Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Modding challenges
Autor Wiadomość
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2010|, o 23:35   Modding challenges

Witam. Wpadłem na pomysł, aby sprawdzić się we wszelkiego rodzaju zadaniach modderskich. Chciałbym, żebyście wy, drodzy użytkownicy, podrzucali mi zadania jakiego moda zrobić, jakie warunki powinien spełniać. Możecie mówić co powinienem w tym modzie wykorzystać, jak ma wyglądać, jaką mieć funkcję i podrzucać jakieś fajne pomysły.

Liczę na to, że ktoś jeszcze się do tego przyłączy. Będziemy wymieniać się ciekawymi rozkminami, podpowiadać nawzajem co i jak.

Mam nadzieję, że ta idea się rozkręci i powstanie z tego wiele dobrych modyfikacji.

Więc dawajcie różne zadania. Chciałbym żeby to wypaliło.

Have fun!

Spis zadań:



W takim razie proszę o coś jednostronnego, czym kręciłoby się podobnie jak metal comssą z doktorowymi gripami. :)
Czyli jednostronny mod o długości ~19cm, z gripem dr.gripa (ewentualnie Spoko).
CoG w miarę blisko CoP, ale idealnie być nie musi (w końcu to single-sided) ;)
Masę ciężko mi określić w gramach, ale wiadomo - dr. grip jest cięższy od anyballi, czyli tak łącznie z 1g więcej. :)





aha... to ja bym prosił o moda o podobnych parametrach do stuhla ale z dostępem części w polskich sklepach i mniejszej cenie...

- wykonane
http://i787.photobucket.c...on/P1030676.jpg



jakiś fajny jednostronny mod, z części dostępnych w Polsce, piszący, podobny do impact mx.





jak mi zrobisz jakiś fajny modzik z body Flexgrip(jakże by inaczej xD) to masz szacun dożywotnio :)
najlepiej obustronny ale jak będzie jakiś jednostronny koks to też nie pogardzę :D
najlepiej, żeby był złożony z części jako tako znanych i dostępnych (niekoniecznie w Polsce)

- wykonane
http://i787.photobucket.c...on/P1030678.jpg



Przede wszystkim mody które będą ołówkami automatycznymi !





Ciężki retractable do szkoły.





coś w stylu japońskich SC np. Seven Key g3 K7 hybrid. itd. Czesci jakies w miare popularne. Tipy signo g1 itd.





Ja bym prosil o jaks automatyczny olowek do szkoly.
Najlepiej w kolorystyce zolto-czarny albo bialo-pomaranczowy.





poprosze poprostu o bialego pena, waga zblizona do buster cyla najlepiej.





Poproszę o coś jednostronnego tak w granicach 14-18 g piszącego w kolorach pink red skyblue :P No i niezbyt drogiego ^^"
Edit: aha no i z części dostępnych w naszym kraju rzecz jasna





Mod dwustronny, wagi średniej lub ciężkiej, duże momentum, mniej więcej 20 cm, w miarę dostępne części, dużo możliwości przerabiania wyglądu.

- wykonane
http://i787.photobucket.c...on/P1030679.jpg



A mi by się przydało coś lekkiego, 12/13gr max, powiedzmy, że tak od 9. Długość 18-20cm.
Najlepiej obustronny, chociaż jakby się uparł, to i jednostronny by mógł być ;)

- wykonane
http://i787.photobucket.c...on/P1030667.jpg



Mi z kolei przydałyby się dwa mody- dwustronny i SC.
Uprzedzam, że nie mam dostępu do uber pre części- G2, Super Grip, Signo, HGG, Super Pirat, Lacknock/Lakubo, Line style, Fibraki, signo knocktype. Dodatkowo z Krk przywiozłem Spokosy, 4(Mogę zużyć 1, jeśli już musze, to 2) durki, 2 G1 with Grip, 1x Flexgrip Elite... Benc.

Najbardziej zależy mi na SC, ale DC tez styknie ^^
SC powinien być ew. piszący, długość ok. 19-22cm. Ciężkawy. DC z kolei... Też ciężkawy, chciałbym, aby był na body fibraka. Długość też ok. 19-22 cm...





Ja dorzucę tu coś co by się składało (jak ZT... :P ), nie miało przesadnej wagi (tak do 18 gramów), i obciążenie raczej na końcach...





Może komuś się uda coś zrobić z takich materiałów (jestem ciekawy co można z tego zrobić ^^):
- Pilot G1
- Pilot G2
- Super Grip
- FlexGrip Elite
- FlexGrip Ultra
- BK 101
- BK 77





Chciałbym moda do spinów o dużym momentum, ale średniej wagi. Tak z 15g.
Duża powierzchnia kręcenia musi być i bez gripa na środku (nie do thumbspinów 18.0, tylko takich shadowów 1.5 i innych pokrewnych). Kolorystyka obojętna w sumie.

#edit
DC oczywiście. Tylko nie odsyłaj mnie do GA :<





Coś w granicach 13-16g
Długość - 19,5-21cm
Czarno - Białe, kolorek może być uzyskany dzięki insertowi ( jak będziesz chciał korzystać z przezroczystych/bezbarwnych części).
No żeby miał w miarę dużą powierzchnie kręcenia, ale też dość duże momentum. ( tutaj ta
kwestia zależy od Ciebie, ale żeby było to tak wyważone)
Chciałbym żeby był symetryczny
COP=COG albo troszkę przesunięty.
No i estetycznie połączony ten biały z czarnym ^^,
Bez gripu na środku.
No cena tak do 50zł, ale jak będzie trochę przekraczało nic się nie stanie

PS. I jeszcze najlepiej jakby się go dało złożyć w Polsce,





Pen niesymetryczny, CoP = CoG = CoSS, waga 16-18 gram, momentum podobne do soschie g3, i aby był całkiem tani. Ale tu będę wyrozumiały (a; no i body ma być clear ale to chyba jasne).





Hmm ,ja chciałbym ,coś w granicach 19-20 cm ,średniej wagi ,symetryczny.

I teraz najważniejsze. Chciałbym ,żeby body było tej samej grubości co capy. tzn ,coś takiego jak Techjob mod. W granicach około 30zł.





Dla mnie jakiś ładny single-sided. Najlepiej nie lżejszy niż MX, a nie cięższy niż Dr. Kt, długość ok 20cm może być 1 mniej albo 2 więcej. A to materiały z jakich może być wykonany (nie wszystkie muszą być, po prostu chciałbym coś fajnego, z tego co mam w domu :p).

Co mam:
-Pilot G3 Metal (cały)
-Tipy: 2x HGG, 1x Signo, 1x ZT
-Gripy: kilka części anyballi po 2-3 segmenty, metal beifa, podróbka g2, hgg, rsvp
-Cap RSVP






body kt/mm/ct/ac
dlugosc 18-19 cm
minimalne miejsce na body do krecenia: 8-9 cm
gripy: dobre do wajspow, ale zeby to nie byly dr gripy gripy, ktore trudno mi zdobyc
tipy: signo/hgg/gripmatic/plastikowe tipy spokosow

dc czy sc, wszystko jedno





W taki razie ja też mam prośbę. Chciałbym aby mod:
- był sc
- miał 20~21cm
- ważył 14~16g
- miejsce do kręenia ~9cm
To chyba wszystko :mrgreen: , ahaa jaeszce jakby części były jakieś bardziej znane :mrgreen:





Proszę SC, trochę klocka, 13-19g, z dostępnych w Polsce(bardziej w Łodzi) części. Chciałbym, żeby było to coś na wzór japońskich SC modów.





Mod, chodzi mi moda SC, mod ma być ładny estetyczny czyli nie za duzo z przodu i nie za mało z tyłu i na odwrót. Kolory narazie są nieważne, ale zaprezentuj go w taki sposób aby mi sie podobał. Części - tu masz pole do popisu, uznaje wszystkie części. Jezeli chodzi o wagę to ma być to mod nie ciezarny jak KT nie lekki jak MX, waga Sevena, Key3 najbardziej by mi spasowała. A, zapomniałbym mod ten jak na jednostrońca ma posiadac duże a nawet bardzo duże monumentum, co nie oznacza że monumentum znajdujace sie 0,5 cm od końca [lub więcej] bedzie mi przeszkadało.





Ja bym poprosił o jakiego mx's.
długość: 18-20,5cm
waga:15-18g.
Częśći:
1x tip Grip Matic,
2x tip G1,
body super pirat,
cap papermate gel 2020,
gripy spoko,
gripy ellite balla.





A ja bym cię Ygo prosił o jakiegoś dwustronnego moda, o wadze przybliżonej do bustera/kt i żeby części były łatwo dostępne w polsce . A i jeszcze fajnie by było gdyby dało się go złożyć w wielu wersjach kolorystycznych ;)





modzik jednostronny, nie koniecznie piszący, CoP=CoG, ok. 19,5cm, KOLOROWY, i może się składać tylko z tych części:


super pirat
line style
g2
super grip
uni-ball lakubo i singo knock
spoko mini (nie suby)
g1
hgg
duraflash
fibracolor ta co do żółtego
bic round stick



_________________
Tiru Riru!



Ostatnio zmieniony przez Ygo |12 Sie 2010|, o 11:12, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mutin 
Użytkownik


Ręka: prawa/right
Wiek: 27
Posty: 95
Skąd: Tarnów
Handel: 86,21% (+25, 0, -4)
Wysłany: |28 Maj 2010|, o 09:41   

Ja bym poprosił o jakiego mx's.
długość: 18-20,5cm
waga:15-18g.
Częśći:
1x tip Grip Matic,
2x tip G1,
body super pirat,
cap papermate gel 2020,
gripy spoko,
gripy ellite balla.

Zgóry dzięki :wink:
_________________
Chcę: Sevena/Częśći do niego kolorystyka dowolna. Mam: Mody kasę. Pilne!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Remo 
Użytkownik

Kręcę od: '08
Posty: 168
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2010|, o 11:03   

A ja bym cię Ygo prosił o jakiegoś dwustronnego moda, o wadze przybliżonej do bustera/kt i żeby części były łatwo dostępne w polsce . A i jeszcze fajnie by było gdyby dało się go złożyć w wielu wersjach kolorystycznych ;)
Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony przez Remo |28 Maj 2010|, o 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2010|, o 17:56   

Remo, twój Żółty jest tam =>

@Down
Nie, bo zsyfił się ;f
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |28 Maj 2010|, o 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2010|, o 18:02   

iron, ale vi najlepsze, c`nie?
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
KuAq 
Użytkownik


Kręcę od: 6.12.2010
Ręka: prawa
Posty: 35
Skąd: JESTEM ?? z KIELC
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2011|, o 14:05   

to ja bym poprosił moda który byłby taki sam jak Spoko G3 tylko żeby był zrobiony z części dostępnych w Polsce
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2011|, o 14:55   

Ja poprosiłbym moda o zbliżonych parametrach oraz wyglądzie do dżapańskich g3 modów.
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
PTP Wymiany/Trades
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2011|, o 16:15   

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=8559 - coś takiego jak w tym projekcie.
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2011|, o 19:07   

Chciałbym zrealizować wasze zadania, ale obecnie ubolewam nad tym, że nie mam od dłuższego czasu nowych części i bywa, że powtarzają mi się idee. Niemniej jednak jeśli wpadnę na coś na co jeszcze nie wpadłem, to ożywię ten temat. A tak poza tym:

KuAq, takim samym modem jakim jest Spoko G3 może być tylko Spoko G3.

Robbin, zrobiłem już dużo takich, wystarczy zajrzeć na mój photobucket (w sygnaturze)

Lezek, nie spotkałem się jeszcze z tak długim clear body (jest G3, RSVP, ewentualnie jakieś body połączone z rurką z G2, ale to się nie zgadza z projektem), które by się tu wpasowało.
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 14:07   

Właśnie dlatego to jest challange :P Może się odrobinę róźnić od projektu. Body można złożyć z kilku długopisów, np. tak jak w sub modzie.
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Miringo 
WawSpin

Kręcę od: 06.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 15:52   

lezek troche do twojego porojektu pasuje mi waterfall tylko ze z wkładem
http://forum.upsb.info/sh...p?t=21&page=153
pod koniec strony jest jak zrobic retractable waterfalla
Ostatnio zmieniony przez Miringo |8 Sty 2011|, o 15:54, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 17:03   

Hmm.. Dwustronny. Nie za drogi. Body białe + 2 capy fiolet . Mozliwosc zmiany kolorystyki. (mam dwa airfity lzejsze ktorych chialbym uzyc.) Wiem ze to ac. Ale on jest dla mnie za drogi.. Potrzeba mi cos podobnego za mniejsza cene
_________________
V$VP
Ostatnio zmieniony przez essEE |8 Sty 2011|, o 18:10, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:01   

myślę że nada się to-> http://i787.photobucket.c...on/P1030676.jpg
tylko białe hgg zamień na fioletowe^^
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:06   

Ja chce capy fioletowe i przezroczyste airfity + Tipy Airfity. Potrzeba mi sub ac oraz sub capy ct fiolet.
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:21   

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=7815
fioletowe capy i do przodu ^^ a i tipy zmienić możesz (:
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
domix 
Użytkownik


Kręcę od: od września
Ręka: Tą sama co pis
Posty: 7
Skąd: Katowice ;P
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:58   

Chciałbym dobry polski piszący mod, wymiary i ciężar dowolny ale raczej długie.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl