Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Marvin G3
Autor Wiadomość
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 18:34   Marvin G3

Cze.

Z racji tego że dostałem kilka PW na jego temat postanowiłem przedstawić wam mojego autorskiego G3 moda:

Garść informacji:
Długość 19.6 cm
Waga ~17g(dokładnie podam później)
COP=COG
Koszt Przy użyciu Dr. Gripa 40 zł bez 25-35 zł

Potrzebne długopisy:
Pilot G3(metal tip)
2 x Pilot G1
1 x Spoko mini
1 x Anyball grip
1 x Hyper Jell
1 x Dr. grip

Potrzebne części:


1 Kawałek Dr. grip(gripa) 1,5 cm
2 Anyball grip 1 kawałek 2 segmenty i 1 kawałek 1 pasek
3 Hj grip 3 cm
4 Grip Spoko mini
5 2 x tip G1
6 tip G3
7 Body G3
8 Cap G3, którego nie ma na zdjęciu.
9. Tip nie znanego długopisu(nie ma na zdjęciu) można użyć Spoko mini
10. Inserty

Krok pierwszy cap:

Spiłuj clipa z capa G3. Nałóż 1,5 cm dr. gripa na cap i 1 pasek anyballa.


Do capa włóż tip G1 i cap HJ razem z insertem.


Cap jest gotowy.

Krok drugi body:

Wyjmij wkład, backpluga i włóż insert do środka. Nakręć tip(Spoko mini) i nałóż na niego tip G1. Tip G1 obklej taśmą papierową. Tył body obklej tasiemką.


Body jest gotowe.

Krok trzeci składanie.

Na obklejony tip G1 nałóż tip G3.


Załóż grip Spoko mini i Anyballa.


Nałóż cap na body G3


Gratujacje mod jest skończony:


Nie opiszę wam jak się nim kręci wg. mnie świetnie, ale autor nie ma nic do gadania ;)
Wszelkie pytania proszę na PW lub w tym temacie.
Rate and comment!
Ostatnio zmieniony przez Marvin |9 Paź 2010|, o 11:13, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 18:40   

jak dla mnie to za dlugi przod, a za krotki tyl. w sensie z przodu dlugi grip spoko + anyballa kawalek i tip, a z tylu tylko kawalek dr gripa na capie.

anyway, wrzucilbym tipa hgg obklejonego tasma papierowa do capa, coby sie trzymal w tipie g1 i wywalil tipa g1 z przodu, zeby sie wyrownalo momentum a na przod zrobil jakis gripcut fajny, jak w ayatorim.

mam czesci, ale nie zloze dopoki ktos, kto nim krecil sie nie wypowie ;d

#edit
dlatego masz wywalic tipa g1 z przodu i dac gripcuta wtedy sie zrownowazy :O
Ostatnio zmieniony przez Hut |8 Mar 2010|, o 19:33, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:15   

"Hut" napisał/a:
jak dla mnie to za dlugi przod, a za krotki tyl. w sensie z przodu dlugi grip spoko + anyballa kawalek i tip, a z tylu tylko kawalek dr gripa na capie.


Racja, potwierdzam całkowicie.

Mod nawet ładny, estetycznie wykonany. Tutek też niczego sobie. Z danych wygląda na to, że fajnie się nim kręci. Narazie również nie złożę, zobaczymy, poczekamy.
Ciekaw jestem opinii innych, ale ogólnie to jestem pozytywnie nastawiony apropo tego moda. :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
HeviŁoś 
Użytkownik


Kręcę od: 12.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Sufczyn/ k. Tarnów
Handel: 77,08% (+37, 1, -10)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:16   

No, ładniasty ^^
Podbijam Hut`a że trochę ma za długi przód, ale z tych parametrów co widzę to fajnie się bedzie krecić, może za chwilke go skleje ^^
Estetycznie bardzo ładny, dobra robota ;)
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
Brainless 
Facepalm Artists


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: uczę się obie
Wiek: 29
Posty: 140
Skąd: Śląsk
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:28   

Więc tak rzeczywiście trochę za długi z przodu ale z tyłu spoko mam małe zastrzeżenia co do długości body.
Jaką on właściwie ma długość body bo na foto to tak tego nie widać. :mrgreen:
Ogółem fajnie ale wiadomo jak nie poczujesz to nie zakręcisz trzeba mieć w rękach żeby go oceniać.
Bez skojarzeń :mrgreen:
_________________



Jestem kupować a nie opieprzać się
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:32   

Brainless, Tyle samo co każdy inny G3 czyli 8 cm.
Hut, Jeżeli włożył bym tip HGG do capa i wyrzucił G1 z przodu to COG by się cholernie przesunął i nie było by już COP=COG. A gripcut zrobię jak się nauczę robić ładny.
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |8 Mar 2010|, o 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:39   

Hmm... A mnie się nawet podoba ;D przód jakiś trochę dziwny, ale pen ładnie dobrany kolorystycznie, prosty do zmodowania, super. Może za niedługo wrzucę moje dzieło na PPP ;)
PTP Wymiany/Trades
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 31
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 19:50   

"Marvin" napisał/a:
Spiłuj clipa z dr. grip gripa.

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
mod mi się nawet podoba z zewnątrz, ale chyba jednak go nie złożę... ale jeśli jednak się skuszę tymi gejskimi kolorkami i odkryję, iż mod jest mimo wszystko przyjemny w kręceniu, to zwracam honor. a i tak btw. zmień tamtego szarego tipa z reklamówki na tipa spoko mini, już on będzie lepiej wyglądał [ew. możesz użyć po prostu plastic tipped g3 [; ]
benc
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |8 Mar 2010|, o 20:46   

IronShadow, mimo że ten tip jest z jakiejś reklamówki to to nie ma znaczenia.. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
chyba że gripa spoko nie założy..

A teraz proszę pozwolic że się wypowiem;) mod wygląda całkiem ciekawie i zapewne jest niezłą alternatywą dla sevena czy chociażby łaciatego mimo że nimi nie kręciłem( z wyjątkiem sevena;P )i powiem szczerze że gdyby nie godzina 20:45 leciałbym po spoko i 2x G1 bo ten oto jakże piękny mod przypominający f1r3fly-a Anariona094 bardzo a to bardzo przypadł mi do gustu.

Pzdrfki, piontka... Wiqam:p
(literówka specjalnie;P)

Edit. godz.20:50
Jedna rada... gdybyś jescze dał jeden ring gripa anyballa na tyła capa za dr.gripem to mod byłby o wiele lepszy z wygłądu podczas spinningu... zapewne ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Wikam |8 Mar 2010|, o 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |9 Mar 2010|, o 16:22   

"IronShadow" napisał/a:
Marvin napisał/a:
Spiłuj clipa z dr. grip gripa.


Pomyłka(chyba odszedłem wtedy od kompa i jak wróciłem zapomniałem co chciałem napisać ^^) już zmienione.

"IronShadow" napisał/a:
[ew. możesz użyć po prostu plastic tipped g3 [; ]

Koszty rosną o 10 zł najmniej.

"Hut" napisał/a:
dlatego masz wywalic tipa g1 z przodu i dac gripcuta wtedy sie zrownowazy :O


Kurde albo ja jestem nie kumaty albo nie wiem co. Jeżeli odrzucę G1 z przodu i zrobię grip cut waga na przodzie się zmniejszy. Jak do tego dodam tip hgg do capa to na tyle się zwiększy. Wniosek tył bd dużo cięższy od przodu i nie bd się równoważył.

Tyle na razie jeżeli jakieś pytania/sugestie pisać.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
sleep 
Użytkownik


Kręcę od: 13.12.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 135
Skąd: Bobrowniki
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2010|, o 11:59   

Marvin napisał/a:
Do capa włóż tip G1 i cap HJ razem z insertem.

Chyba chodziło ci o grip HJ. A jeśli chodzi o moda to może się pokuszę ale bez Dr. gripa, może da się zsubować dwoma warstwami anyballa?
_________________
Lubie jajka [;
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2010|, o 14:29   

sleep, tak właśnie o to mi chodziło można zsybować 2 warstwami anyballa albo anyball i spoko albo airfit.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2010|, o 12:19   

Kręciłem tym modzikiem na meetingu. Na prawdę świetny. Kręci się lepiej niż np. Key G3 Modem. Nie jest za lekki i ma bardzo dobre momentum.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |6 Wrz 2010|, o 16:23   

Zrobiłem go, wyjąłem tipy g1 bo był dla mnie za ciężki... I jest miodny. Gripa z przodu wcale nie za duzo...

Przyłożyłem się do niego jak do niczego wcześniej :
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Paź 2010|, o 10:14   

@Marvin: Moglbys wrzucic tutaj insert taki jak w oryginale, ale zolto-blekitny? :roll:

@Edit: Thx Marvin :*
Ostatnio zmieniony przez Adio |9 Paź 2010|, o 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl