Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|1 Lut 2009|, o 19:01
Zamówiena na frotki (opaski) z logiem PPP
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |28 Paź 2008|, o 16:56   Zamówiena na frotki (opaski) z logiem PPP


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+45700

Okres zamówień wstępnych na frotki zakończył się. Mamy już firmę, która zajmie się wykonaniem naszych frotek.


Frotka jak frotka, powyższy obrazek to symulacja jak to będzie wyglądało. sama biała obwódka łapy, razem z długopisem.

Niestety, ale muszę was poinformować, że nastąpiła zmiana w cenie. W związku, że jest mało zamówień, cena frotki wynosi 11 zł. Myślę, że nie odczujecie tego zbytnio ;) Mam nadzieję, że osoby które wstępnie deklarowały się do kupienia frotki, nie wycofają się teraz, gdyż wszystko podrożeje wtedy.
Przesyłka, niezależnie od ilości zamówień, wynosi 5zł. (koperta bąbelkowa, list polecony, przesyłka ekonomiczna). Na wasze życzenie, mogę wysłać piorytetem, za 6zł

Teraz tak: na zamówienia macie czas tydzień. Czekam na nie w poprawnym formacie podanym poniżej do poniedziałku 10 listopada, do godziny 21.00
Do tego czasu, możecie edytować, zmieniać swoje posty (Każdy z was może mieć tylko jeden post w tym temacie).

Ci którzy nie muszą zmieniać zamówienia, albo zmienili, i chcą je zatwierdzić, piszą pod swoim zamówieniem Potwierdzam. Jeżeli ktoś nie będzie miał tego słowa pod zamówieniem, znaczy, że nie chce brać udziału w zamówieniu. Ci co chcą się wycofać, także nie piszą nic.

Terminarz:
Tydzień na zamówienia
Tydzień na zebranie kasy
3 tygodnie na wykonanie projektu
Tydzien wysyłka do was.

Mogą być poślizgi, może być szybciej, to zależy także od was.
Zapraszam do zamawiania także tych, co nie zamawiali wstępnie.

Wszelkie pytania tutaj


Format:

Nick / ilość
np:
Pari / 1x
-------------------

Uwaga! (dodano 10 listopada godzina 14:09)
Wojta przygotował zestawienie, tych co już potwierdzili. Wszystko jest w tabelce.
I teraz tak. Jeżeli ktoś widzi jakieś nieścisłości albo chce piorytetem, pisze PW do Wojty.
Wszystko jest tu:
http://froty.bo.pl/
Kod:
OO-Odbiór Osobisty, E- zwykła polecona(5zł), P- Priorytet(6zł), Z-zagraniczna EP - Ekonimiczny Priorytetowy (niepolecony)(3zł)

--------------------
Dodano: 11 listopada godzina 15:32
Na przelewy i pieniądze czekam 12 listopada do 19 listopada (środa) włącznie . Czyli macie tydzień. To ile kto ma przelać, znajduje się w tej tabelce: http://froty.bo.pl/ na czerwono.

Dane do przelewu:
Cytat:

90 1240 4605 1111 0000 5465 2396
Piotr Paruch
os. 2 Pułku Lotniczego 26/159
31-869 Kraków
Tytułem: Frotki TWÓJ NICK
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |30 Lis 2008|, o 20:54   

Witam wszystkich zamawiajÄ…cych!

Pieniądze zebrane, pora zamawiać. Jednak po drodze złapaliśmy pewien poślizg z logiem (wektory, format .cdr v11 itd.). Pan z firmy Gratisownia, w której mielibyśmy zamawiać, przygotował wstępną wizualizację. Jednak sporo ona odbiegała od naszych oczekiwań, w związku z czym logo poprawia mój kolega tak, aby zgadzało się z tym, co zaakceptowaliście. Niniejszym ogłaszam, że wszystko będzie dobrze, a w tym tygodniu zamówienie będzie już realizowane. Za trzy-cztery tygodnie (taki termin daje sobie Gratisownia) frotki powinny być gotowe. Nie ma powodów do paniki- panujemy nas sytuacją. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |7 Gru 2008|, o 22:39   

Frotki zostały zamówione. Teraz czekamy na realizację zamówienia. Dlaczego tak późno? Przez ostatni tydzień logo było poprawiane chyba 4 razy, a trwało to bardzo długo, bo firma w której zamawiamy pracuje tylko do 15. Tak czy siak, idziemy do przodu.

Możecie już przesyłać mi swoje adresy, na które mam wysłać frotki. Adresy akceptuję tylko na Prywatną Wiadomość (PW) w podanym formacie:

Cytat:
Temat PW: Adres - Nick
Treść PW:
ImiÄ™ i Nazwisko
ulica, osiedle, numer bloku, numer mieszkania
kod pocztowy miejscowość

Przykład:
Cytat:
Jan Kowalski
ul. BÅ‚otna 4/12
31-223 Kraków


Terminu na adresy jeszcze nie ma. Jeżeli dowiem się na kiedy będą froty, będę alarmował. Ale lepiej wysłać od razu i mieć spokój.

Oficjalna symulacja:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |15 Gru 2008|, o 16:54   

Witam Użytkowników ;)

Frotki już prawie gotowe, w środę zostaną wysłane do nas. Wszystko idzie zgodnie z planem. Mamy już zdjęcie gotowego produktu, oto i ono:



Jak widać, odpowiednią ostrość na zdjęciu mamy z tyłu, przy palcach łapki, więc raczej tamta część zdjęcia odzwierciedla efekt. Wydaje mi się, że frotki są dobre i nie można nic im zarzucić. Haft jest równy i wyraźnie widać o co kaman. Logo czytelne, literki P też widać.

Komu się nie podoba- przykro. Żadna krytyka tu nic nie zmieni. Moje oczekiwania frotki spełniają.

Pozdrawiam! :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |15 Gru 2008|, o 19:44   

Teraz tak. Widzę, że się podnieciliście frotami, przesłoniło to wasze zdolności czytania ze zrozumieniem:

Frot jeszcze nie mam w domu. Zdjęcie zostało wykonane przez firmę w której zamawiamy. Proszę mnie nie pytać kiedy wyślę froty! To wszystko trwa, na razie to ja muszę dostać te froty, a wysyłka trochę potrwa. Robimy co możemy, żeby dotarły do was jak najszybciej.


Wszystkich tych, z którymi się umówiłem na odbiór osobisty, proszę o cierpliwość. Napiszę do was kiedy możemy się spotkać zaraz jak dostanę frotki.

I dlatego zastanawiałem się nad zamieszczaniem zdjęcia, jak widać mogłem tego nie robić, ale chciałem, abyście jak najszybciej zobaczyli frotki.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |19 Gru 2008|, o 16:26   

Frotki dotarły do mnie dzisiaj, oto jak wyglądają:



Frotki wykonane są bardzo dobrze, zrobiło to na mnie wrażenie, dobrze leżą na ręce.

Wszystkie zostaną wysłane w poniedziałek (jest to dzień wolny, więc mogę długo okupować pocztę) dzisiaj już nie zdążę, myślę, że przez weekend wyrobię się z tym wszystkim (57 wysyłek).
Myślę, że Ci co zamówili priorytet, dostaną frotkę pod choinkę, reszta to raczej wątpię.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |22 Gru 2008|, o 12:12   

Tak więc miesiąc i 2 dni. Tyle zajęło nam wymyślenie, zaprojektowanie, zrobienie i wysłanie frotek do was.

Na poczcie spędziłem 3 godziny, zdenerwowana pracownica poczty stwierdziła, że "nie będzie na tym naklejać znaczków". Wszystko jest ładnie poopisywane, jeżeli koperta do was nie trafi, to znaczy, że podaliście mi zły adres. Został on skopiowany, więc zażalenia miejcie do siebie. Paczki przy dużym farcie będą przed świętami, ale to przy dużym farcie, na pocztach kolejki, wszyscy chcą zdążyć.

Ale dość tego napominania!

Serdecznie chciałbym podziękować Wojcie Be, który miał ogromny wkład w powstanie tych frotek. Gdyby nie on, jego tata, nic by z tego nie wyszło. ;0 Podziękowania dalej lecą do firmy Gratisownia.pl. Na samym końcu do was, którzy kupiliście frotki. Nie planujemy raczej drugiej edycji, (na poczcie by mnie zabili) dlatego można powiedzieć, że jest to limitowana seria (140 sztuk). Niech żałują Ci, co frotek nie mają, teraz zyskują one na wartości.

Tak więc Enjoy! (mile widziane komentarze na temat frot, w drugim temacie)

PS:
Jeżeli dojdzie do was przesyłka, na White Liście, zaznaczcie +Frotki, będzie szybciej i łatwiej. Oczywista, plusy idą dla mnie i dla Wojty Be, kasa przechodziła także przez jego ręce.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl