Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Gripflex mod
Autor Wiadomość
kacpestan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 6
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2010|, o 19:40   Gripflex mod

Gripflex mod Tutorial

Witam jest to mój pierwszy tutorial, a więc wszelkie niedociągnięcia postaram się poprawić jak je zauważycie. Zachęcam do złożenia!
Dane techniczne:

Waga:16-18g
Długość:23,5 (razem z klikerem i wysuniętą końcówką)
Cop=Cog (jesli damy metalowy tip, jesli nie to bedzie lekko odchylał się do tyłu)
PISZĄCY, KLIKANY
Zalety:
-Przyczepny
-Dużo wariantów kolorystycznych
-Idealnie wyważony po środku
-Piszący
-Klikany
-Tani
-Dostępne części
-Łatwy do wykonania
Wady:
-Dla niektórych możne być za długi- Choć dla mnie wydaje sie dobry i kręci mi się lepiej nisz waterfallem, dr.CT bądź stylishem:: Według innego penspinnera siadają na nim trudne comba i tricki

Tutorial:

Potrzebne peny:
•2xPapermate Flex grip ultra
•1xSpoko mini
•1xPentel HGG
Potrzebne części:
•2xBody Paper♥mate Flex grip ultra
•2xWkłady Paper♥mate Flex grip ultra
•1x Tip plastikowy Paper♥mate Flex grip ultra
•1x Tip metlowy(czerwone Paper♥mate Flex grip ultra)
•1xGrip HGG
•1xGrip Spoko mini
•1xSprężynka od Paper♥mate Flex grip ultra
•1xKliker od Paper♥mate Flex grip ultra



MODOWANIE:
1)Można tak: Utnij od plastikowego tipa (potrzebny nam tylko gwint) ja zastosowałem metodę gorącego ostrza.Można również użyć rurki od wkładu od pióra jest to ok.3-5cm i tak jest lepiej bo nigdy nie rozpadnie się po upadku z powodu za słabego łączenia.
Słabsza metoda

Wytrzymalsza metoda


2)Złacz body poprzez nakręcanie je na siebie (można dowolna stroną). Jest to nowa technika nadająca się również do Grip avaire (Ta pierwsza się nadaje)




3)Następnie trzeba przerobić wkłady, mianowicie TROCHĘ zapalniczką podgrzać metalową końcówkę i wcisnąć od tylu drugiego wkładu. Całość musi mieć 23 cm.



4)Następnie łączymy jak na obrazku: TIP<sprężynka<wkład<kliker
(możne ułamać clipa od klikera wedle upodobania)



5)Możemy na to nasunąć gripy i pen gotowy


Galeria:





Ostatnio zmieniony przez kacpestan |7 Kwi 2010|, o 18:32, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2010|, o 19:54   

jak już gripa na tył zakładasz to możesz ułamać clip i spiłować tak jak to w moim mxie zrobiłem :) nazwa nie powala i zbyt kreatywna nie jest ale za każdego moda na bazie flexgripa jest u mnie plus :)
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2010|, o 19:59   

Mod fajny, ale kacpestan zna już moje zdanie na jego temat. Co do nazwy to przed zamieszczeniem tutka na forum padła jeszcze nazwa "Hybrid Flexgrip".

Czy go złożę? Najpierw musiałbym nim zakręcić ;]

@down: Wygląda 2x lepiej.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |20 Mar 2010|, o 21:10, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
kacpestan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 6
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |20 Mar 2010|, o 20:04   

Przecież napisałem że można oderwać clip ale nie zrobiłem tego bo nie mam maszynki do spiłowania w domu. Na szczęście wykonałem już to masz zdjęcie!

PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl