Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 19:55
Buster Cyl Mod
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 21:58   Buster Cyl Mod

Potrzebujemy:
1x Dong-A Computer Sign Pen (ComSSa)
2x Zebra Airfit
1x Crayola Super Tips

Zdejmujemy Capa Z Crayoli, wyciągamy backplug kombinerkami. (Może czasem sprawić kłopot, trzeba pociągnąć energicznym ruchem) Wyciągamy ze środka wkład, będzie się tłukł podczas kręcenia.

Zdejmujemy Capy z ComSSy, wyciągamy backplug, kombinerkami (delikatnie). Owijamy cieńszy koniec backpluga taśmą teflonową, bądź taśmą klejącą przezroczystą.

Tak owiniętego backpluga wciskamy w miejsce backpluga crayoli, a następnie backpluga od comssy owijamy znowu taśmą teflonową.

Nakładamy capy od comssy z obu stron. Nakładamy gripy na capy, mocujemy tipy w gripach.

Gotowe!
[URL=http://imageshack.com/i/my2egzj]

Wszystkie pytania, dyskusje na temat tego moda, proszę prowadzić w tym temacie. Możecie także opisywać swoje wrażenia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
śVistak 
Użytkownik


Wiek: 32
Posty: 136
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:33   

To jest tylko chwilowa moda.. Coś podobnego do ZT moda.. tez każdy chiał bo bozsuwany.. BAJER.. A teraz co ktoś się chwali nowym ZT..?? Może się myle.. Może Buster przetrwa próbe czasową i stanie się "ważniejszym" penem czy ponadczasowym tak jak dr kt, comSSa, czy wszyskie mx.. Wydają 100 zł na Bustera..?? Jak mają kase to niech wydają ich sprawa a czy będa tego żałować to już nas nie interesuje (przynajmniej mnie)..

P.S Tez zamówiłem sobie Bustera ale za 4 dyszki więc jak by mi nawet nie przypasował to dużej straty nie ma..
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 15:02   

Moda nie zamierzam mieć - i tak kręcę dwoma góra trzema. Ale nie ukrywam że przetestowałbym go do bustów na jakimś najbliższym meetingu ;)

IMO peny z białymi elementami wyglądają najlepiej. Daje to fajny efekt podczas kręcenia. Dużo lepsze niż czarne.

Z drugiej strony jestem ciekaw jakby użyć zamiast tipów i gripów Airfita tych z Dr Gripa. Bo grip jest bardzo podobny a tip ponoć równie ciężki. A jeśli chodzi o grube body to możnaby założyć M&M.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 15:06   

[quote="Cienki [EC]"]Z drugiej strony jestem ciekaw jakby użyć zamiast tipów i gripów Airfita tych z Dr Gripa. Bo grip jest bardzo podobny a tip ponoć równie ciężki. A jeśli chodzi o grube body to możnaby założyć M&M.[/quote]

Przecież wtedy praktycznie otrzymał byś w efekcie Dr.KT, tylko, że z capami od comssy. Jaki w tym sens? ;p

Edit: Przeczytałem tipy z dr.gripa >.<
Edit: Well zorientowałem się, że jednak dobrze przeczytałem. 3h snu jednak nie wystarczy...
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Tvister |11 Gru 2008|, o 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 30
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 15:33   

"Tvister" napisał/a:
Cienki [EC] napisał/a:
Z drugiej strony jestem ciekaw jakby użyć zamiast tipów i gripów Airfita tych z Dr Gripa. Bo grip jest bardzo podobny a tip ponoć równie ciężki. A jeśli chodzi o grube body to możnaby założyć M&M.


Przecież wtedy praktycznie otrzymał byś w efekcie Dr.KT, tylko, że z capami od comssy. Jaki w tym sens? ;p

Edit: Przeczytałem tipy z dr.gripa >.<

kiedys tam sie chwalilem ze takiego sobie zrobilem(dokladnie) dr gripy na mm body i cs capy, ale krecilo sie slabo

moda bede miał juz w sobote, wiec odrazu przetestuje
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 17:51   

Cytat:
Tutek na UPSB jest. Na YouTubie też. Nie widzę powodu robienia i na PPP.

Ten temat jest głównie założony do dyskusji, tutorial przy okazji.

[quote="Cienki [EC]"]zamiast tipów i gripów Airfita tych z Dr Gripa[/quote]
Mod będzie wtedy za cięzki. Tipy od Airfita są lżejsze od Dr Gripa. Tak samo grip od Airfita jest bardzo lekki.

Mnie ten mod bardzo odpowiada, kręci się nim po prostu łatwo.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 20:09   

Jaką grubość ma body Crayola?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
steq 
Użytkownik


Kręcę od: sierpień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 308
Skąd: okolice Opola
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 20:22   

Mniej wiecej taką jak KT.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/steq93
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 20:36   

Miałem doczynienia z Kt i z Buster Cylem, wiec tez się wypowiem. Fenix i Krupek kręcą dłużej, są przyzwyczajeni do Kt i mysle, ze jeszcze przed kreceniem Busterem byli nastawieni do niego pesymistycznie: "Spinerpeem kozak sobie zrobil moda i teraz wszyscy kolo niego skacza". Oczywiscie nie sadze, ze te podejscie bylo az tak pesymistyczne. Kt mam od tygodnia, Bustera od wczoraj. Pierwsze moje zetkniecie z Kt to bylo rozczarowanie, myslalem ze odrazu wykrece jakies zarabiste tricki itp. xD, o wiele bardziej mi sie spodobal ZT, ktory mialem sekunde pozniej w rece(spotkanie ze Skrzatussem ^^). Ale po godzince w domku krecenia poczulem moc Kt. Bardzo mi sie spodobal. Potem zlozylem Buster Cyl Moda. Moje podejscie juz nie bylo takie jak przed Kt, wiedzialem czego sie spodziewac, ale i tak ogarnelo mnie zdziwienie. Mimo, ze Buster waży tyle samo co Kt(nie czuje roznicy pomiedzy nimi^^) to krecilo nim sie lzej, uzywa sie o wiele mniej sily. Kt wydal mi się "klocowaty". Mimo, ze na oko te 2 mody sa podobne to sa calkowicie inne. W Kt waga skupia się na koncach, co czuc. W Busterze chyba tez(, bo na koncach sa tipy) ale tego nie czuc. Chyba to przez to, ze Buster jest o ok. 1 cm dluzszy. Moim zdaniem jego dlugosc jest idealna. W moim Kt body, za ktore mozna zlapac ma dlugosc ok. 8cm (reszte body przykrywaja capy). Czasami krecac lapalem za nierowne czesci capow, co bylo niekomfortowe. W Busterze nie ma tego problemu(10,5 cm). Jesli chodzi o gripy, moze sa lepsze od sailorow(Chyba porownywalne z dr. grip gripami, podobny material, ale nie wiem nigdy dr. grip gripa w rece nie mialem), takie fajne lekkie wgłebienia się robią jak się łapie, bo jest tam powietrze, ale infinity na sailorach i na airfitach krece tak samo, wiec nie ma dla mnie znacznej roznicy :) . Bustów nie robie, ale Busta jednego zrobie ;) . W tej kwestii juz czuc różnice. Poprostu na Busterze jest łatwiej zrobić Busta płynnego, szybkiego, a i spiny mi się łatwiej kręci. Moim zdaniem kwestia lubienia Buster Cyla to kwestia indywidualna. Zaś jest to pen całkowicie inny od Kt.
Przepraszam, ze tak czesto porownywalem Bustera do Kt, ale musialem zlapac jakis punkt zaczepienia i tak to wyjasnic by wszyscy zrozumieli :) .
Pewnie zostane "zjechany" i ostro podsumowany, ale i tak czekam na sprostowania ^^.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2008|, o 21:40   

http://www.upsb.info/foru...showtopic=14565

Jak ktoś ma dwa capy po ST i Bellcolorach oraz coś do złączenia to może wyjść ciekawe połączenie dwóch kolorów na BusterCYL'a
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 15:45   

Czy backplug od comssy jest niezbedny?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 15:49   

Zawsze możesz poszukać zamiennika w FPM'ie bądź innym pisaku (bo w takich zazwyczaj występują tylne zatyczki).
PTP Wymiany/Trades
 
 
MaraK 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Posty: 111
Skąd: Zabrze
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 15:54   

akurat w FPM'mie nie da się tego wyciągnąć bo to jest całość.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 16:03   

Chodzilo mi raczej o to czy jest on niezbedny zeby sie cap trzymal?

ps ktore to te FPM?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 16:12   

Cytat:
akurat w FPM'mie nie da się tego wyciągnąć bo to jest całość.

Akurat się da bo wyciągałem już kilka razy ;) Tylko trzeba mocniej pociągnąć.

A co do tematu to już się nie mogę doczekać bo chyba w poniedziałek będę miał Bustera ^^
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 16:28   

tak, metalowe
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl