Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Veyner
|22 Cze 2009|, o 02:05
G2-E2B Mod by Guitrum
Autor Wiadomość
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |19 Kwi 2009|, o 14:49   G2-E2B Mod by Guitrum

Witam w tutorialu do G2-E2B Moda.

~







*długopis na obrazkach wyżej posiada Dodatkową Modyfikację #1

~

Przy odkryciu nowej modyfikacji pomógł mi Cyshing wymyślając swojego E2B Moda. Dzięki.

~

To bardzo prosty, tani i uniwersalny długopis. Jest to świetny długopis dla początkujących, ponieważ wprowadza ich w świat pen moddingu, ma bardzo łatwo dostępne części (szczególnie jeśli żyjesz w Stanach Zjednoczonych) oraz łatwo opanować na nim fundamentale. Długopis nie jest ciężki, ani lekki, dlatego sądzę, że jest dobry dla początkujących.

~

Zacznijmy.

~

[Statystyki]:

[Nazwa]: G2-E2B Mod
[COG]: = COP
[Długość]: 22,5cm
[Waga]: Metal Comssa
[Styl]: dwustronny (symetryczny)
[Pisanie]: niedostępne
[Typ wkładu]: niedostępne
[Przewidywany koszt]: $2 - $3 *Dla Polski będzie to wynosiło około 16zł*

~

[Lista materiałów]:

[2x]: Pilot G-2

[1x]: Papier ścierny
[1x]: Szeroka taśma (lub inna dowolna)
[1x]: Coś czym można będzię pociąć korpus
[1x]: Gumowy młotek

Opcjonalnie - [1x]: Klej jak Kropelka

~



1) Możesz dodać tipy z Zebry Telescopic w środku przedniej części dla dodania wagi.
2) Możesz dodać tipy z Pentela P205/P207/P209 Sharp w środku przedniej części dla dodania wagi.
3) Można skrócić długopis ucinając kawałki przednich końcówek i ucinając gripy w odpowiednich długościach.



_________________
Tutorial


1)

Zakup potrzebne części:
1 - 2x Pilot G2's
2 - Papier ścierny
3 - Coś czym można będzię pociąć korpus
4 - Szeroka taśma
5 - Gumowy młotek

Nie dołączone do obrazka i opcjonalne: Klej jak Kropelka

2)

Rozbierz Piloty G-2 i zostaw części po prawej stronie, resztę możesz wykorzystać jak chcesz.

3)

Opróżnij i utnij wkład G-2, jak to zostało pokazane. Wyrzuć części, które mają nad sobą czerwone "X". Utnij te dwie części, jak to zostało pokazane na obrazku (żeby uprościć długość kawałka, na której trzymał się grip = długośc gripa G-2 - długopść zwężonej części rurki G-2). Wyrzuć części, które mają nad sobą czerwone "X".

4)

Wbij część po prawej stronie młotka w część po prawej stronie części po prawej stronie młotka. *Gadałem z Guitrumem. Kazał dopisać, żeby trochę spiłować część po drugiej stronie gwintu części po prawej stronie młotka, ponieważ rurka G-2 może pęknąć.*

5)

Teraz wkręć drugą rurkę G-2 w część, która była po prawej stronie młotka.

6)

Obklej kawałki wkładu szeroką taśmą, tak aby wkładająć je w rurki G-2, wkłady nie przesuwały się (trzymały się sztywno).

7)

Utnij kawałki wkładów, tak żeby po nałożeniu części, na których trzymał się grip z gripem, grip zasłaniał wkład.

8)

Nałóż gripy na te przednie części.

9)

Nałóż części z gripem na części bez gripa. Dodaj trochę kleju, jeśli potrzebny.

10)

Gratulacje! Wykonałeś G2-E2B Moda.

Pare słów od Boka:
Nie tłumaczyłem tego dokładnie, w każdym razie sens jest taki jaki ma być. Tekst, który oznaczyłem czerwonymi gwiazdkami, to tekst którego Guitrum nie zawarł w tutorialu, a powinien znaleźć się tutaj. Osobiście podoba mi się ten długopis, w tym tygodniu będę go robił, już mam zakupione części. Papa.
Ostatnio zmieniony przez Boko |19 Kwi 2009|, o 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Bezdzwieczny 
Użytkownik

Kręcę od: o.O
Ręka: Prawa ;]
Wiek: 28
Posty: 47
Skąd: Grudziądz
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 21:39   

stwozylem sobie takiego moda bardzo fajny ale zeby tak slodziutko nie bylo to minusy
- lekki
dla mnie problem byl z polaczeniem "tipa" z body musialem troche tasmy teflonowej uzyc ale tak to modzik wyglada super szkoda ze za lekki na moj gust ale polecam

edit@
na upartego infinity wychodzi ale slizga mi sie reka na upartego to da sie rade tylko nie moglem triple infiniti ex zrobic a tak to daje rade ale za leeekki
_________________
www.youtube.com/Bezdzwieczny
Ostatnio zmieniony przez Bezdzwieczny |27 Lis 2010|, o 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
vastar 
Użytkownik


Kręcę od: 24.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 128
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2010|, o 16:07   

Wygląda na lekkiego moda i ma dosyć grube body. Mnóstwo cięcia plastiku. A infinity jak na nim wychodzi?
Dobra, teraz plusy: części łatwo dostępne, tani, dla początkującego może być dobry.
Nie mam zamiaru go składać, nie przypadł mi do gustu
_________________
Forum tarnowskich studentów - pwsz tarnów.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl