Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:56
7.08.07 - Rarka & Fafik w Krakowie
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |3 Sie 2007|, o 19:24   7.08.07 - Rarka & Fafik w Krakowie

Jak wiecie jestem teraz na obozie jezykowym kolo Czestochowy, 7.08 (wtorek)mamy zaplanowana wycieczke do Krakowa.
Godzina - nie wiem (raczej poludnie-popoludnie)
Gdzie - pewnie rynek
Kontakt - pisac w tym temacie, a jak ktos jest pewny, ze bedzie to pytac np Przema albo Krupka, zeby dali wam moj numer telefonu i SMSy do mnie.
Najprawdopodobniej jeszcze wpadne na forum i napisze cos wiecej.
Na GG nie wchodze.
Wszystkie osoby mile widziane.
Pozdrawiam
Rarka (z Fafikiem).
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2007|, o 10:11   

Chcialem to napisac wczoraj po powrocie od razu ale nie mialem kiedy:
Rarek lama zgubil tipa z Dr. KT (wiem, ze juz o tym pisali, ale obiecalem, ze to powiem ^^).

Ogolnie to dobrze, ze wzialem swoj aparat, mimo tego, ze wiedzialem, ze Rarka ma na tym obozie swoj, bo ten inteligent go nie wzial do Krk. :P W sumie mielismy zaczac nagrywac krotkie "solowki", ale po nagraniu filmiku Rarki ktos powiedzial, ze musza sie juz zbierac, wiec poszlismy na rynek. Poza tym wczesniejdalem jednemu kolesiowi od nich z obozu aparat, zeby nagrywal, to nagral 8 minut ciagle, nic tam ciekawego w sumie raczej nie ma. No i ja nagralem chwile, jak krecili Thelian, Routtuqe, Fafik i Rarka. Nie ma co z tego zlepiac raczej.

No w Empiku tez widzielismy Dr.Grip dlugopisy. Ogolnie powiem, ze sie banalnie dr.kt i namae robi bakfalla. Z Rarka chwile rozkminy bylo, kto pierwszy zrobi harmonica. ;)

A tamten koles, co kreci 12 h/dzien (tak mowi Fafik z Rarka) potrafi bakfalla zrobic - przy mnie zrobil. Powolny i troche koslawy, ale potrafi.

Zarobilem wiecej, nie 13 gr. ;P Wtedy co liczylem musialem nie wyciagnac calosci z kieszeni, bo chyba kilkadziesiat gr tam bylo. Nie pamietam, czy jeszcze cos mialem napisac. Ogolnie bylo spox, spotkanie mozna IMO uznac za udane.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2007|, o 11:20   

A ile ten koles co kreci 2x wiecej niz Rarka cwiczy?
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2007|, o 11:27   

Jak dobrze kojarze... 2 tygodnie.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl