Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] Harna$ vs. dawidwsp

Kto lepszy
dawidwsp
69%
 69%  [ 23 ]
Harna$
30%
 30%  [ 10 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |31 Lip 2010|, o 22:18   [Battle] Harna$ vs. dawidwsp

Dawidwsp

Wersja HQ na YouTube


Harna$

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Harna$ |31 Lip 2010|, o 22:45, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dawidwsp 
Użytkownik


Kręcę od: 26.04.2009
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 273
Skąd: Gliwice(KNuróW)
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |31 Lip 2010|, o 22:45   

Harna$ ;) ładny stajl ! xd płynnie przede wszystkim ;p głos na ciebie ;)

moje to jakis fristaj z przed miecha ? <facepalm>
_________________
kulfony
Ostatnio zmieniony przez dawidwsp |31 Lip 2010|, o 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |1 Sie 2010|, o 13:03   

dawidwsp: Ła, świetny styl, idealnie wybrałeś kąt kamery. Pasuje bardzo. Podobają mi się te wszystkie hybrydy sonicowe, ładne zmiany pozycji dłoni i wogle. I te FL TA też kurde niezłe w ryj.

Harna$: Też ładnie, ale zdecydowanie słabiej. Płynnie, bardzo dobrze, ale zwiększ różnorodność trików; popracuj może nad slotem 34, bo chyba kuleje. Poza tym jak już robisz aeriala, to rób go tak, żeby nie przygotowywać się do niego paroma obrotami charge'a w 12, bo strasznie psuje to efekt.

Głos na dawida.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ogararu 
Użytkownik


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Right
Wiek: 31
Posty: 42
Skąd: Gliwice(Knurów)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |1 Sie 2010|, o 15:59   

To ja też pokuszę się o skomentowanie, raczej się na forum nie udzielam ale z okazji że to walka Dawida to coś sobie skrobne :wink:

Dawidwsp: kręcisz strasznie szybko, dużo nagłych zmian kierunku, trochę mi to śmierdzi japońskim stylem. Tak jakoś dziwnie zwolniłeś przed tym fnischerem. Myślałem że pewnie znowu walniesz tą swoją hai tue i się zawiodłem :sad: ale całość bardzo pięknie i uważam że mogłeś pokazać dużo więcej.

Harna$: combo było bardzo ładne, ale nie było dobre, mam nadzieję ze wiesz o co mi chodzi :wink: kręcisz wolno, stylowo, przyjemnie dla oka ale brakowało mi w tym czegoś zaskakującego, stanowczo za dużo charga, przez to combo jest nudne i spamujące, postaraj się o większą różnorodność tricków. Styl masz piękny i jak dołączysz do tego jeszcze dobry spinning to wyjdzie na prawdę doskonałe połączenie :mrgreen:

Nie mam wyjścia i muszę zagłosować na dawida. Mam nadzieję że swój wybór wystarczająco uzasadniłem bo nie chce żeby ktoś mi zarzucił stronnictwo. Ocena była jak najbardziej obiektywna :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
dawidwsp 
Użytkownik


Kręcę od: 26.04.2009
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 273
Skąd: Gliwice(KNuróW)
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2010|, o 07:23   

je je wygrałem xd


Dzięki za batlla ;)
_________________
kulfony
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl