Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 17:47   Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

co takiego zrobiłeś, co robisz i co będziesz robił by rozszerzać tą dyscyplinę w Polsce ?

Po wielu dyskusjach oraz postach jakie czytałem na naszym forum, doszedłem do wniosku, że czas przestać gadać! należy coś robić! By przyczynić się do rozwoju pen spinningu w Polsce. Temat ten powstał po to by, każdy kto go właśnie czyta w swojej głowie stworzył jasne cele i zamierzenia:
"co JA mogę zrobić by powiadomić świat, że jest coś tak fantastycznego jak pen spinning?!.


Jak już zapewne wiecie nie jeden raz promowałem PS w mediach
do całej listy udanych i mniej udanych występów dodaję jeszcze wczorajsze spotkanie.

Spotkanie to odbyło się 01.06.2009
Na "dzień sportu" zaprosiła mnie pani dyrektor z ZSP w Giebułtowie
na tzw. "Spotkaniu z mistrzem" na którym poruszyłem przede wszystkim takie tematy jak:
• Co to Pen Spinning?!
• Historia pen spinningu (w Polsce i na świecie)
• Rozwój pen spinningu w Polsce (występ Polaków na World Cup 2008)
• moje własne sukcesy
• występy w mediach
• kilka słów o meetingach (PS to nie tylko długopisy, ale cała otoczka, ludzie i forum)

w całej prezentacji, nie zabrakło reklamy PPP, (co chwila przytaczałem link do portalu)
Prezentacja była o tyle przyjemna, że miałem dostęp do rzutnika :roll: więc ze swojego laptopa puszczałem mi. "PPP Promo", "GPC&PPP" collaby, Meeting Kraków w Galerii Kazimierz" etc.

Nie byłem jedynym "mistrzem" był jeszcze kumpel z klasy, który ćwiczy sztuki walki ostatnio nawet złoty medal, chyba ze szczecina dostał, miał być jeszcze jeden gość, ale go zabrakło ;P (możliwe, że całość będzie w powiatowej gazecie opisane, bo dyrektorka zrobiła dłuższą notkę i wysłała.

kilka fot z tego wydarzenia:





zapraszam do dyskusji, planowania oraz chwalenia się zrealizowanymi planami, mam nadzieję, że temat szybko nie wygaśnie. :mrgreen:



jeżeli temat jest w nieodpowiednim miejscu bardzo proszę o jego przemieszczenie
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:46   

Tutoriale w gazecie? Raczej ciemno to widzę. No, może jeden w numerze, krótki. Ale lepiej byłoby zrobić ogólny dział z poradami. Wywiady na pewno, to jest jedna z głównych atrakcji w takim piśmie, która idealnie się tam nadaje. W 'Pentrix dla każdego' były wywiady z Zombo, Romain'em (te akurat brane z UPSB czy skądś tam) i z Kmibarem. Ten ostatni był zrobiony specjalnie na potrzeby danego numeru. Zresztą zaraz poszukam linka do tematu na forum o tym piśmie, to będziecie mogli sobie zobaczyć co tam było.

A, no i co do wersji komercyjnej. Za przeproszeniem - posrało Cię? Na jakie licho robić czasopismo dla garstki ludzi za pieniądze? Przewraca Wam się w głowach chyba -.-''

EDIT: http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1262 Nie wiem czy linki do downloadu nadal działają.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |17 Sie 2009|, o 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:51   

oczywiscie, ze za darmo poczytnosc byla by wieksza. watpie jednak czy komus bedzie sie chcialo wkladac w to serce tylko dla pochwaly i wlasnej satysfakcji. sam przyznasz ze najlepszym motywatorem do robienia takiego czasopisma jest zysk z niego pochodzacy. i nie mowie tu o wielkich sumach. komu szkodzi wydac 2zl na miesiac? mysle ze przy tej cenie byloby co najmniej 20 czytelnikow regularnie kupujacych gazete.

@down
15 zl (cena CDA) to juz troche za duza cena na ta garstke ludzi ktorzy kupia CDA tylko dla artykulu o PS.
Ostatnio zmieniony przez Hut |17 Sie 2009|, o 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:55   

mozna zrobic taki zin, dolaczany np. do bonusu w cdaction (nie bijcie, jesli uzylem zlych slow, nie znam sie zbytnio na tym)
_________________


klik
Ostatnio zmieniony przez Ufo |17 Sie 2009|, o 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 15:09   

"Hut" napisał/a:
sam przyznasz ze najlepszym motywatorem do robienia takiego czasopisma jest zysk z niego pochodzacy.

Nie, nie przyznam, jestem totalnym przeciwnikiem komercjalizmu. Jeśli ktoś lubi to co robi to ma gdzieś zyski z tego przychodzące.

I nie wiem dlaczego koniecznie chcecie zrobić to czasopismo od razu wydawane na papierze. Penspinnerów jest na tyle mało, że to nie ma najmniejszego sensu. Koszta byłyby zbyt duże.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 15:32   

"Envy" napisał/a:
mozna zrobic taki zin, dolaczany np. do bonusu w cdaction (nie bijcie, jesli uzylem zlych slow, nie znam sie zbytnio na tym)


Pierwsze, co przyszło mi na myśl. I imo to byłby chyba najlepszy sposób na szybką reklamę. CDA ma bardzo duży nakład, więc czyta go baardzo dużo ludzi. Tutaj problemem może być to, że nie zechcą dołączyć tego do Covera. Trzeba by najpierw przedstawić co to jest (bla, bla bla) i tak dalej. Gdyby w jednym takim "numerze" dodać generalny artykuł o pen spinningu i dorzucić film, np. któryś z collabów.

Można podać link do forum i niech sobie radzą sami, albo druga (imo lepsza) opcja. Nie podajemy linku. Ci, którzy będą chcieli sami sobie znajdą forum. Wtedy, jeśli nie podamy linku, można do kolejnych numerów dodawać tutoriale etc..

Dalej, w takim magazynie (już nie mówię o tym, czy będzie w CDA, czy gdziekolwiek indziej) można dać dział z PTP, parę fajnych, opłacalnych licytacji na peny z forum, nie każdemu chce się specjalnie przeglądać PTP, a czytając magazyn może znaleźć coś ciekawego.
Kolejny pomysł, który jest ciekawy, ale wymagający niezłej wyobraźni, to umieszczanie fajnych pen spinningowych powiedzonek, może dowcipów.
Można również dawać tutoriale do różnych modów, powinno być fajne. W takim dziale, oprócz modowania penów mogą być jakieś tutki do fajnych pojemników na długopisy, albo coś takiego.
Artykuły takie jak np. napisał Fuco, jak rozreklamować ps w szkole. Myślę, że przeczytałoby go więcej osób, gdyby było to w magazynie, a nie na forum.
I może różniaste rzeczy do wydrukowania - inserty, outserty...

"Hut" napisał/a:

@down
15 zl (cena CDA) to juz troche za duza cena na ta garstke ludzi ktorzy kupia CDA tylko dla artykulu o PS.

To niekoniecznie ma być artykuł "specjalnie dla pen spinnerów". to ba być, jak sama nazwa tematu mówi, Promocja Pen Spinningu w Polsce.
Czy dołączenie artykułu o PSie do jednego z najczęściej kupowanych czasopism w Polsce (no, poza tymi kolorowymi szmatławcami) nie jest dobrą reklamą?

--------------------

A teraz zjechać mnie za to co napisałem, bo na pewno ktoś znajdzie powód, dla którego to co opisałem może być niewykonalne xD

[ Dodano: Pon 17 Sie, 2009 ]

"Gildor" napisał/a:
I nie wiem dlaczego koniecznie chcecie zrobić to czasopismo od razu wydawane na papierze. Penspinnerów jest na tyle mało, że to nie ma najmniejszego sensu. Koszta byłyby zbyt duże.

kto napisał, że chce wydawać na papierze? bo albo się pomyliłeś, albo mi umknęło.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 15:40   

Ja nie wiem, może się nie znam, ale jak chcecie przekonać panów z CDA do tego, żeby za darmo (no, chyba że macie jakieś ukryte fundusze, specjalnie do tego celu) dołączyli do swojego magazynu dodatek o Penspinningu? Wątpię, żeby to było tanie przedsięwzięcie, a redakcja CDA raczej na tym nie zyska.

Po drugie, nawet jeśli by to się udało, to szczerzę wątpię w ciągłość takiego dodatku. Jednorazowa rzecz mówiąca ogólnie o tym zjawisku jest OK, ale ciągnięcie tego jest jeszcze mniej opłacalne.

Penspinningowe powiedzonka? Kogo to będzie śmieszyć oprócz penspinnerów?

Tutoriale do modów IMO nadają się tylko i wyłącznie do pisma w całości poświęconemu PSowi.

Artykuły z forum to dobry materiał do magazynu poświęconego promocji penspinningu w Polsce, czyli do tego przykładowego dodatku do CDA.

EDIT: W8, to jaką to miałoby mieć formę w tym rzeczonym CDA? Bo coś mi się nie zgadza.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |17 Sie 2009|, o 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 15:51   

Cóż, gazetka, w jakiejkolwiek formie by nie była, nie ma większego sensu istnienia. Kto chce poczytać o penspinningu czy go zobaczyć, otwiera youtuba lub forum. Nikt nie broni pisac artykułów na forum. Robienie tego w formie gazetki (sklejanie w pdfie, deadliny, grafika, korekta) to masa roboty i wcale nie łatwa sprawa. Są to niepotrzebne utrudnienia i robienie dużego problemu ze sprawy, która może być rozwiązana najprościej, jak się da - post na forum.
Jesli myslicie o dołączaniu czegoś do gazet, jak CDA (istnieje jeszcze?oO), to imo jedynie w formie reklamy. Czyli widać mamy już dwie wersje "gazetki" - dla penspinnerów i dla nowych. Nowym nie chce się czytać relacji z mistrzostw świata, opisu każdego tricku każdego combosa, bo nic z tego nie zrozumieją. A penspinnerom nie zechce się czytać zwykłej reklamy na 1-2 strony, bo każdy z nas przecież opowiada znajomym o tym, czym jest penspinning.
Pomyśli się jeszcze, co zrobić z tym fantem. A promocję portalu oficjalniej postaramy się zacząć od września.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
KhaDori 
Użytkownik


Kręcę od: 24.02.08
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 449
Skąd: Siemianowice śl.
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 22:53   

Akurat z cda to jest dobry pomysł - na płytce jest coś takiego jak action mag, rubryka, gdzie często znajdują się różne różności. Więc jeśli powstałby dobrze zrobione, jakiś multimedialny artykuł to myślę że mielibyśmy duże szanse na zostanie umieszczonym na płytce. ^^
Ostatnio zmieniony przez KhaDori |17 Sie 2009|, o 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2009|, o 22:37   

Penspinning w CD-Action już był i to nawet podobno nie raz.

Dla nas jest to duża sprawa. Kręcenie. Setki poświęconych godzin, treningi, każdy wyuczony trik= wielka radocha itp.
Ale dla zwykłego zjadacza chleba (np. redaktora CDA) jest to zwykłe kręcenie długopisem. Ot, nie miał co robić na lekcji chłopak to się machać długopisem nauczył. Jedyne na co możemy liczyć, to to że wrzucą jakiś filmik, np. PPP Promo na płytkę... Na jakieś większe artykuły, a tym bardziej kilkuodcinkowe serie nie mamy co liczyć.
Można próbować, ale nie trudno jest przewidzieć niepowodzenie.

Besides... Kto by chciał czytać o takiej dyscyplinie jak PS... To się ogląda, więc PS do gazet generalnie się nie nadaje. Co zresztą potwierdza brak nowych użytkowników po artykułach Fuca, czy chociażby Lemona.

Tyle z mojej strony.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl