć o promowaniu PS w mediach.

Weź nam to przedstaw, bo ja się niecierpliwię.

Gadasz już przynajmniej kilka dobrych miesięcy o tej reorganizacji, a ja na przykład dalej nie wiem, o co chodzi. IMO każdy nowy jak tylko będzie odrobinę szukał, czego chce znaleźć, to znajdzie. Forum już teraz jest bardzo pomocne.

Ogromna liczba? Chyba o to nam chodzi, żeby ludu było najwięcej. Jedynym problemem który widzę jest może ten niewsytarczający serwer, ale to nie jest wielki kłopot. Modów można spokojnie znaleźć, jak będzienas dużo to też jakoś wytrzymamy. Po drugie, ja bym po takich akcjach nie spodziewał się, jak ty to mówisz, ogromnej liczby użytkowników. Nie oszukujmy się, mało komu kto zobaczy ps w telewizji się on tak spodoba, że ta osoba się wkręci. Ogólny płacz na forum, że nam inni uciekają. Uciekają, bo starsi userzy przestają kręcić bądź mało kręcą i mało się udzielają, co jest całkiem normalne, a nie ma kto nowy przychodzić, bo po DD TVN było kilka czy też kilkanaście miesięcy posuchy jeżeli chodzi o promocję, bo też gadałeś, że nie jesteśmy w stanie przyjąć nowych użytkowników. Tak, najlepiej zamknijmy to forum i otwórzmy rejestrację jak już wsyzstko będzie idealnie.

Może parę liczb - na PPP mamy 1842 zarejestrowanych użytkowników, na GPC, które jakiś czas temu miało mniej więcej niż my, prawdopodobnie głównie po występach Minwoo w TV tych użytkowników jest 6085, a jak parę dni temu sprawdzałem to było około 5500.

Przemyślcie to sobie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |23 Paź 2009|, o 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |23 Paź 2009|, o 21:43   

"Krasnal" napisał/a:
Gadasz już przynajmniej kilka dobrych miesięcy o tej reorganizacji,

Według mnie skutki reorganizacji, przynajmniej na forum już widać :wink: Spójrzmy chociażby na ten genialny dział pod nazwą "Artykuły".
"Krasnal" napisał/a:
Jedynym problemem który widzę jest może ten niewsytarczający serwer, ale to nie jest wielki kłopot.

Uwierz Pariemu, że ta planowano przez niego modernizacja portalu naprawdę jest niezbędna, żeby przyjąć większą liczbę użytkowników.
Poza tym chyba lepiej zacząć poważnie reklamować się, kiedy wszystko będziemy mieli już idealnie ułożone i zgrane, niż teraz gdy jest jeszcze trochę rzeczy do poprawy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu unikniemy zbędnej, uciążliwej pracy, która czekałaby nas gdybyśmy reklamowali się już teraz.

Ponadto starsi użytkownicy pamiętają co działo się na forum po występie w DD TVN. Zrobił się ogromny bałagan, co chwila były zakładane tematy z tymi samymi pytaniami.
Uczmy się zatem na błędach i nie doprowadźmy do takiej sytuacji ponownie :wink:
"Krasnal" napisał/a:
bo po DD TVN było kilka czy też kilkanaście miesięcy posuchy jeżeli chodzi o promocję, bo też gadałeś, że nie jesteśmy w stanie przyjąć nowych użytkowników.

Co prawda liczba zarejestrowań po występie w DD TVN była ogromna i chyba nigdy później nie zbliżono się do tej liczby, to jednak należy pamiętać, że z miesiąca na miesiąc rejestruje się nas coraz więcej :wink:

Póki co czekajmy. Wszystko nastąpi w odpowiednim czasie i nie da się tego przyspieszyć, nawet jeśli każdy z nas bardzo tego chce- no chyba, że sami macie jakieś inicjatywy modernizacji forum.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |26 Paź 2009|, o 20:17   

Problemy, problemy... Może po prostu zróbmy dział z pomysłami reorganizacji forum. Powoła się specjalną radę, która rozpatrzy każdy godzien uwagi i będzie się starała wprowadzać to w życie z pomocą innych userów.
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2010|, o 16:51   

Z GÓRY PRZEPRASZAM ŻE ODKOPUJE
Temat stanął na tym że trzeba modernizjacji portalu. Portal jest zmodernizowany. No właśnie może najwyższy czas zacząć myśleć o MP? Myślałem o czymś podobnym do mistrzostw Polski w YoYo, plakaty itp.

A jakie teraz macie zdanie?
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2010|, o 17:23   

Temat jest na miejscu. Oczywiście to co teraz powiem, to jest tylko moja wizja rozwoju wydarzeń, oczywiście może być inaczej. Ale jako Admin, będę prowadził portal tą drogą, jako, że uważam ją za najlepszą.

Póki co pen spinning nie jest jeszcze tak popularny aby sponsorzy łapali by się za to. Z roku na rok rośnie liczba meetingów, rośnie liczba pen spinnerów - i bardzo dobrze. Nie jest jednak aż tak dobrze, jak powinno być, aby ktoś z zewnątrz to się włączył. Oczywiście ktoś powie, że nie próbowaliśmy. To fakt, na razie jest tylko ogólny zarys tego jak to powinno wyglądać.

Szansę dla portalu upatruję nota bene w sklepie który ma niedługo ruszyć. Dzięki temu, że będzie to legalna sprzedaż, że sklep będzie wiodący mam nadzieję w Polsce, że długopisy będą dostępne dla każdego, nawet dla tych nowych, pen spinning zostanie porządnie rozreklamowany. Producenci zobaczą, że to jest istotna rzecz, w którą warto wejść. Również dzięki temu, że firma będzie coraz bardziej znana ze sprzedaży "tych dziwnych długopisów do kręcenia" będę mógł więcej ugrać i zaprosić więcej producentów do takiego przedsięwzięcia.

W międzyczasie skupiłbym się na treści na portalu. Oczywiście nie każdy wie, o co mi właściwie chodzi, dlatego pewnie część rzeczy będę musiał zrobić sam, ale już teraz możecie myśleć jak powinniśmy się prezentować na zewnątrz. Jak zachęcić potencjalnego nowego penspinnera, żeby przekonał się po paru trikach, że to go interesuje.

Do tego dochodzi Mam talent, miejmy nadzieję, że Gumixa pokażą chociaż przez chwilę, pomoże nam to rozwinąć skrzydła.

Zrobienie takich mistrzostw, to nie jest organizacja meetingu. Portal Polskich Penspinnerów może i brzmi dumnie, ale nie jest podmiotem prawnym. Nie znaczymy nic, gdyby padł serwer, nie został by po nas ślad. Istniejemy tylko w internecie. Patrząc na zawody takie jak są w Tajlandii i Japonii chcecie tego samego, ale nie jest to takie proste. Tam są struktury, jest dobra baza do tego, aby ktoś się tym zainteresował, np taki PSAJ, który na pewno ma duże znaczenie. To nie jest tylko forum, zresztą co to za forum, gdy postów jest bardzo mało, a najlepsi się nie udzielają. Wszyscy są zgromadzeni wokół organizacji. Dlatego jestem za tym, alby dobrze najpierw rozwinąć nasze spotkania pen spinnerskie. Im więcej ludzi, tym lepsze spotkania. Nie czekajcie tylko na to, aż zorganizujemy meeting w Krakowie. Sami stwórzcie porządny meeting, wynajmijcie salę, zróbcie jakieś atrakcje. Im częściej będziemy się spotykać i im bardziej profesjonalne będą te spotkania, zyskają one na znaczeniu i będzie to dobra baza do budowania takiego "monstrum" jakim są mistrzostwa Polski.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2010|, o 22:14   

Nie mówie o tym, żeby jako sponsorów mieliśmy Microsoft, o nie. Przecież aż tak wielkim problemem nie bedzie załatwienia drobnego sponsora.

Druga rzecz- co myślicie o nagrodach, osobiście myślałem o niewielkiej wpisowej kwocie np. 5-10zł, to by bardzo uatrakcyjniło mistrzostwa.

Martwi mnie znikome zainteresowanie tematem, a ważny jest przecież.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl