Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] michal9213 vs Pianka

Kto jest lepszy?
michal9213
45%
 45%  [ 15 ]
Pianka
54%
 54%  [ 18 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Sochal 
Użytkownik


Kręcę od: X 2009 [z długą przerwą]
Ręka: prawa i lewa
Wiek: 28
Posty: 112
Skąd: Bochnia / Helmond
Handel: 92,86% (+13, 1, 0)
Wysłany: |1 Lis 2010|, o 16:17   [Battle] michal9213 vs Pianka

Pianka

michal9213


PS.: michal9213 to ja(Sochal), dlaczego mam inny nick?gdyz poprosilem admina zeby mi go zmienil
Ostatnio zmieniony przez Sochal |8 Lis 2010|, o 15:45, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 17:12   

O w mordę! Ale wykoxili! Oczy mi wypadła na podłogę gdy oglądałem wasze filmy!
Pianka - człowieku! Co za przejścia długopisem! To były 17s orgazm dla moich oczów! Ten żółt-czaarny (?) pen po prostu pasuje do tego krzesła jak ulał! Krzesło idealnie pasuje do siedzenia i jako tło do kręcenia! Fascynujące, nie wpadłbym nigdy na to! Ten lag w 6s był idealny i późniejsze przejście dalej... ach... jakbym ja umiał takie lagi robić...
michal9213 - kolejny nick który będę kuł tygodniami! A muszę! Muszę, bo nie wytrzymam... kocham kręcenie długopisem gdy w tle lata bardzo gigantyczna wielka i przeogromna pszczoła! Ba, zauważyłem dwie! I jeszcze chyba chrząszcza(?), który brzmi w trzcinie w Strzykocinie. Nie wiedziałem na początku po co CI drugi pen w drugiej ręce... a na końcu się dowiedziałem i moja szczęka opadła z wrażenia że do teraz jej szukam.
0:28 - o mój Boże! Powiem szczerze, to nie są żarty po trzech latach krecenia do dziś nie umiem triagle pass i na dodatek michal92(i cyferki dalej) zrobił obiema rękami! Do dziś się zastanawiam po mi ten trick do nauczenia ale teraz wiem! Zarąbiście wygląda gdy się tak robi taki helikopterem obydwa łapami. Teraz wiem czego mam się uczyć!

Głos na Pianka, bo boję się tej gigantycznej wielkiej pszczoły, która może mnie użądlić a tego nie chcę, bo chcę wystąpić w rundzie 2 w MP. Już biedny Lawl ma pecha... może to plotki ale potwierdź Lawl czy to prawda? Jak tak to ode mnie szczere współczucie!

(no offence, napisałem to, bo mam dobry humor a nie ze złośliwości itp)

A Ty Mikulewie czasem się zastanów, czy przypadkiem swoimi żartami nie urażasz innych; pal sześć jeżeli jest to ktoś, kto na tym forum ma już jakąś tam pozycję i wie o co tutaj chodzi, ale odnoszenie się tak do całkowicie początkujących jest destrukcyjne dla społeczności. I chętnie bym Ci dał warna, ale cholera nie wiem co mam wpisać w pole 'Powód'.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |4 Lis 2010|, o 11:23, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 06:52   

"Athar" napisał/a:
"Mikulew" napisał/a:
O w mordę! Ale wykoxili! Oczy mi wypadła na podłogę gdy oglądałem wasze filmy!
Pianka - człowieku! Co za przejścia długopisem! To były 17s orgazm dla moich oczów! Ten żółt-czaarny (?) pen po prostu pasuje do tego krzesła jak ulał! Krzesło idealnie pasuje do siedzenia i jako tło do kręcenia! Fascynujące, nie wpadłbym nigdy na to! Ten lag w 6s był idealny i późniejsze przejście dalej... ach... jakbym ja umiał takie lagi robić...
michal9213 - kolejny nick który będę kuł tygodniami! A muszę! Muszę, bo nie wytrzymam... kocham kręcenie długopisem gdy w tle lata bardzo gigantyczna wielka i przeogromna pszczoła! Ba, zauważyłem dwie! I jeszcze chyba chrząszcza(?), który brzmi w trzcinie w Strzykocinie. Nie wiedziałem na początku po co CI drugi pen w drugiej ręce... a na końcu się dowiedziałem i moja szczęka opadła z wrażenia że do teraz jej szukam.
0:28 - o mój Boże! Powiem szczerze, to nie są żarty po trzech latach krecenia do dziś nie umiem triagle pass i na dodatek michal92(i cyferki dalej) zrobił obiema rękami! Do dziś się zastanawiam po mi ten trick do nauczenia ale teraz wiem! Zarąbiście wygląda gdy się tak robi taki helikopterem obydwa łapami. Teraz wiem czego mam się uczyć!

Głos na Pianka, bo boję się tej gigantycznej wielkiej pszczoły, która może mnie użądlić a tego nie chcę, bo chcę wystąpić w rundzie 2 w MP. Już biedny Lawl ma pecha... może to plotki ale potwierdź Lawl czy to prawda? Jak tak to ode mnie szczere współczucie!

(no offence, napisałem to, bo mam dobry humor a nie ze złośliwości itp)


Przegiął. Przepraszam, ale każdy ma jakiś tam swój savoir vivre. To, że jesteśmy za monitorami komputerów nie upoważnia nas do pisania w ten sposób o kimś innym. Wypowiedź ta jest przepełniona ironią i każdy to widzi. Te "bo mam dobry humor" niczego nie usprawiedliwia.
Nie umiem tego po prostu zdzierżyć.
Proszę mi dać warna za offtop jeżeli to potrzebne.
Proszę również o jakąkolwiek reakcję.
Dziękuję.
/10


Reakcję? Napisał swoje zdanie i tyle. Może pisać jak chce, dopóki nie łamie regulaminu, a to bynajmniej tego nie robi. To, że jego wypowiedzi zawsze są ustawione na śmiech to kwestia gustu.

Pianka - Cieniutko. Mnóstwo powtórzeń, zero płynności.
michał cośtam - Ujdzie jak na czas jak kręcisz, ale jakość leży. Opierasz combo o charge i postaraj się to zmienić.

Ogólna rada do obydwu brzmi - nie róbcie sobie battle, jak krótko kręcicie, bo nie ma to większego sensu.
PTP Wymiany/Trades
 
Sochal 
Użytkownik


Kręcę od: X 2009 [z długą przerwą]
Ręka: prawa i lewa
Wiek: 28
Posty: 112
Skąd: Bochnia / Helmond
Handel: 92,86% (+13, 1, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 16:28   

Cytat:
A Ty Mikulewie czasem się zastanów, czy przypadkiem swoimi żartami nie urażasz innych; pal sześć jeżeli jest to ktoś, kto na tym forum ma już jakąś tam pozycję i wie o co tutaj chodzi, ale odnoszenie się tak do całkowicie początkujących jest destrukcyjne dla społeczności. I chętnie bym Ci dał warna, ale cholera nie wiem co mam wpisać w pole 'Powód'.


Mnie to nie obraziło, myślałem że ze śmiechu padne jak to czytałem. Oby było więcej takich osób z takim humorem!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sylkin 
Użytkownik


Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Wiek: 31
Posty: 75
Skąd: Pruszków :D
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 22:10   

Pianka - combo dość płynne, nie za krótkie nie za długie, raczej niewiele powtórzeń, oczy od lagów nie bolą, ogólnie rzecz biorąc - jak na początkującego wykonałeś dobrą robotę. Choć prawdą jest, że niczego specjalnie trudnego tu nie zawarłeś.

Michał - słaba jakość nagrania, wiadomo, że nie zawsze ma się czym, ale postaraj się jednak o lepszy sprzęt bo to bardzo wpływa na nastawienie przy oglądaniu. A poza tym: combo za długie, sporo powtórzeń, ogólnie gdy zaczynasz fingerpassa czy jakieś tam harmonici to robisz to za długo, zbyt często. Brak płynności przy przejściach, nie możesz złapać pena w rękę i robić coś dalej, wyeliminuj ten błąd już na początku.

Zasłużone zwycięstwo Pianki.
PTP Wymiany/Trades
 
Sochal 
Użytkownik


Kręcę od: X 2009 [z długą przerwą]
Ręka: prawa i lewa
Wiek: 28
Posty: 112
Skąd: Bochnia / Helmond
Handel: 92,86% (+13, 1, 0)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 08:23   

Cytat:
Michał - słaba jakość nagrania, wiadomo, że nie zawsze ma się czym, ale postaraj się jednak o lepszy sprzęt bo to bardzo wpływa na nastawienie przy oglądaniu. A poza tym: combo za długie, sporo powtórzeń, ogólnie gdy zaczynasz fingerpassa czy jakieś tam harmonici to robisz to za długo, zbyt często. Brak płynności przy przejściach, nie możesz złapać pena w rękę i robić coś dalej, wyeliminuj ten błąd już na początku.


Wiem ze slaba jakosc i tylko ci sie wydaje ze byly powtorki bo prawie nic nie bylo widac:P .A tak na prawde moze byla jedna powtorka
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl