Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy, Tani Mod

Czy poboba Ci się mod?
Tak
66%
 66%  [ 33 ]
Nie
34%
 34%  [ 17 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
Skrzatuss 
Użytkownik


Kręcę od: 01.04.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 116
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2008|, o 22:58   Nowy, Tani Mod

Siemanko chciałem wam przedstawić mojego moda.
Na początek zdjęcie, bo po co czytać jeśli się nie podoba:


Nazwa:
Jelluse Mod

Dane:
Długość: 23cm
Waga: Średnia (nie mam wagi)
Symetryczny: TAK

Cena:
Około 5zł

Części:
-2x Dong-A Jell zone (2.30zł)
-kawalek taśmy izolacyjnej
-kropelka "kropelki"

Budowa:
Rozkładamy długopisy na części pierwsze. Pierzemy body od długopisów i z tylniej strony za wypukłym paskiem gdzie jest zaokrąglenie przecinamy (2 długopisy tak samo). Następnym etapem będzie ładne spiłowanie końcówek penów aby nie było żadnych nierówności. bierzemy 1 wkład z długopisu i końcówke (za pomarańczowym płynem) przecinamy. Będzie to łączyło dwa peny dokładnie jak w Amy-x mod długość tego kawałka zależy od was ja mam bardzo krótki. nalewamy na niego kropelke i sklejamy z 2 czesciami długopisu. Na złączeniu 2 długopisów naklejamy kawałek taśmy klejącej aby zasłonić szparkę. Przy okazji wyznacza COP. Wsadzamy inserta, gripy od długopisu i nakręcamy tipy z dwóch stron. Gotowe. Dodatkowo jeśli dobzre wymierzyłeś/aś będziesz mógł wsadzić ten wkład po lekkim skróceniu i można pisać i kręcić. :)

Pozdrawiam i proszę o komentarze :)


Odpowiedzi na pytania:
1) kleju według uznania żeby to sie tzryamlo razem tak tlyko napisalem ze kropelka
A tu dłougopis z jakiego jest zrobiony
Ostatnio zmieniony przez Skrzatuss |12 Kwi 2008|, o 20:47, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
AxM 
Użytkownik


Kręcę od: pewnego czasu...
Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 100
Skąd: Legnica
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2008|, o 17:53   

"Boko" napisał/a:
podchodzisz do lady i sie pytasz czy sa dong-a jell zone.

Podchodze, mówie a ta sie na mnie jak na idiote patrzy -.- napisałem na karteczce to ta powiedziała ze nie chce w swojej papierni takich
Cytat:
huliganów
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2008|, o 17:08   

to wydrukuj zdjecie ie jej pokaz. a jak nie bedzie nc nie mowila to jej nabluzgaj ze nie wie co sprzedaje i nie wie co sprzeadje
PTP Wymiany/Trades
 
david 
Użytkownik


Kręcę od: X 2006
Ręka: prawa/right
Wiek: 33
Posty: 203
Skąd: Kopcie
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |17 Kwi 2008|, o 10:31   

fajny pen. znalazlem te dong-a nawet. zrobie go na pewno
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ajvis 
Użytkownik


Kręcę od: 14.03.07
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 7
Skąd: Opole
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Kwi 2008|, o 22:59   

Pen ogólnie bardzo fajny, chociaż dla mnie o kilka cm za długi. Daje + na pewno fajnie się kręci :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl