Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
23-27 sierpnia -Meeting Nad Jeziorem Czorsztyński

Kiedy ?
2-6 sierpnia
45%
 45%  [ 11 ]
9-13 sierpnia
54%
 54%  [ 13 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |23 Maj 2010|, o 17:50   23-27 sierpnia -Meeting Nad Jeziorem Czorsztyński

KILKODNIOWY MEETING Z NAMIOTAMI NAD JEZIOREM CZORSZTYŃSKIM


Razem z Mikulewem i Szczakiem Wpadliśmy na pomysł ,aby zrobić Meeting nad Jeziorem Czorsztyńskim , znajduj się ono w okolicach Maniów (pozdro Rudy :D ).
Wiele miast takich jak:
Tarnów
Katowice
Kraków
Nowy Sącz

Mają blisko i myśle ,że z tego skorzytają .
Nie mówie ,że nie mogą znaleź się tam inni penspinnerzy


Meeting odbyłbysie Na początku Sierpnia. Mówimy o nim wcześniej gdyż trzeba dokładnie rozważyć naszą propozycje ,no i dobrze przygotować się.
Przygotować się tzn. Załatwić namiot na kilka dni ,jedzenie ,a co za tym idzie przygotować się finansowo.
W ankiecie bendą podawane dni w których ewentualnie mógłby się odbyć uw meeting .
Myśle ,że najlepiej było by zrobić ten meet od poniedziałku do piątku.
Tutaj będzie robiona lista uczestników ,którzy ewentualnie piszą się na ten meeting.
Uczestnicy:

Harna$
Mikulew
Szczaku
Croccifixio
Frasio
Antraksus
Mormegil
Rude Boy
mrau
Furma
Skyler
Brainless
Tayfun
Ostatnio zmieniony przez Harna$ |14 Sie 2010|, o 16:04, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Sie 2010|, o 21:27   

dilit
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |1 Mar 2015|, o 01:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |18 Sie 2010|, o 21:30   

to jak prywatne spotkanie to załatwiaj to prywatnie :) Bo mieszasz. Meet niech będzie . Będzie tak:
Haranaś
Ja
Mormegil
Cross
Mikulew.
Szczaku itd. na pewno chyba ;p
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Sie 2010|, o 21:35   

dilit
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |1 Mar 2015|, o 01:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |18 Sie 2010|, o 22:02   

Ja mam namiot i jedno miejsce wolne. :D Kaku wiem, że na kolonii i szkoda ;/
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2010|, o 09:39   

"Croccifixio" napisał/a:
Wybaczcie, ja na zwykły meet 2 dniowy nie przyjade, wiec ja out. ;/

CROCC! NIEEE!!!

jak nie ma Crocca to ja /out
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2010|, o 12:18   

Ja też out/
Nazmienialiście dużo, a ja mam co robić w tym terminie
PTP Wymiany/Trades
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2010|, o 16:27   

Czyli jak zwykle, wyszła jedna wielka dupa.

ja też out, bo jak widać meeta nie będzie, a bym pojechał, i to z paroma osobami pewnie. No trudno, nie to nie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2010|, o 16:54   

"Frasio" napisał/a:
Czyli jak zwykle, wyszła jedna wielka dupa.


Nie osądzaj tak... w tym roku były szczere chęci i by prawie wyszło.
Gdyby nie było przełożenia może by się udało ale jednak nie, więc trudno się mówi, ryzykowaliśmy i nie wyszło ale ważne, że działaliśmy i próbowaliśmy realizować te plany.
Taki meeting to wiesz... takiego jeszcze nigdy nie było i rozumiem, że trudno było to zorganizować. Meeting 5-dniowy, nad jeziorem... hmmm... zamarzyłem się =]
Ale to pierwsza próba zorganizowania takiego mini obozu penspinningowego, ale nie mówmy, że nie można zrobić. To jest jak z penspinningiem, pierwsze próby są nie udane ale mam nadzieję, że na drugiej próbie.

Może za rok, na pewno się uda, bardziej się postaramy, i może będzie inna sytuacja i się powiedzie.
Ale fajny temat powstał 9-stronny xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2010|, o 17:03   

"Mikulew" napisał/a:

Może za rok, na pewno się uda, bardziej się postaramy, i może będzie inna sytuacja i się powiedzie.


Podstawa, żeby ustalić wszystko KONKRETNIE, na dość długo przed, żeby data była jedna i niezmienna, i każdy mógł się dopasować, myślę, że jeśli by się za to wzięło parę odpowiedzialnych ludzi, to myślę, żeby to mogło fajnie wypalić.
Ja nawet mógłbym o tym po myśleć, ale dopiero po maturce(hell no).
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl