Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
MP09 - Dyskusja
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 15:39   MP09 - Dyskusja

Wszystkie wątpliwości/pytania piszemy w tym temacie.

W tym roku system rozgrywania MP to system pucharowy z ewentualnym kilkuosobowym finałem. Co do nagród to sprawa na razie otwarta.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 11:42   

wtf że tu nikt nie pisze?

Krz, świetny motyw z trianglem na lewej przy jednoczesnym kręceniu na prawej kończynie górnej. W 15s fajny pass, szkoda tylko, że ten spin słabo widoczny; lekko wyraźniejszy dodałby dużo efektowności. Nie widzę sensu przejścia na lewą rękę znowu, jedynym sensownym trickiem był tam side sonic. Podoba mi się to, że końcowa sekwencja na prawej ręce przypomina poprzednią część comba robioną na tej samej ręce, tylko machasz w drugą stronę. Pewnie niezamierzone, ale jest dobre, bo nie pokazujesz znowu tego samego i nie nudzi (chociaż początkowo chciałem właśnie napisać o powtórkach, bo nie zauważyłem drugiego kierunku).
Zakończenie... rozczarowuje. Widać, że freestyle był, że combo siadło Ci nadspodziewanie dobrze i psuć nie chciałeś. Wyszedłeś z tego dobrze, bez dropa, i to się liczy, chociaż wiadomo, że zaplanowane byłoby lepsze.
A, i już mówiłem, żebyś wyrzucił tego brzydkiego GA.

Karolnovy, już dawno z Tobą gadałem o tym combie. Wtedy mówiłem, że lami i jest beznadziejne i że liczyłem na dużo lepsze. Teraz, jak se na spokojnie obejrzałem, trochę się bardziej przekonałem do jego świetności, ale dalej nie jest to ideał. Kąt kamery beznadziejny. Mogłeś kombinować z biurkiem i podwyższeniem sobie siedzenia, jak na zwykłej wysokości rady nie dałeś, bo to co tu jest, ogląda się słabo.
Zakończenie mi wybitnie nie podeszło, wygląda słabo. Dopiero za którymś razem dojrzałem, że jest to coś w stylu ta~haitua, ale nie jest to zbyt hardkorowe raczej.
Tricki miejscami kosmiczne, ale nie jestem pewny, czy dwa mocne przejścia i lipne zakończenie może wygrać mistrzostwa.
Na razie mocniej od Krz jest.

Szamboj, ładnie wyginanie palców, bardzo ładnie siadł podwójny pinkybak, zaraz potem pinkytaaround rev, po nim ładna kontynuacja. Busty słabo wyszły z wyglądem, domniemuję, iż tam jest release 1.5 po pierwszym, ale wyszedł słabo. Albo wysoki release, albo zwykłe trzy busty, nigdy po środku. Potem widać chyba trzysekundowe przygotowanie do dosyć dobrego haitua. Nie jest to rewelacja, wolałem poprzednią jakość kamery i tricki, ale ujdzie. Tak czy siak, zrobiłeś oczywiście lepiej niż ja bym miał być w tym finale.
Słabiej od Karola.

Cienki, dobry. Pierwsze haitua dynamiczne, od razu widać, jaka będzie reszta comba. Miażdżący release hybrydowany do pinkybakreva, wyszedłeś z niego super płynnie, lepiej niż Peem. Zahaczenie penem o biurko też zgrabnie wyszło. Zastanawia mnie sens dawania 2-3 midbaków 1,5 w combo przez Ciebie. Powszechnie wiadomo, że kilka midbaków to nie jest zbyt duże wyzwanie, a tymbardziej dla Ciebie. Trza było sieknąć coś lekko lepszego z bakami, szczególnie że potem nie ma nic wymagającego, albo je całkiem wywalić. Pierwsze 1p2h dobre, szkoda przycięcia w drugim przejściu. Nie jestem fanem długich contów na koniec, ale szacun, że się nie przygotowywałeś do niego i że weszło przyjemnie dla oka.
Lepiej od Karola.

Zacięty finał, szczególnie walka między Karolem, a Cienkim, chociaż na zwycięzcę typuję Cienkiego bez większych problemów. Stawiam, że sędziowie raczej podzielą moją opinię.
Gratuluję wszystkim finalistom porządnych combochów.
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 12:05   

Krz - nic specjalnego w combie nie ma oprócz początku i transferów na ręce :]. Ale dobrze że w ogóle coś oddałeś ;p. Widać że freestyle, ale jak na fs to całkiem udany. Chociaż jakiś koksik na zakończenie mógłby być ;p. A no i troche długie to combo ;p

Karol - lolwtfkoks. Podobało mi się to gdzie dałeś 2 pod rząd te Pyraluxowe wristaroundy (zapomniałem jak to się rozpisuje xd). No i zwykły WA też fajny. Combo ogólnie płynne, dobra dynamika, bez przycinek na niezłej prędkości. Ale stanowczo za dużo używasz przejść z pinkybakiem np. inv twisted sonic rev 23-34 -> pb. No i fajny finisher, taki jakby od Zips*3 ;p

Szampon - oO. Super combo, o ile zawsze bardzo wolno, że pen prawie się zatrzymywał i widać było że to bezwładność nim rządzi to w tym combie pokazałeś że potrafisz władać długopisem ;) . Na prawdę, dynamika jest super w tym combie i szacun za spreada w środku comba. Ładnie siało Ci kilka niepospolitych przejść ;) . Ale finisher? Niby jest trudny ale ta technika Haj Tła jest brzydka ;p

Ja nie będę siebie komentował ale poodpowiadam na koment Rarkeja ;p.
"Rarka" napisał/a:
Pierwsze haitua dynamiczne, od razu widać, jaka będzie reszta comba.
thx
"Rarka" napisał/a:
Miażdżący release hybrydowany do pinkybakreva, wyszedłeś z niego super płynnie, lepiej niż Peem.
Muahaha! Chyba żartujesz ;p. Wydać jak pen przeskoczył i o mało co mi nie wypadł ;p. Ale starałem się wyjść jak najlepiej.
"Rarka" napisał/a:
Zahaczenie penem o biurko też zgrabnie wyszło.

Przynajmniej jednej osobie się podoba xD
"Rarka" napisał/a:
Zastanawia mnie sens dawania 2-3 midbaków 1,5 w combo przez Ciebie. Powszechnie wiadomo, że kilka midbaków to nie jest zbyt duże wyzwanie, a tymbardziej dla Ciebie. Trza było sieknąć coś lekko lepszego z bakami, szczególnie że potem nie ma nic wymagającego, albo je całkiem wywalić.
Wiem że pospolite już (przynajmniej u mnie) ale duży stres przy nagrywaniu comba. Jak wiesz że chcesz nagrać tyle koksu, i przechodzisz przez najtrudniejsze momenty to aż ręce mięknąć, z tej podniety ciężko jest coś dalej ciągnąć ;p. Poza tym chciałem to rozegrać jak najszybciej, póki pogoda była odpowiednia bo jak upały były to ja miałem 34 st. C w pokoju -_-
"Rarka" napisał/a:
Nie jestem fanem długich contów na koniec, ale szacun, że się nie przygotowywałeś do niego i że weszło przyjemnie dla oka.

Jak wcześniej mówiłem - jeszcze więcej koksu byłoby trudne. Ta najlepiej mi wchodziły. A w planach miałem hai tua do tego powietrznego hai tua jak w combie na Krz ale wchodziło raz na miljart więc zrezygnowałem ;p


Na prawdę gz dla wszystkich, poziom jest bardzo wysoki i wszyscy jesteśmy zwycięzcami bo już tutaj zaszliśmy.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
skrobi 
Użytkownik

Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa\right
Wiek: 33
Posty: 526
Skąd: Ostrzeszow
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 13:00   

Piękny finał tylko czegoś mi w nim brakuje...:| takie moje odczucie.. jakiegoś polotu fantazji no nie wiem jak to ująć.
Cienki: hmmm już to wszystko widzieliśmy;) miałeś lepsze combosy;) oprócz pierwszych 6 sek to nic mi się nie podobało;)
Karol:Stać Cie na więcej;) do Twojego comba brakuje mi z 5-6 dobrych bustów na końcu a w całym combie troszkę więcej hardcoru, który posiadasz;)
Krz:Po walce z Dercenem byłem prawie pewny, że mistrzostwo zdobędziesz właśnie Ty:) a teraz sam nie wiem co myśleć o Twoim finałowym filmie;)
Shaiibon: Ładnie.. :razz: wszystko gitara tylko też mi czegoś brakuje xD
Niech wygra pikachu :mrgreen:
a na zwyciezcę typuję Karola;)
_________________

Potrzebujesz pomocy?! :wink: Pisz na PW lub GG : 4959285 ! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 13:08   

"skrobi" napisał/a:
Cienki: hmmm już to wszystko widzieliśmy;)

Zastnaów się co mówisz. 5 na 7 koksów użyłem pierwszy raz w tym combie.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 13:22   

Niestety combo zostało dodane 7 lipca 2009, więc przed info o tym, że combo może być bez limitu.

Nie chce mi się komentować comb, bo każde już jest idealnie podsumowane. Podobało mi się to Szajbona.

POWODZENIA Ksh'q, Cieniasq i Szajbonq!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 13:38   

Ksh - Nizły fristajl, bro :0 Jak mówił już Rarkej - dobry motyw z tym Trianglepassem i MXem w drugiej ręce. Płynnie i zgrabnie na lewej, fajne przejście Bakspin Popem na prawą. Świetna kombinacja Rev Passów z 13, bardzo to lubię, tylko później mogłeś dać więcej Bustów niż dwa. Później na lewej nie mniej świetny Sonic Sikłens(;d) z tippedami, znowu przejście na prawą gdzie mam wrażenie, że dwa razy chciałeś zrobić parę midbaków, ale ci nie wchodziły :P Nieniej Passy ze zmianą pozycji dłoni są miotopalne. Ale wybitnie nie lubie kończenia kombosów Palmspinami >_< Zwłaszcza rev T_T Tutaj największy minus, ale i tak nieźle w ryj. Pokazałeś świetny styl.

Cienki - T________T WTFh4x, man. Uber kombo, rzekłbym - perfekcyjne. Świetne Hai Tua na początek, później troszeczkę spamu, aż do przejścia które dla mnie jest nie do ogarnięcia - Bust Release do Pinkybak reva. Jak można tak pena złapać :/ Świetne.
Później to zahaczenie pena. Na początku średnio mi to podchodziło, ale teraz stwierdziłem, że wygląda nieźle. Ładnie weszło i wyszło z Palmspina, płynniutko. Midbaki jak zwykle dobre, nie ma to tamto. Następnie trochę spamu do rzeczy która na początku w ogóle mi się nie spodobała. Ni to trudne, ni to fajne. Ale w końcu jakoś to do mnie przemówiło i wydało się nawet więcej niż znośne. Z kolei te zmiany dłoni bardzo niezłe, fajnie się ogląda. I w końcu uber-mega-pwnage finiszer w postaci Septuple TA oO M-M-M-Monster kill... Uwielbiam cont. TA na zakończenie, zwłaszcza w takim stylu. Gz, najlepsze kombo twojego życia i tego MP. Zasłużenie wygrałeś... znaczy wygrasz ;d

Karolnovy
- Rozpoczęcie fajnymi passami, ale w sumie po kombosie na finał spodziewałbym się jakiegoś lepszego rozpoczęcia, ale cóż. Dobry Neobak ~ Wristaround, ale to już widzieliśmy niestety :< Później bardzo ładne przejście do FL Soniców P4-12 Całkiem fajnie to wygląda. Dobry Neobak ~ Pinkybak, później to taki raczej spam tylko fajny Pass harmonic 12-P1 ^^ Na koniec w sumie nie takie uber 3 busty (IMO miałeś lepsze 9 na Rarkę, niż 3 na finał. Oczywiście chodzi mi o wykonanie.) i h4xorski rilizowany Hai Tua. Nieźle Piko!
Ale w sumie się trochę zawiodłem. Fajny kąt, w sumie mi się bardziej podoba od biurka ;d

O sobie powiem tyle, że najbardziej jestem zadowolony ze Spreadów. To tyle :P

Ogólnie Cienki wychodzi na pierwszym. Ale muszę przyznać, że poziom mamy światowy na szczęście. Cieszę się z tego niezmiernie, trzeba zorbić temat na UPSB i pokazać, kto będzie kozaczył na przyszłym WC :>
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2009|, o 23:48   

Wkleję i tutaj:

1. Cienki

"Widać stratę płynności przy ostatnim dołożeniu lewej ręki. Również motyw z oparciem pena o stół nie jest dopracowany w moim odczuciu i psuje trochę obraz comba. Bardzo ładne zakończenie. Wydaje mi się, że widziałem lepsze filmy od tego zawodnika. Mimo wszystko pierwsze miejsce raczej pewne."

"Świetny, dynamiczny początek filmu. Płynne aeriale i dobry isolation trick znacznie podnoszą noty całego filmu. Ogromne multiple TA doskonale zakończyło całość. Zdecydowanie najlepszy film."

"Końcowy film był wspaniały! Aczkolwiek, każde Twoje combo ma taką samą szybkość. Tak samo każde Twoje combo jest dobrze zaplanowane. Zero miejsca na pomyłki. Niestety zabrakło Ci planów na coś, co przykuło by moją uwagę."

"Combo, które nagrałeś jest naprawdę dobre; garstka kreatywnych trików, które są naprawdę miłe dla oka. Haitua i air bust -> 34 catch były bardzo płynnie i ładnie wykonane. Trick z użyciem stołu w 11 sekundzie nie jest zbyt ciężki do wykonania i na pewno mogłeś go lepiej i płynniej wykonać. Midbaki 1.5 były płynne i wygląda na to, że robisz je bez trudu. Część comba z 17s.-19s. jest IMO zbędne; zwykła powtórka tego co było wcześniej z dodaniem busta. Pomocny trik w 23s. pasuje jak ulał. Gesty I ruchy rąk przy transferze pena wyglądają wykokoszono płynnie. Cała zmiana rąk była boska! Zakończenie siedmioma FL. TA wyglądało na trochę poszarpane, and nadal trzyma wysoki poziom. Kąt i oświetlenie są bardzo dobre. Podsumowując wspaniałe combo z średnim poziomem kreatywności i trudności; nadużyłeś twisted soniców. "

"Ciężkie tricki, bardzo dobre wykonanie i płynność! Utrzymywałeś tą samą szybkość, wielki plus. Twoje combo jest najlepsze bez dwóch zdań. Piękne combo z wysokim poziomem kreatywności!"

"Największa różnorodność trików. Wspaniała mieszanka ciężkich, kreatywnych i płynnych trików. Wykonanie było perfekcyjne. Zero zmian w szybkości. Combo deczko za długie, ale naprawdę dobre!"

2. Karolnovy

"Bestia! Z rundy na rundę kręci coraz lepiej! Styl jest wspaniały, płynność jeszcze lepsza. Wie kiedy na spowolnić, a kiedy przyśpieszyć! Także dobry skill w trudnych trickach i połączeniach!"

"Każdy trick jest wykonany prawidłowo i płynnie. Praktycznie bez błędów. Intro mogło być mocniejsze, ale jest nadal dobre. Cześć w 6s. jest boska! Ten dziki rev. FL. TA. jest bardzo cieżki do wykonania, a Ty go robisz bez większego trudu! Kawałek od 10s. do 13s. jest koksowaty, ciężki, piękny… Od 14s. do 20s. trochę zaspamowałeś. Tam mogło być lepiej, zapodałeś zwykły freestyle. Zakończenie bustem do air haituy było piękne i płynne. Mogłeś jednak nie robić tego ex. TA. Nie nienawidzę takich kątów, ale akurat u Ciebie nie raziło mnie to. Dobre oświetlenie. Podsumowując bardzo płynne combo wraz ze dobrymi połączeniami. Jedyna wada to spam w 14s.-20s."

"Bardzo wysoka trudność tricków. Doceniam sekwencję w 10s, przejście w 20s. Zakończenie wykonane nie do końca czysto, mogło to być zrobione ciekawiej lub po prostu zamienione na inny trick. Pod względem trudności i kreatywności trochę ustępujesz Cienkiemu, niemniej drugie miejsce w pełni zasłużone."

"Płynność jest wspaniała! (najbardziej w 10s.-13s.) Różnorodność prawidłowa; zabrakło aeriali, szybkich zmian czy infinity. Bez większych zmian w prędkości. Wykonanie perfekcyjne. Trochę kreatywności było."

"Piękna płynność, bez najmniejszego zawahania. Płynnie wpleciony PinkyBak rev i ładne zakończenie. Jednak poziom tricków niższy niż u Cienkiego, również ShaiiboN zakręcił ciekawiej moim zdaniem, chociaż wizualnie to combo jest bardzo dobre i przyjemnie się ogląda. Dlatego moim zdaniem trzecie miejsce."

"Ciężkie tricki; nawet cięższe od Cienkiego, ale niestety pokazałeś mniej kreatywności! Wystąpiły również powtórki"

3. Shaiibon

"Combo dynamiczne, z konkretnym zakończeniem. Ładne spready i PinkyBak 1.5 -> PinkyBak. Mimo wszystko uważam jednak, że starsze combosy oglądało się przyjemniej. Ciężko wybrać, jednak uważam, że drugie miejsce będzie zasłużone."

"Całkiem dobre combo z dość ciężkimi trickami. Intro wykonanie dobrze i wprowadza prawidłowo do głównej części comba. Kawałek od 5s. do 8s. pokazuje ładne przejścia. Neobak -> pinkybak 1.5 -> pinkybak wykonane płynnie. Kolejny neobak w 13s. nie za dobrze wykonany; prawie Ci wypadł! Bardzo dobrze naprawiłeś ten błąd poprzez wykonanie płynnego pinky bak -> fl rev. TA. Część w 15s. do 17s. nie trzymała się kupy; mogłeś to lepiej zrobić. Zakończenie tak samo wyglądało słabo, szczególnie rev. handaround. Oświetlenie mogło być lepsze; czasem nic nie widać. Podsumowując, combo nie było za długie, zawierało dość ładne tricki i połączenia."

"Znów bardzo dobry film. Perfekcyjne combo, aczkolwiek źle je zaplanowałeś! Na początku dałeś czysty koks, a później było coraz słabiej. Tak samo jak u Cienkiego, utrzymujesz cały czas tą samą prędkość."

"Świetny początek, zadziwiające cont. pinkybaki, wyraźne zakończenie znacznie dodają trudności i efektowności temu filmowi. Fantastyczny styl, bardzo mnie się spodobał. Całość zasługuje na trzecie miejsce, Krz wyprzedzasz co najmniej w aspekcie płynności i trudności."

"Naprawdę ładne combo, niestety wykonanie nie było już tak bardzo dobre. Ładne połączenia."

"Dużo ciężkich trików. Combo nie za długie, nie za krótkie. Różnorodnie było, ale mogło być lepiej; szczegolnie więcej kreatywności. Prędkość wspaniała i tak samo wykonanie całego comba. Płynniej mogło być, popracuj nad tym. Tak samo oświetlenie mogło być lepsze!"

4. Krz

"Trianglepass i MX: MIODZIO. Ale później z górki, wygląda na freestyle. Dużo powtórzeń; zrobiło się dość nudnawe przy zakończeniu. Warto wspomnieć, że combo było za dłuuuugie! Wykonanie prawidłowe."

"Nigdy nie widziałem Ciebie przed tymi zawodami; wielka niespodzianka! Masz niesamowity skill, lecz nagrałes za dłuuugie combo! Jestem wielkim fanem trianglepassa i wiem jaki on trudny jest. Radziłbym wsadzenie go w środku comba, a nie na początku. Zakończenie nie było imponujące."

"Bardzo ciekawy początek, pomysłowo, jednak zbyt trudnych tricków w tym 2p2h nie ma. Widać ogólny brak pomysłu na combo i próbę ratowania się drugą ręką. Znaczne przyspieszenie w ostatniej części na prawej ręce to kiepski pomysł - pokazuje, że lewa jest mniej dopracowana i słabsza, przez co nie masz na niej takiej prędkości. Generalnie combo ma za mało ciekawych elementów i jest za długie, przez co nudzi. Poprzednie comba bardziej zasługiwały na podium od tego, więc czwarte miejsce to maksimum."

"Ładne rozpoczęcie asynchronicznym kręceniem, świetny triangle pass, niestety dalej trochę nudno. Ciekawiej się robi dopiero przy wejściu na prawą rękę. Imponujące umiejętności kręcenia obiema rękami, jednak zakończenie nie jest tutaj najmocniejszym punktem."

"Ładne 2p2h, ale łatwe do zrobienia. Byłeś jedyny, który kręcił lekkimi modami; plus dla Ciebie. Niestety, combo było za długie i pokazałeś mało kreatywności. Zakończenie było słabe."

"Łuch, naprawdę długie combo. Jest dość trudne wraz z 2p2h I 2p2h. Intro było imponujące; szczególnie płynne T34 Triangle pass w lewej ręce. Fajny motyw z robieniem T34 Triangle passa podczas gry kręciłeś prawą ręką. Combo od 6s. do 14s, było płynne i dobrze wykonane jak na praworęcznego. Transfer z lewej do prawej ręki mógł być bardziej płynny. Combo w prawej ręce (16.-27s.) nie było trudne. MOgłeś je lepiej zaplanować; było dość nudne. Dalsza część (28s.-35s.) była jeszcze nudniejsza z zerową kreatywnością. Zakończenie z dużą ilością twisted soniców i pasów. Midbak w 40s. nie wykonany najlepiej; spowolnił całe combo. Zakończenie pasowało do tego comba; początek i środek nie zapowiadały jakiegoś wykokszonego finiszera. Kąt nagrania mógł być deczko lepszy (troszkę nad głową). Podsumowując combo było długie i nudne. Mogłeś zostawić tylko pierwsze 15s. i było by dużo lepiej."




Macie w końcu opinie sędziów jak chcieliście, wyniki były do przewidzenie, więc nie powinno być niespodzianki. Zapraszam do komentowania.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2009|, o 23:56   

http://mp.penspinning.pl/

Jakby ktoś nie zauważył ;)

Dobra, to na wstępie muszę przyznać, że jestem dość zaskoczony z tego miejsca. Dlaczego? Od początku myślałem że to Karol z Szajbem mieli dużo lepsze comba ode mnie, wszystko dopracowane na perfekt, co do triku, a u mnie wyszło to tak średnio.

Chciałem podziękować wszystkim przeciwnikom za walki ze mną, zwłaszcza Krz - jego pierwsze combo naprawdę zmotywowało mnie, żeby rozkminiać cały czas nowe hardkory i mocniej przykładać się do comba, no i zaowocowało to IMO dwoma najlepszymi combami mojego życia ;) .

Gratulacje dla wszystkich finalistów - to, że tu doszliście oznacza jak wysoki prezentujecie poziom, i w pewnym sensie też jesteście wygrani ;) . Reszcie zawodników również gratuluję, za podjęcie się wyzwania ;) .

Podsumowując:
Najlepsze combo - Szajbon finał
Największa niespodzianka - Cichy
Najlepsza walka - oprócz finału, to wszystkie półfinały, z obu stron ;p

Na prawdę dzięki wszystkim, co we mnie wierzyli, motywowali i demotywowali też ;p.
Do następnego roku! (chociaż nie wiem czy startować w następnym roku by bronić tytułu, czy dać se siana i dać szansę młodszym ;) )
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arjon6 
Użytkownik


Ręka: 1p2h/2p2h
Wiek: 33
Posty: 114
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2009|, o 00:19   

Już dawno pogratulowałem Cienkiemu wygranej na szitboxie :D . Według mnie to utarłeś nosa wszystkim niedowiarkom, którzy mówili o tobie różne dziwaczne rzeczy ;P . Za całokształt należało Ci się zwycięstwo i Cieszę się że to właśnie Ty wygrałeś. Szkoda mi troche Krz'ego, bo bardzo lubię jego spinning i powiedziałem, że jak nie wygra to do Polski nie wracam :P he Gratuluje też wszystkim finalistom. :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez MadEye |21 Sie 2009|, o 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 33
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2009|, o 12:13   

Cienki wielkie gratulacje! Podoba mi sie twoj styl, zawsze masz ladne, dopracowane comba. Dobry motyw z tym przytrzymaniem pena na stole. Co do innych, to Krz sie nie popisal ale dobrze, ze nie no-life'uje, Karol podobnie jak Cienki. Combo dopracowane i spoko przejscia, ale jakos jego styl mi tak nie podchodzi. No i Szajbon ;( liczyłem na Ciebie. Najladniejsze combo w finale wedlug mnie. Moze za rok ^^ Pzdr.
_________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"



PTP Wymiany/Trades
 
 
Piromen 
Użytkownik


Kręcę od: 5.2008
Wiek: 29
Posty: 161
Skąd: Nasielsk/Warszawa
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2009|, o 12:15   

Dla mnie nie było to wielkim zaskoczeniem.
Cienki na prawdę włożył dużo pracy w combo - wyglądało prześlicznie, i to jego typowałem od początku na mistrza polski ;p OWNISZ CYCE!!!
Karolnovy ma zasłużone drugie miejsce, - parę drobnych niedociągnięć, ale na szczęście zostają nadrobione płynnością
Szajbon, niestety nie pokazałeś w kombie wszystkich swoich możliwości, stać cię na dużo dużo więcej. Trzymam za Ciebie kciuki na następnych mistrzostwach o ile będziesz startował ;p
Krz twoje combo urzekło mnie najmniej, w poprzednich walkach pokazywałeś klasę, ale widzę, że pod koniec już jakoś straciłeś tą chęć i siłę walki. Co nie zmienia faktu, że jesteś odkryciem roku i nie jeden może pozazdrościć ci skilla.

Wielkie gratsy dla wszystkich zawodników, organizatorów, i sędziów...
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krz 
największy fristajler

Posty: 131
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2009|, o 15:04   

"PaoK" napisał/a:
Co do innych, to Krz sie nie popisal ale dobrze, ze nie no-life'uje


I o to chodzi. Ważne, żeby nie być no-lifem(i nagrywać comba w parę minut :grin: ).

1. Dzięki dla:
Mańka, Fuca, sn00pa, Dulka i tych co mi kibicowali.

2. Graty dla:
Cienkiego - skill największy na PPP. Zasłużone zwyciestwo.

Karolnovego - zupełnie mi nie podchodzi Twój spinning, ale skilla też posiadasz. Szacun.

Szajbona - ha! Najlepszy styl w finale (IMHO styl i ogólny wizerunek comba, to najważniejsza sprawa, a nie jakieś tam mocarne tricki, no ale to moja opinia, wiadomo).

Aaa no i pozdro dla Madaja, za bebranie się w tym przez pół roku. :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krz |21 Sie 2009|, o 15:08, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2009|, o 17:31   

Dzięki wielkie dla wszystkich moich przeciwników w całych MP, szczególnie a Rarkowi. =>

Jestem bardzo zadowolony z 2giego miejsca, lecz nie kryję się z tym, iż od początku liczyłem na pierwsze ^^'

Cienias - podoba mi się Twój styl, hardkorowe przejścia (poza tym motywem ze stołem, ale to poźniej), kosmiczne HaiTua i cont. fl TA. Stary, Miażdżysz! ALE. Twe combo na finał podobało mi się najmniej ze wszystkich z całego MP. Coś było nie tak. Nie wiem dlaczego mam takie wrażenie :P
Gratulacje, Mistrzu!

Szaiibon - Zaje*ste rozkminy, dobrze dopracowane comba (poza finiszerami czasem ^^), noi ogólnie spinning. Cud <3. Szacuneczek za sąsiadujące ze mną miejsce na podium. Kręcisz lepiej niż Gildor F:

Krz - przed MP słyszałem o Tobie tyle co prawie nic. Jesteś wielkim koxem, masz swojego GA i niszczysz system hybrydami. Combo, jak już sędzia(sędziowie?) wspomnieli, było za długie, ale treściwe. Spodobało mi się. Szkoda, że się nie przyłożyłeś :wink: Podium powinno mieć 4 miejsca. ^^


thiks, gl & hf wszystkim!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2009|, o 01:26   

Gratuluję Cienki, Twoje combo było na prawdę ładne, ale liczyłem na zwycięstwo Karola, jego combo imo, było najlepsze z najlepszych.
Gratuluję finałowej 4, że tak daleko doszliście :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |22 Sie 2009|, o 10:45   

Gatsy Cienki ;) nie jest dla mnie dziwne że wygrałeś :) twoje combo mi zjechało psychike :D aż miło patrzeć na takie świetne combo ;) a tak wgl to zawsze jak pokazywałem komuś filmiki z youtuba z najlepszym penspinnerem z polski to zawsze byłeś nim Ty :) niekiedy jeszcze Karolnovy, bo IMO on też przekoksił ostro :) Gratulacje też dla Szajbona i Krz, bo ich comba równiez prezentują spinning na najwyższym poziomie :)
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl