Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|17 Paź 2009|, o 23:56
PPP a Mam Talent.
Autor Wiadomość
mrasio 
Facepalm Artists


Wiek: 29
Posty: 287
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 21:18   PPP a Mam Talent.

Tak jak w temacie, kiedyś była mowa na spambox'ie o drużynie do mam talent.
Któryś z penspinnerów wybiera się do tegoż programu?
Ostatnio zmieniony przez mrasio |17 Paź 2009|, o 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 22:21   

Cóż.Generalnie pomysł wysłania grupy koksów z ppp do MT jest niezły.Parę osób mogłoby to zachęcić.Ale naprawdę trzeba by było zrobić coś hardkorowego.

Zastanawiam się co by było gdybyśmy wysłali penspinnerów którzy kręciliby stojąc na rękach i kręcać stopami. :twisted:
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 23:16   

Takie spekulacje nie mają zbytniego sensu, penspinning po prostu nie nadaje się do takiego show i płaczem czy tupaniem nóżkami nic nie zmienimy :P

Nie wyobrażam sobie wyjścia małego człowieczka z jeszcze mniejszym długopisikiem na wielką scenę i zrobienia show :P Jeszcze trudniej jest mi wyobrazić sobie grupę zgranych penspinnerów którzy bez dropa podają sobie długopisy tańcząc makarenę.

Nie oszukujmy się - w wielkim świecie jest mała grupka penspinnerów. Kto jest jako tako aktywny kojarzy pewnie wszystkich polskich i większość (tych dobrych) zagranicznych macherów - ja wśród nich nie znam nikogo, kto - jak mówicie - byłby w stanie EFEKTOWNIE połączyć penspinning z innym ciekawym talentem. Więc nie ma co gdybać, że
"Akeien" napisał/a:
naprawdę trzeba by było zrobić coś hardkorowego
bo to do niczego nie prowadzi ^^


Tak czy siak nie ważne czy w jakimś programie wystąpimy czy nie - ja sam z pełną odpowiedzialnością mówię: MAMY TALENT! :D
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 23:45   ...

Popieram.
Kiedyś Gumix powiedział bardzo mądre słowa, bardzo mi się to spodobały i pozwolę to sobie teraz przytoczyć:
"Pamiętajcie zanim ktokolwiek się będzie chciał wybrać na casting
to niech zakręci trudne combo za oknem 10 piętrowego budynku
nowym KT. przez 1,20 min. To mniej więcej pokaże wam jak kręcicie w stresujących
sytuacjach, (porównywalne do wyjścia przed dużą publikę)"

Zresztą sami poczytajcie i pomyślcie chwile...
forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=3621&postdays=0&postorder=asc&start=15
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |17 Paź 2009|, o 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 23:56   

Polecam mojego posta z wyżej wymienionego tematu. Dodam tylko, mrau, że castingi nie odbywają sie na "żywo". Castingi w różnych miastach tej edycji były na przełomie kwietnia i maja z tego co się orientuję, wiec czasu jest jeszcze sporo (następna edycja).

Jako, że temat był już wałkowany zamknę ten go, bo więcej już się nie da dodać.

A po za tym jest to bardzo ważna sprawa, dlatego żeby tego nie spalić, administracja wraz z ikonami zajmie się obmyśleniem najlepszej taktyki dotyczącej pokazania Pen Spinnigu w MT i przed kolejnym etapem zaprezentuje ją wam.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl