Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: MadEye
|19 Mar 2012|, o 11:42
Żonglerka

zakończ temat
tak
100%
 100%  [ 1 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 1

Autor Wiadomość
joggler 
Użytkownik

Kręcę od: 10.2011
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 44
Skąd: kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Mar 2012|, o 13:26   Żonglerka

Czy ktoś zajmuje się tym ?
Chętnie porozmawiam z każdym kogo to zainteresuje.
http://www.youtube.com/pl...7F&feature=plcp

Aha jestem jeszcze dość początkujący :)

@down: nie rezygnuj -żongluj tym co masz pod ręką ( ja jak nie mam piłeczek to np klucze, zabawka - cokolwiek ); ja też nie mam czasu ale tak jak dzisiaj zawsze trochę się znajdzie. Odwagi!

@@ Widzę że pierwsze filmy mają sporo więcej wyświetleń - ale proszę o oglądnięcie wszystkich - bo trzy czy cztery ostatnie są już bez piłek ( a wiem że piłki dużo osób widziało i może to je zniechęcić ) :)
Ostatnio zmieniony przez joggler |19 Mar 2012|, o 09:25, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |17 Mar 2012|, o 13:31   

Kiedyś na meetningu w Gdańsku, Rarka żonglował, bardzo mi się spodobało i kupiłem sobie piłeczki. Troszkę żonglowałem, później nie miałem czasu i dalej się nic nie uczyłem, teraz od czasu do czasu niekiedy pożongluję, ale nie rozwijam się zbytnio w tym sporcie obecnie. Chociaż bardzo fajna zabawa i jest też przydatne ;) Polecam każdemu <:
Ostatnio zmieniony przez Rapan |17 Mar 2012|, o 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
joggler 
Użytkownik

Kręcę od: 10.2011
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 44
Skąd: kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 20:07   

Jak na razie widzę, że temat nie cieszy się popularnością ale wrzucam kolejny kawałek żonglerki - tym razem "ze ścianą" :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 20:41   

Ogólnie fajnie ale taka rada, nie wrzucaj jak coś ci nie wychodzi.. Żongluj sobie pare minut i jak juz ci cos fajnie wyjdzie to tylko to wrzuć. A i ile to robisz? Bo widziałem samego cascade+cascade reverse+jedna ręka(nie wiem jak sie to nazywa), jakiś shower trzema i kilka podrzutów czterema, to był w ogóle chyba sam flash
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
joggler 
Użytkownik

Kręcę od: 10.2011
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 44
Skąd: kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2012|, o 09:29   

Dzięki za słowa krytyki, postaram się nauczyć jak najwięcej tricków. Proszę żeby jak najwięcej osób wzięło udział w ankiecie .
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2012|, o 11:42   

Postnij w tym temacie:
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=2489
Ten zamykam.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl