Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 18:01
Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:14   Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D

no to jak w temacie piszcie wszystkie zabawne historie ktore wam sie przytrafily zwiazane z PS

no to bedzie ciezko ale zaczne :D

ja mialem taka zabawna sytuacje ze bawiac sie dlugopisem na lekcji chcialem go podrzucic, odbic , zlapac. W momencie odbicia dlugopis niespodziewanie zmienil swoja trajektorie lotu i przelecial no doslownie cm przed oczami biologa, dostalem wtedy najciekawsza uwage w moim zyciu :D :

"bawi sie dlugopisem, stwarza zagrozenie dla innych" <lol>
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jabułek 
Użytkownik

Kręcę od: 12 stycznia 2009r.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 37
Skąd: Trzebinia
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 19:12   

Mikulew, ty jesteś chyba chory psychicznie radziłbym ci odwiedzić psychologa. :facepalm:
Chyba, że Cię dziewczyna rzuciła to już bym prędzej zrozumiał...
Ostatnio zmieniony przez Jabułek |15 Lut 2009|, o 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 30
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 19:43   

Cytat:
Mikulew, ty jesteś chyba chory psychicznie radziłbym ci odwiedzić psychologa. :facepalm:
Chyba, że Cię dziewczyna rzuciła to już bym prędzej zrozumiał...

psychicznie to chyba Ty

łatwo siedziec za przeproszeniem "na dupie" i krytykowac cały świat?

czekamy na twój 8śmio minutowy film z walentynek, jestem na 99% pewny ze nie bedzie tak "humorystyczny"

mi sie filmik bardzo podobal, gratuluje odwagi i czasu na krecenie.
Ostatnio zmieniony przez Tomex |15 Lut 2009|, o 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 20:37   

Filmik fajny, Jabułek może nagraj coś lepszego o.O?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 21:25   

piękna wymażona pogoda HAHAHA!!! R.V.S.P jeżeli ktoś nie jest penspinnerem może nie zrozumieć :p super!
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 21:33   

"Jabułek" napisał/a:
Mikulew, ty jesteś chyba chory psychicznie radziłbym ci odwiedzić psychologa. :facepalm:


Byłem u pedagoga szkolnego o powiedział ,że ze mną wszystko w pożądku.
Ale chciała mnie wysłać to psychologa dlatego ,bo jestem ciekawą osobą ,ponieważ tam u psychologów zajmują się ludźmi z problemami a jedyny problem u mnie to jest taki ,że nie mam problemów i że mam jak to powiedzieć bardzo hyperoptymistyczne poglądy. Powiedziała ,że w życiu dojdę daleko z takimi poglądami na życie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |16 Lut 2009|, o 01:00   

Mikulew, powiem tak - jesteś pozytywnie ukierunkowanym idiotą. ;) Ten filmik był głupi, ale pozytywny, niektóre fragmenty mnie nawet rozbawiły, niektóre były po prostu głupie i nudne.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Ogararu 
Użytkownik


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Right
Wiek: 31
Posty: 42
Skąd: Gliwice(Knurów)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Lut 2009|, o 11:06   

Ostatnio przytrafiła mi sie bardzo miła przygoda związana z penspinningiem. Wczoraj pojechałem na puchar Europy do Bratysławy (w szermierce, poza penspinningiem zajmuje się również szermierką). No i na tych zawodach oczywiście były moje długopisy :mrgreen: i grupka japończyków. Pomyslałem sobie że mógłbym spróbowac zagadac do nich i zapytać się o penspinning lecz brakowało mi odwagi więc zaczołem kręcić tak żeby mnie widzieli. No i udało się. Patrzyli na mnie z wielkimi oczami i zaczeli pokzaywac gestami że kręcę bardzo dobrze. Więc podszedłem i zapytałem sie czy mówią po angilesku, niestety nikt nie znał tego języka :facepalm: dałem długopis pierwszemu z brzegu a on zaczoł kręcic combo, z fundamętali ale zawsze coś :mrgreen: potem przez całe zawody chodzili za mną i patrzyli na mój penspinning, chociaż nie jest najlepszy to im sie podobało.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |16 Lut 2009|, o 11:49   

ogararu, jak gralem w miedzynarodowym klanie w fear combat, to chcialem przekazac cos bardziej skomplikowanego po ang to nie rozumieli, lolz

tak nas mecza o nauke jezykow w szkolach a ludzie z innych krajow sobie na to leja :/
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |17 Lut 2009|, o 22:50   

4 lata minęły od tego wydarzenia, czasy gimnazjum kiedy było się buntownikiem i gnojkiem.
To było udawane...

http://www.youtube.com/watch?v=wanAoaTeTsw
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jerry141 
Użytkownik


Kręcę od: 09.02.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 135
Skąd: Legnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 17:41   

Ja dzisiaj sobie na w-fie siedziałem na ławce bo nie ćwiczyłem ze względu na kontuzję kolana i wyciągnąłem sobie swojego pena i zacząłem sobie ćwiczyć co nie co :D i siedząca obok mnie nauczycielka nagle do mnie : TY TY ZARYPISTY JESTEŚ :D zdziwiło mnie tym bardziej że nic jeszcze takiego ostrego nie umiem :D tyle co fundamentale w normalu i infinity :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fafik 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2006
Ręka: left
Wiek: 31
Posty: 211
Skąd: Opole
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 06:51   

Niektórym wiele do szczęścia nie potrzeba :o

Wczoraj, na lekcji, nauczyciel patrzy na moją przypinkę i pyta czy jestem rasistą :facepalm:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Fafik |20 Lut 2009|, o 06:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 18:53   

Właśnie dałem na youtube parę filmów ,które stworzyliśmy z kolegami w gimnazjum. Od tego czasu minęły 3-4lata dałem na pamiątke ,żeby powspominać kto chce może oglądnąć. ocenić i skomentować.

"Agresja w szkole"
Film amatorki stworzony w czasach III gimnazjum [lato-2007r]. Zrobiliśmy film jakie są konsekwencje używania przemocy w szkole. Zgranie aktorkie jest jakie jest a fabuła "wciągająca". Po zrobieniu tego filmu staraliśmy na każdej lekcji puszczać z wiadomych powodów....
http://www.youtube.com/watch?v=n_mcjsDKLQA


Czasy II gimnazjum bawiliśmy się w counter-strike. Piguła kamerował aparatem w komórce a my udawaliśmy terrorystów lub antyterrorystów. Ja jestem kaskaderem więc się rzucałem. Dałem ten film ,żeby wspomnieć stare dobre czasy, nie robiliśmy ,żeby zrobić show na yt tylko dla czystej rozrywki. Wiadomo ,że kiepskawe ,bo wiadomo niska jakość i zgranie ale robiliśmy to dla siebie.
Almost like Counter-Strike I
http://www.youtube.com/watch?v=YHRXf1AQjGY
Almost like Counter-Strike II
http://www.youtube.com/watch?v=LvpYeuvJ8H8
Almost like Counter-Strike III
http://www.youtube.com/watch?v=A5FoshveB3M
Almost like Counter-Strike IV
http://www.youtube.com/watch?v=e6Gg8lCDt5k
BONUS Mikulew HEADSHOT
http://www.youtube.com/watch?v=wanAoaTeTsw
PTP Wymiany/Trades
 
 
gronostaj 
Użytkownik


Kręcę od: 11 XI 2008
Ręka: prawa + 2 nogi
Wiek: 30
Posty: 20
Skąd: Bochnia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2009|, o 20:26   

Aż mi się przypomniało, jak pod koniec zeszłego roku szkolnego nakręciliśmy filmik "Matrix: Reanimacja".

http://www.youtube.com/watch?v=eQ2MclllSZU

Ostatni dzień szkoły i się atmosfera rozluźniła, to nawet było wolno kręcić komórką w budynku szkoły ;)
_________________
"I stał się długopis. A Bóg widział, że to było dobre."
<?php function MakeWorldBetter($human) { if ($human != $penspinner) $human = $penspinner} ?>


W kwestii pen spinningu ciągle newb...
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 32
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2009|, o 20:53   

Ja mam 8 giga na zepsutym dysku ale dam do naprawy :P Filmy maja tytuly (te co pamietam) "Groszek", "Pan Fasola", "Terrorysci", "Break" (jak noge zlamalem xd), "Aliens Invasion", "Hoboczaki" i masa innych :P
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |4 Mar 2009|, o 16:14   

Ja w szkle wypożyczam książki na przerwach (tak zwany AKTYW) i często mi się zdarza ,że przychodzi 1 2 3 klasista wypożyczyć książke i ja mu mówię weź sobie tą książkę bardzo ciekawa (ale jest z niezbyt ładną oprawką) a on mówi nie i wypożycza inną (z ładną oprawką) :facepalm: od pewnego czasu jak namawiam kogoś do wypożyczenia książki to mówię tak : Ciekawa krótka śmieszna książka i z ŁADNĄ OPRAWKĄ!!! :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl