Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Słuchawki
Autor Wiadomość
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Wrz 2010|, o 06:41   Słuchawki

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek bezprzewodowych do telefonu. Mój brat ma takie, łączące poprzez Bluetooth. Teraz dwa pytania do was:
- Czy słuchawki z transmisją radiową da się podłączyć do telefonu?
- Czy znacie jakieś dobre słuchawki, które mogę kupić gdzieś w Krk, tak do kwoty 150 zł?
PTP Wymiany/Trades
 
Matek 
Użytkownik


Kręcę od: dawna, ale nadal nic nie potrafię
Wiek: 31
Posty: 238
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |23 Wrz 2010|, o 15:26   

- Zdaję mi się, że nie.
- Po pierwsze: Nie ma DOBRYCH słuchawek bezprzewodowych, są tylko tanie i drogie. Jeśli chcesz dobrą jakość dźwięku, to pomęcz się trochę z kablem.
_________________

The Cake is a lie.

YT i last
PTP Wymiany/Trades
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 15:41   

A muszą być bezprzewodowe? Jeżeli nie i masz w telefonie wejście na jacka 3,5mm, to polecam Sennheiser CX300 II Precision. Na moim Soniaku S638F testowałem i są bezbłędne, a stoją 140 zł na mp3store (mają sklep w Krk). Ogólnie więkoszść Sennheiserów to porządne słuchawki, więc polecam sprawdzić czy Ci nie odpowiada coś z ich oferty.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 15:44   

tylko niech cie nie skusi 50% nizsza cena niektorych sennkow na allegro, bo to podrobki ;p

/ja mam denony C260, tez niezle sie sprawuja, basy magia. sa do tego fajnie wyprofilowane, jeszcze nigdy mi na rowerze nie wypadly z uszu.
Ostatnio zmieniony przez Hut |24 Wrz 2010|, o 15:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 15:47   

Myślałem o bezprzewodowych, bo mam pecha do przewodowych. Muszę jeszcze naprawić sobie wejściówkę od komórki, bo mi coś nie działa. Koszt 60 zł, a brak większych funduszy boli. Myślałem bardziej o nausznych, a te sennheiser'y są douszne, ale dzięki za propozycję, pomyślę o tym.
PTP Wymiany/Trades
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:06   

Dokładniej mówiąc, to te Senki, o których wspominałem są dokanałowe.
Z nausznych, to wczoraj kumpel mi dał wypróbować sennheisery HD428. Na moim odtwarzaczu szału nie ma, ale za taką kase chyba nie ma co się spodziewać cudów. Mają dobrą scene, dosyć czysty dźwięk i niezły bas. Troche są ciche (na ipodzie kumpla grały trochę głośniej, ale ja na swoim mam czystszy dźwięk) i lekko charczą wysokie tony na pełnej głośności. W marketach kosztują ok 300 zł, ale w mp3store stoją 170pare chyba.

I jak masz zamiar kupować jakiekolwiek słuchawki, to posłuchaj rady Huta, nie kupuj na allegro.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:13   

Ok. Zastanawiam się również nad Koss PortaPro, które z relacji Komiłaja i kilku moich znajomych to świetny zakup. Macie jakieś opinie?
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:27   

czytalem kiedys recke tych sluchawek i to strasznie losowa sprawa. czasem graja przyzwoicie, czasem beznadzieja. zalezy jeszcze czego sluchasz. kossy moga byc do gamingu

Doplac troche i masz naprawde niezle AKG 512
Ostatnio zmieniony przez Hut |24 Wrz 2010|, o 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:36   

Metal, punk rock, rock, grunge i różne pokrewne.

Zresztą nie wiem czy mam dopłacić, bo jak popatrzyłem w googlach to były nawet tańsze. W Kossach podoba mi się możliwość składania. W każdym razie właśnie celuję mniej więcej w ten przedział co kossy, lub AKG więc jeżeli ktoś ma jakieś przeżycia z nimi to byłbym wdzięczny za opinię. Także ucieszyłbym się za podsunięcie innych słuchawek do metalu w tym przedziale.

@Hut poczytałem i wychodzi na to, że te AKG niezbyt się nadają do użytku w ruchu. Zależy mi na ruchu, bo zazwyczaj słucham muzyki jak gdzieś idę.
Ostatnio zmieniony przez Akeien |24 Wrz 2010|, o 16:40, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:39   

no to 512 do takiej muzyki sie bardzo dobrze sprawdza, jednak zalezy jak je chcesz uzytkowac, bo na rower/bieganie to sie za bardzo nie nadaja.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komiłaj 
Użytkownik

Posty: 239
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 16:57   

Jak kupiłem Kossy to idąc chodnikiem po mieście mnie denerwowało, bo za mało izolują dźwięk i auta przeszkadzały, ale teraz już na to nie zwracam uwagi. Volume up i jedziesz dalej ^^ Kwestia przyzwyczajenia.

Druga sprawa to jak np. kosiłem w nich trawę i się nagrzały od słońca, a potem na szyję, to trochę cieplej się zrobiło :) Nie no, przesada, ale jak ktoś jest łysy to ma przekichane ;)

Ogólnie to są świetne, nie spadają, regulacja nacisku na uszy, składanie, do metalu się nadadzą (RATM [funk rock] ładnie słychać :) ).
Plus, co ważne, dożywotnia gwarancja (dajesz 45zł i masz nowe).

Sennheiser dobra firma, znajomy ma i dobrze o nich mówi, ale są porównywalne z Kossami.

BTW model Porta Pro ma już 26 lat ^^
Ostatnio zmieniony przez Komiłaj |24 Wrz 2010|, o 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 17:02   

Za ok 180zl kupisz z firmy Sanchajzer (nie wiem jak to sie pisze :P ). Najlepsza firma sluchawek na swiecie!
Polecam bo mam!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2010|, o 17:02   

Jak Komiłaju drogi wiesz, łysy to ostatni epitet jakim można mnie obrzucić. Na razie skłaniam się jak najbardziej do Kossów, bo mam o nich trzy świetne opinie od ludzi których znam. Muszę tylko do kosztu doliczyć 60 zł za naprawę wejściówki od telefonu i zobaczymy.
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |2 Paź 2010|, o 23:56   

Nie chce zakładać nowego tematu więc napiszę tu.

Potrzebuję słuchawek do Sony Ericssona. Nie chcę aby to były standardowe słuchawki, te zwykłe "douszne", tylko np "ślimaki" albo jakieś takie żeby nie wypadały. Mogą być bezprzewodowe lub przewodowe. Wolałbym bezprzewodowe ale muszą dobrze grać. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku i w miarę głośnej cobym spokojnie w autobusie mógł słyszeć tylko muzykę.

Co myślicie o takich bezprzewodowych ?

http://allegro.pl/sluchaw...1241372329.html

Ps. Nie muszą mieć wejścia do se bo mogę kupić przerzutnik ale oczywiście lepiej jakby były bezpośrednie.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |3 Paź 2010|, o 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |3 Paź 2010|, o 00:06   

sluchawki dokanalowe nie wypadaja ;d polece ci te same co ostatnio floostarowi, mianowicie Nu force Ne-6. Jakościowo dorównują sennkom ie6 wartym 600 zl.

a o bezprzewodowych byla mowa wyzej :) poza tym, takie sluchawki, do ktorych podales link na pewno nie wyeliminuja dzwiekow z zewnatrz.
Ostatnio zmieniony przez Hut |3 Paź 2010|, o 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl