Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|26 Gru 2009|, o 00:42
[FAQ] www.PenWish.com
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2009|, o 15:21   [FAQ] www.PenWish.com



Tutaj proszę zadawać pytania odnośnie PenWisha. TYLKO tutaj proszę je zadawać i również tutaj proszę na nie odpowiadać. Mam nadzieję, że temat się przyda. Zakładanie nowych i pytanie w innych o sprawy dotyczące PenWisha będzie karane.

Lista pytań będzie edytowana przeze mnie. Najpierw sprawdź, czy Twoje pytanie nie zostało już przez kogoś zadane - wystarczy przejrzeć pierwszego posta. Dopiero po tym możesz zadać pytanie - oczywiście tylko, jeśli to pytanie się tutaj jeszcze nie pojawiło.

Osobiście się nie interesuję za bardzo PenWishem, więc proszę doinformowanych o pisanie postów z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie od razu - będzie to bardzo pomocne. Niedoinformowanych zaś proszę o nieodpowiadanie - wasze odpowiedzi mogą tylko mylić nowych.

Schemat pytanie-odpowiedź:
Cytat:
1) pytanie pierwsze?
- pewna i sprawdzona odpowiedź na pytanie pierwsze
2) pytanie drugie?
- pewna i sprawdzona odpowiedź na pytanie pierwsze
itd.


FAQ



1) Nie wiem o co chodzi z tym PenWishem, a chcę zamówić peny. Co robić?
- Możesz poczekać na następne forumowe zamówienie, dzięki czemu będziesz martwić się tylko wybraniem przedmiotów i zebraniem pieniędzy. Forumowych zamówień szukaj w tym dziale.




2) Czy opłaca się zamawiać samemu?
- Tak, jeśli zamawiasz dużo (opłaca się od ok. 50-60$). Jeśli chcesz zamawiać 1-2 długopisy to lepiej skorzystać z forumowego zamówienia, które jest organizowane co jakiś czas przez różne osoby. Forumowych zamówień szukaj w tym dziale.




4) Ile kosztuje przesyłka z Penwisha do Polski?
- To zależy od całkowitej wagi zamawianych długopisów. Najtańsza przesyłka przy małej wadze paczki to $7.99, przy czym wartość ta rośnie wraz ze wzrostem masy zamówienia.




4) Czy zamawianie z www.penwish.com jest bezpieczne?
- Oczywiście! Wiele osób zamawia z tej strony i jeszcze nie było przypadku gdzie owy sklep kogoś oszukał. Poza tym, sklep jest polecany przez Authorize.Net.




5) Jak długo trwa wysyłka?
- Sklep wysyła towar po 24-48 godzinach. Później w zależności od miejsca zamieszkania paczka idzie ok. 1tyg. - 2 mie.




6) Co jeśli chcę zwrócić zamówiony towar?
- Masz 30 dni od dnia zakupu na zwrócenie zamówionego towaru. Przed wysłaniem towaru z powrotem, skontaktuj się z właścicielem sklepu - Erykiem.




7) Jak można zapłacić za zamówiony towar?
- Jest parę opcji zapłaty. Mieszkając w USA, można zapłacić kartami Visa i MasterCard. Można także wysłać czek lub money order. (Przed wysłanie ich, należy skontaktować się z właścicielem sklepu.) Ostatnią możliwością jest zapłacenie poprzez PayPal.




8) Jak wygląda sprawa z cłem na paczkę wysyłaną z PenWisha do mnie?
- Sprawa cła jest prosta. Właściciel sklepu nie będzie się bawił w omijanie cła, ponieważ jest to karalne. Wysyła do Ciebie paczkę z zdeklarowaną kwotą i ilością towaru w paczce. Wtedy albo masz szczęście i nie dostaniesz cła, bo kwota nie przekracza 30$, lub jest za mało długopisów. Zwykle szansa na cło na małe zamówienia jedno-osobowe jest nikłe. Nikt nie będzie sprawdzał listów z 20 długopisami...




9) Czy trzeba mieć konto, by coś kupić?
Nie nie trzeba mieć założonego konta. To jest tylko ułatwienie, aby później nie wpisywać wszystkich danych i produkty w koszyku pozostają w nim a nie usuwają się po wyjściu ze strony.

_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Sajsik 
Użytkownik

Ręka: Prawa :)
Wiek: 29
Posty: 197
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 20:10   

Nie interesuje się już PS, ale czytałem o cle, i jeżeli paczka jest wysyłana drogą morską, to cła nie ma, samolotem już jest. Dlatego lepiej do skeleta a on statkiem do Polski :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szympans 
Użytkownik


Kręcę od: 20.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 17
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Lis 2010|, o 19:49   

czy trzeba miec konto aby cos kupic ??
PTP Wymiany/Trades
 
 
Prikos 
Użytkownik


Kręcę od: 09.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 230
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |22 Lis 2010|, o 20:20   

Nie nie trzeba mieć założonego konta. To jest tylko ułatwienie, aby później nie wpisywać wszystkich danych i produkty w koszyku pozostają w nim a nie się usuwają po wyjściu ze strony.
_________________
:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |16 Sty 2011|, o 19:06   

A ja mam pytanie zamawiam pierwszy raz i niezbyt kumam jak zamówić dokładniej nie wiem o co kaman z tą wymianą no bo każdy wie że w np polsce płaci się zł ale np gdy ktoś z forum zorganizuje zamówienie to co należy mu przesłać euro ? zł? jeśli zł to jak to obliczyć aby wszystko się zgadzało co do grosza itp bo wiadomo przelać każdy umie.

Uprzejmie proszę o wytłumaczenie tego dokładnie tzn (Zamiana pieniędzy ) .


Ehhhh ja to muszę mieć wszystko podane na talerzu ;) . ;P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mormegil 
Użytkownik


Kręcę od: od od od... JUŻ
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 276
Skąd: Kroscienko N/D
Handel: 93,75% (+15, 1, 0)
Wysłany: |16 Sty 2011|, o 19:17   

Przeważnie organizatorzy dają tabelkę ile kto ma wpłacić.Albo piszą że mnożysz tam 3 zl x 27 euro + 20%.Napisałem tylko taki przykład to nie musi być tak.
_________________



[/rul]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Picardo 
Użytkownik


Kręcę od: 18.06.09 (2 lata przerwy)
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 49
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2011|, o 16:08   

Czy można zapłacić zwykłym przelewem przez PKO ? I czy 36$ to dużo ?? wiem że dziwne pytania ale jestem troszkę niepewny :oops: zamawiam długopisu typu RSVP,G3,CT i zastanawiam się czy po sprzedaży ich w Polsce zwrócą mi się wydane pieniądze, jak myślicie ? To mój pierwszy zagraniczny trade i przeżywam to jak bym miał wyjechać do Iraku, jednak nie chcę się rozczarować w taki sposób że wydam 120 zł a 50 stracę ...
_________________
22 lata przeżył z nami,
Po jego śmierci penspinnerzy wołali:
"Bonkura, ciebię będziemy pamiętali"
-------------------------------------------
Bonkura We'll never forget you
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2011|, o 16:20   

Przy tej dostępności penów na polskim rynku (szczególnie na pensfactory) trzeba byłoby naprawdę dobrze ulokować kasę, żeby zamówienie z penwisha się zwróciło. Po wystawieniu sklepu na forum, w którym miałem sporą różnorodność, nie dobiłem targu z nikim przez prawie dwa miesiące (teraz, kiedy już mi kasy nie trzeba, napisały dwie osoby). Pamiętam czasy kiedy to było opłacalne. Jeśli chciałbyś naprawdę coś zarobić, to chyba tylko jakimś konkretnym trade z zagranicznymi spinnerami, gdzie można dostać coś po taniości. Ja co prawda od dawna się w to nie bawię, ale penwisha jako sposób na zarobek czy chociaż zwrócenie inwestycji raczej nie polecam ^^'
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2011|, o 19:42   

Co do pytania czy możesz zapłacić przez przelew w PKO, to odpowiedź brzmi, że nie. Możesz natomiast założyć bezpłatne konto PayPal, tam wpłacić pieniądze przelewem błyskawicznym i w ten sposób zapłacić za peny.

Natomiast wątpię, żeby sprzedanie tych długopisów ci się opłacało jakoś bardzo. Przesyłka jest droga, a i cena długopisów nie jest specjalnie niska. Jak chcesz zamówić długopisy z myślą ich sprzedaży, to lepiej zastanów się nad jakimś tradem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FIGHTuapa 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesień 2011 z przerwą na ok miesiąc
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 6
Skąd: okolice Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2012|, o 19:18   



Czy tyczy to również przesyłki do polski :?:
PTP Wymiany/Trades
 
 
NeCr0 
Easy Team


Kręcę od: 20.05.11r.
Ręka: Lewa noga
Posty: 50
Skąd: Biała Podlaska
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2012|, o 19:28   

A widzisz moze napis "on US"?
_________________
Pruce & Kniemiec Fan
PTP Wymiany/Trades
 
 
FIGHTuapa 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesień 2011 z przerwą na ok miesiąc
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 6
Skąd: okolice Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2012|, o 19:31   

A no fakt :facepalm:
Liczyłem na to i miałem nadzieję, że i do polski będzie
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl