Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Lubaczów
Autor Wiadomość
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |11 Lip 2010|, o 16:00   Lubaczów

No taak, Lubaczów. Może i czas nadszedł na to miasteczko?
Gdzie jest to miasto?
No, tutaj to się mieści. Ogólnie z dojazdem nie ma problemu- jeśli nie ma połączenia PKS/PKP, to zawsze można dojechać do Jarosławia, a z Jarosławia do Lubaczowa Afar Busem.
Ogólnie chyba byłoby co robić, mamy pyszną pizzę Lubaczowską, miasto ogólnie małe, ale dzięki temu nawet lepsze- łatwe do ogarnięcia. W Parku jest studnia podobna do tej z krośnieńskiego zjazdu- cień jest. Jak chcecie grać w ping-pong lub bilard, tuż obok parku jest świetlica, na której można grać darmowo(Tłoku tam nie ma). Mamy też zalew "Młyn". Ogólnie można dalej wymieniać, a jeśli chcecie, mogę nawet załatwić salę w Domu Kultury- też bezpłatnie. Sądzę, że fajnie byłoby się meetnąć.
Kto by się ewentualnie pisał? Jak coś, mogę odbierać wraz z drakono/Frykiem/Arczerem98...
Dlaczego Lubaczów? Ano, z Rzeszowa jest jakaś godzina- z Lublina 3. Może więc coś z tego być..

Bęc, pewnie nie wypali, ale spróbować można- zawsze może być mini meeting.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |11 Lip 2010|, o 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Bardziejsza 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 66
Skąd: Jarosław
Handel: 91,67% (+11, 1, 0)
Wysłany: |11 Lip 2010|, o 17:17   Re: Lubaczów

"Hiro" napisał/a:

Dlaczego Lubaczów? Ano, z Rzeszowa jest jakaś godzina- z Lublina 3

Bullshit ;p nie wiem jak z Lublina, ale z Rzeszowa pociąg do mnie prawie godzinę jedzie, a do Was jakieś drugie tyle xP
Imo średniacki pomysł, ostatnio dużo mitów w okolicy, w sierpniu w Rzeszowie ma być, wątpię, żeby sporo osób jechało i tu i tu, a na pewno w rz więcej ludzi będzie xP A w Lubaczowie nic specjalnego nie ma, w ten sposób myśląc w każdym miasteczku można by było mit organizować ;p
Taka moja luźna opinia ;)
_________________
http://www.formspring.me/bardziejsza
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |11 Lip 2010|, o 20:01   

Bardziejsza, nie bullshit, ale j tak często jadę- ok. godzina, maksymalnie półtorej godziny. (A, no tak. Pociągiem do Jarosławia godzina przecież.. No, ale autobusem już spokojnie godzinę z Rzeszowa..Sory, mój błąd). Zresztą, miasteczko spokojne, można praktycznie wszystko ogarnąć, bo większość fajnych miejsc jest na rynku. Zresztą, napisałem- może być mini meeting. W końcu taki też dobry, ba, lepsza atmosfera..
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |12 Lip 2010|, o 13:06   

Jeez Hiro, to że ty tam bywasz to nie znaczy ze wszyscy mają się tam zjeżdżać. Może przyjedź do Frysztaka, bo tam mieszkam? Wielkościowo to samo, więc może założe nowy temat?

Ogarnij się, w sierpniu będzie III Rzeszowski, cierpliwości. Chyba że chcesz jednoosobowy meeting z samym sobą.
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl