Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
III Koszaliński meeting
Autor Wiadomość
Kzipek 
Użytkownik


Kręcę od: 19-10-2008
Ręka: prawa/right
Wiek: 32
Posty: 141
Skąd: Koszalin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 22:16   III Koszaliński meeting


Wersja HQ na YouTube

Witam.
III Koszaliński meeting zakończył się (jak na razie najlepiej dla mnie na te meetingi co byłem) pomyślnie, nawet bardzo. Miła atmosfera przeplatana głupimi wybrykami poprzez wylanie Coli, prawie na mnie, do turnieju, którego byłem organizatorem i jedynym sędzią. Maksym wiódł prym w głupich rzeczach (xD), Persil74 i Marvin to zobaczycie na filmie, Thenar pozdrawiał wszystkich żyjących ludzi, damilo_lbk = Cola, Klapcio ma skilla, Kzipek nagrywał więc nie ma mnie za dużo "Dobrego fotografa nigdy nie widać." xD

Osobno podziękowania (najwieksze) należa się Jacobowi który zrobił film (bo ja nie miałem czasu bo jutro jade do Niemiec na 2 tygodnie i spałem 6h/64h i lecę spać. Jou.)

Są niedociągnięcia w filmie ale nie chce mi się teraz o tym pisać i poprawiać.

PS. Na chwilę dzisiejszą (teraz) nawet nie wiem kiedy był ten meeting, nie znam daty,heh.

KOMCIAĆ!!
_________________
Kostka Rubika:

Single - 8.56
Ostatnio zmieniony przez Kzipek |19 Wrz 2010|, o 22:18, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 22:42   

Długo oczekiwany film :P Jest i moje dzieło Wielkie PPP ze wszystkich obecnych na miće modów (1:03) oraz signo frytki z KFC (1:07).

Mod by Maksym od 4:48 na którym jak widzicie busty by Persil siadają z największą łatwością, obiecuje tutka niedługo :)


7:55 idzie w podpis :P

Pozdrawiam Mojego Kazika!

PS Roztwór wody morskiej Rulez!

@Down:
Mikulew zdjęcie 0:53 od lewej: Thenar, Klapcio, Marvin, Kzipek, Persil74, damilo_lbk i na samym dole ulokowałem się ja.
Ostatnio zmieniony przez Maksym |19 Wrz 2010|, o 22:56, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 22:49   

Kto kurna jest kim, oglądałem 3 razy i się bardziej pogubiłem
to zdjęcie od 0:50 wymieńcie wszystkich PSerów po lewej

YEAH KLAPCIO ale masz sexy długaśne włosy i jesteś wspaniały oach!
może nie zrozumieć więc powiem po jego języku
kLaPcIo aLe mAsH SeXy dłóGaśnE FfłoSy i jEsTeś FfSpAnIały oAcH! :*:*:* xD xP :3

Szkoda, że w pewnym momencie głos został wyciszony sam nie wiem czemu xD

Ale cięte riposty yoah

ten z długimi włosami (Maksym) trzeba cię zapisać do FPA bo widzę masz wielki potencjał krejzola

Dzięki za pozdrowienia Kzipek i Marvin!

Myślałem, że Katowice to stolica penspinnerów krejzolów widząc wasz film Koszalin staje się konkurencją do Katowic, wiecie co takiego wariackiego meetingu nie widziałem na youtube i mam wielkiego chcica wpaść następnym razem. Obiecuję, że następnym razem wpadnę na weekend więc można cały dzień i kilka dni wspólnie spędzić czas na wiadomo czym =]

Jestem z was dumny :*


MAMO MAMO JESTEM W TELEWIZJI!!!
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |19 Wrz 2010|, o 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |21 Wrz 2010|, o 13:04   

Ale jestescie ;s
Nie daliscie zdjecia wnetrza korony, w ktorej byl nacisk Marvina na mnie, rowniez odwzajemniony :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
RadoX 
Użytkownik


Kręcę od: 01.10.2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 77
Skąd: Gliwice
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |25 Wrz 2010|, o 10:51   

Ale mieliście zabawę, na Kołobrzeskim tak nie było XD
_________________
Pamiętaj, że zawsze jesteś postrzegany inaczej niż myślisz.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |26 Wrz 2010|, o 08:25   

Kołobrzeski to był niewypał. Zero planowania :) .
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |26 Wrz 2010|, o 12:25   

"Kazuke" napisał/a:
Kołobrzeski to był niewypał. Zero planowania :) .

Dlatego jak będzie następny meeting w Koszalinie i jak przyjadę na kilka dni to zapraszam Ciebie i Jacoba na ten meet. Macie być! Zobaczycie co to znaczy meeting!
W sumie często miałem meetingi spontaniczne (bez planowania) i są "złe" jak nic się nie dzieje i jest zamuła a "wspaniałe" gdy jest dobra zajebista atmosfera i wszystko się dzieje samo i wszyscy są happy - bez planowania
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl