Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|24 Sty 2010|, o 18:29
[Speszjal Trejning] Lawliet
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2009|, o 18:02   [Speszjal Trejning] Lawliet

Witam Cie ja Ciebie. W temacie tym będą lądować instrukcje jak ujarzmić twojego skillzura, żeby wyglądał schludnie i ładnie jak u Spinnerpeema. Podstawą każdego domu są fundamenty, dopiero później można pokusić się o jakieś fiku-miku luksusy, jak łazienka z 3 kiblami, a na zakończenie duża szafa z dużą ilością ubrań.
Tak więc poćwicz takie cuś:

1.
Wytrenuj do perfekcji coś takiego:
Bak To FL TA Rev 12-T1 -> Pass T1-12-23 -> Double Charge 23-23 -> Warped Sonic 23-34 -> Sonic 34-23 [p][s 0.5] ~ Charge 14(Paluchy jak w Flush Sonicu) [s 0.5] ~ Pass 14-23 [s 0.5] -> Warped Sonic 23-34 -> Demons Sonic 34-12 -> Wiper Rev 12 -> Pass rev 12-23 -> Rev TW Sonic 23-34 -> [PU->PD] Pass 34-23 -> Devils Around 23-23 -> Shadow 23-34 -> Pass 34-23 -> Tw Sonic Bust 23-12 -> Pass Rev 12-T1 -> Ext TA Bust T1-12

Pozwoli ci to zgrabnie wymyślać kombinacje upiększające hardkor pomiędzy.

Więcej mi na razie do głowy nie przychodzi, poczekaj i trenuj ^^
Ostatnio zmieniony przez Maniek |20 Sty 2010|, o 15:14, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |18 Gru 2009|, o 23:32   

Twisted Sonic Bust 23 - 12 -> FL Bak Rev -> FL Bak Rev Release ~ Pinkybak rev -> Sonic 34- 23 [pd] -> Devils Around 23 - 23 -> Twisted Sonic Harmonic 23 - 23 -> Twisted Sonic 23 -12 -> Flick -> Inverse Twisted Sonic Rev 12 - 23 [pd -> pn] -> Sonic Clip Rev 23 - 34 ~ Pass Rev 24 - 12 -> Inverse Sonic Rev 12 - 23 ~ Pass Rev 13 - 34 -> Inverse Twisted Sonic 34 - 23 [pn -> pd] -> Twisted Sonic 23 - 12-> Pass Rev 12 - t1 -> Charge T1 -> Neosonic Rev t1 - 12 -> Twisted Sonic Rev 12- 23 -> Twisted Sonic 23 - 12 -> Inverse Sonic Rev 12 - 23 ~ Pass Rev 13 - 34 -> Pinkybak -> Pass 34 - t1 (nesonic like, przez wszytkie palce) -> Chagre t1 Rev -> Charge t1 -> Pass Rev t1 - 12 -> Twisted Sonic Rev 12 - 23 -> Twisted Sonic 23 - 12 -> Twisted Sonic Rev 12 - 24 -> MA Rev 24 - 23 -> Inverse Sonic 23 - 12 ~ Pass 13 - 34 -> Pass 34 - 23 -> Charge Rev 23 (hand movement) -> Pass 23 - T1 (neosonic like, przez wszystkie palce) - > Charge Rev -> FL Ta Rev -> Inverse Twisted Sonic Rev 12 - 23-> Twisted Sonic 23 - 12 -> Pass Rev 12 - t1 -> ta release -> pinkybak rev -> fl ta (ewentualnie jeszcze raz.)

Tak mniej wiecej na 1st Round New Gen Cupa. Jakies porady? Krytyka? Tw sonic spam w niektorych miejscach jest potrzebny, zeby combo nie bylo sloppy.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2009|, o 16:27   

Jak u Macioser - sry za 1 dzień spóźnienia ale jak brak postów na forum to nie zaglądam i zapomniałem :p

Brakuje mi u Ciebie dynamicznych połączeń infinity więc:
http://www.youtube.com/wa...8KIgGUPbS4EWSzQ
Bez szału, ale jak się robi szybko i płynnie to ładnie wygląda ;) "Krok po kroku" na końcu mi nie wyszło trochę, ale wiadomo o co chodzi :p

A co do comba wyżej - to nagraj coś wstępnego, może być z lagami bo po breaku to tak ciężko wywnioskować jak to będzie u Ciebie wyglądać.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2010|, o 17:12   

Lubisz chyba busty nie? Na middlu chyba umiesz, ale poćwicz sobie busty na middlu wychodząc z takiego czegoś:
http://www.youtube.com/watch?v=QX5sd9KB9iM
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2010|, o 17:13   

http://www.youtube.com/wa...KqVoiVx5VI3nK2w

stare ale jare chyba.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2010|, o 17:16   

http://www.youtube.com/wa...7Tta4vUU4uISKtw

a i combo na NGEC.
tez stare bo niefortunnie moja kamera sie spalila... (webcam).
normalna kamera jest ale w Polsce (bo na sylwestra bylem 2 dni w Polsce.

A to kombo ma z miech jak nie wiecej (chyba wiecej ale nie jestem pewny.)

@Kurde sry za double posta, niechcacy sie tak wcisnelo :P
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |10 Sty 2010|, o 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |12 Sty 2010|, o 22:46   

Powodzenia w dalszym życiu spinnera :D Rozstajesz się z JA, ale to dla Ciebie plus, znaczy że osiągnąłeś już pewny poziom i chyba swój cel jako spinnera ;)

W sumie to nie bardzo wiem co napisać - temat wyczerpał mi się u Maciostera, a głupio tak kopiować ;p. Ale chyba to zrobię - Macio jest bardziej doświadczonym spinnerem i chyba Tobie się bardziej przydadzą te rady ;)

Po 1. to teraz staraj się sam siedzieć nad połączeniami - skoro ja Ci mogłem coś wymyślać i podsuwać, to ty możesz zrobić to sam.
2. Ogólnie to możesz brać kminy od innych spinnerów - to nie grzech, o ile adaptujesz je na własne warunki, własny styl. Np. jak popatrzysz coś u Bonkury to nie xeruj, tylko rób po prostu to połączenie, z własną prędkością i ułożeniem palców, potem uda Ci się dodać coś od siebie.
3. Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj! Ale bez przesady, życie ważniejsze :p. Trenuj do tego poziomu aż dalej będzie to dla Ciebie przyjemnością, byś nie stracił zajawki i nie stało się to dla Ciebie typowym "musisz".
4. Styl! Pracuj tutaj dużo. W walkach to się nie liczy, ale jeżeli chciałbyś zyskać podziw u prosów to przydałoby się :p. Ale on przychodzi z czasem, nic na siłę. Oprócz połączeń kombinuj z prędkością i ułożeniem palców, ręki, kąt kamery też dużo daje. Staraj się aby był wyrazisty.
5. Jeżeli używasz mało jakiegoś rodzaju trików - dodaj je! Mało tego, mieszaj je jak tylko się da - baki z aroundami przeplatane wiperami i nie ma bata :D
6. A jeśli przyjdzie regres, bo do każdego przychodzi, mniej lub bardziej to... kręć ;) Byle co, aby kręć, zawsze to płynność się trenuje :p

Dodam jeszcze 7 pkt:
7. Kop dupska Niemcom kiedy tylko się da :twisted: Obaj żywimy niechęcią do tego narodu (no może oprócz Stuhla, Thumbskillera i Le0na, to ok ziomki), więc myślę że wiesz o co chodzi ;) . Tylko bez flejmów proszę tam ;p


Ogólnie to życzę szczęścia i wysokiego wyniku w MP, a może w NGEC? ;)
Keep spinnin'
Ostatnio zmieniony przez Cienki |12 Sty 2010|, o 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 00:02   

Kurde nie piszcie tak, bo sama atmosfera tutaj jest fajna. Zabrzmi to , jakbym bym weteranem, ale przezylem tu kupe miodnego czasu. Oczywiscie, odejde od teamu w piatek o 20:13 jakos tak, bo fajna godzina.

Co do 7 punktu to masz racje. Nie lubie, nie nawidze niemcow z bardzo dobrych powodow. Cienki cos o tym wie, spedzil ze mna noc XDD gadajac o tym.

Cytat:
Tylko bez flejmów proszę tam ;p


Udam, ze nie przeczytalem ^^''

Takze zycze wszystkim dobrego progressu i mam nadzieje, ze jak kiedys sie z pomoca na "bylych" towarzyszy za JA zwroce, to nie odmowicie :P Z mojej strony to samo czeka. Wszyscy keep spinning, milo bylo. Cya.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 00:27   

Miałem w piątek pisać, ale teraz mam wenę.

No otóż, powiem szczerze i prawdziwie, że na początku nie bardzo Cię trawiłem, do momentu jak zacząłeś nagrywać ten wielki koks jaki umiesz i do momenntu, gdy nie zacząłem z Tobą rozmawiać.

A teraz mogę powiedzieć, że jesteś najlepszym gościem na PPP i zrobiłeś dla mnie więcej niż ktokolwiek w PPP. Jesteś najlepszą rzeczą jaka się przytrafiła temu forum. Jesteś dla mnie wielki i dumny jestem, że mogłem być z Tobą w timie, i mówię to całkiem poważnie :) .

No i masz wymieść wszystkich w tym turnieju (ECGDJGLDFD czy jakoś tak), nie ma excuse, że kamerka padła :D .

GL i 555.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 18:18   

Ja powiem tyle, że jak będziesz miał walkę z Productem to go zniszcz. Po prostu. SHOW NO MERCY. THEY DONT DESERVE IT.

No i jeszcze na pożegnanie mogę dać ci radę - pokombinuj z ciemniejszym tłem swoich nagrań, bo chyba to mi się najmniej podoba - zbyt jasne, zbyt razi w oczy. Nic na siłę, ale może znajdziesz takie ustawienie, że pen będzie się rozpływał.
Ostatnio zmieniony przez ShaiiboN |13 Sty 2010|, o 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 18:50   

Cytat:
No i jeszcze na pożegnanie mogę dać ci radę - pokombinuj z ciemniejszym tłem swoich nagrań, bo chyba to mi się najmniej podoba - zbyt jasne, zbyt razi w oczy. Nic na siłę, ale może znajdziesz takie ustawienie, że pen będzie się rozpływał.


To.


---
Lawli, jesteś spoko ziom, powodzenia w życiu i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie! (;
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 18:57   

Papa, właściwie to jeśli chodzi o JA to nic dla Ciebie nie zrobiłem, niemniej też będzie mi szkoda, że opuścisz te progi D:

Chciałem Ci jeszcze poradzić, żebyś pokombinował może troszkę z kątem kamery - ten teraz jakoś niekorzystnie wydaje mi się działać na Twój styl. I apropos stylu - pracuj nad nim, nie skupiaj się tylko na połączeniach, które mają w sobie skill, poćwicz parę tak banalnych, że aż się śmiać chce, ale opanuj je w takim stopniu, żeby to wyglądało na poezję.

No, to żegnaj i keep spinnin' (:

PS:
"Croccifixio" napisał/a:
A teraz mogę powiedzieć, że jesteś najlepszym gościem na PPP

A ja? ): [jk ofc]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2010|, o 22:36   

"ShaiiboN" napisał/a:
Ja powiem tyle, że jak będziesz miał walkę z Productem to go zniszcz.


Wtedy idzie wkur/ony mode on -> 200 %. Rozwale :P

"musk" napisał/a:
Lawli, jesteś spoko ziom, powodzenia w życiu i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie! (;


A bardzo dziekuje, tez jestes spoko ziom :P Dzieki za zyczenia, ale nie rozstaje sie z wami mentalnie. Jakis kontakt wkoncu zostaje ^^' Dlatego nie mowie "zegnajcie".

"Gildor" napisał/a:
Papa, właściwie to jeśli chodzi o JA to nic dla Ciebie nie zrobiłem, niemniej też będzie mi szkoda, że opuścisz te progi D:


Ciebie to tak czy siak potrzebuje, jak mam jakis problem z BDownami :P Pomogles mi do tej pory nie w ramach JA baaardzo wiec wiez mi, zrobiles oglem bardzo duzo dla mnie :P

"Croccifixio" napisał/a:
A teraz mogę powiedzieć, że jesteś najlepszym gościem na PPP i zrobiłeś dla mnie więcej niż ktokolwiek w PPP. Jesteś najlepszą rzeczą jaka się przytrafiła temu forum. Jesteś dla mnie wielki i dumny jestem, że mogłem być z Tobą w timie, i mówię to całkiem poważnie .

No i masz wymieść wszystkich w tym turnieju (ECGDJGLDFD czy jakoś tak), nie ma excuse, że kamerka padła .

GL i 555.


:* 555

Pamietaj, umiem sluchac ^^ A to klucz do prawidlowej komunikacji :P Sam ogolnie jestes on111gislike888yesftwnpsupermowiejakgiesele555 :) Dziekie za wszystko wszystkim ^^
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |14 Sty 2010|, o 11:07   

no to ja też ci życze powodzenia w dalszej nauce. Nie będe się powtarzał po wszyskich ale wiekszość ich rad popieram. Mi też troche pomagałeś za co również dzięki;]
trzymaj się ;]

ale właściwie nie ma co się żegnać bo na forum wszyscvy będziemy się spotykali jescze xD
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Sty 2010|, o 16:36   

No to jak wszyscy to i ja powiem że Niezły, i że bądź Niezły dalej, i że ten. no j.w.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |14 Sty 2010|, o 18:35   

Wszyscy juz wszystko napisali wiec tylko sie pod tym podpisze.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl