Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:11
[West 1/8] W1 vs W2

Kto lepszy?
Cichy & macioster12
57%
 57%  [ 16 ]
loleq & Dawo
42%
 42%  [ 12 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2010|, o 09:02   [West 1/8] W1 vs W2

Cichy & macioster12

Wersja HQ na YouTube

loleq & Dawo

Wersja HQ na YouTube

Wielkie podziękowania dla naszych rywali, którzy pozwolili nam jeszcze walczyć
Cichy & macioster12
Ostatnio zmieniony przez Cichy |11 Lut 2010|, o 19:51, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 20:36   

bump
PTP Wymiany/Trades
 
 
Synchrone 
Użytkownik


Ręka: prawa > lewa
Wiek: 28
Posty: 157
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 22:17   

=O.

loleq&Dawo- ta emotka wyżej jest dedykowana głównie Wam. Loleq, no ten styl jest wprost <3, nie mniej ni więcej. Czemu ja dopiero teraz to zauważyłem ?! Za rękaw +. Za ten styl +++. No, i jeszcze szybkość zostaje, za którą by też poleciały plusy, ale mi się ich wciskać nie chce. No więc, wideo wręcz mistyczne, nagrywaj więcej, zdecydowanie więcej, bo jest warto, genialnie kręcisz. Dawo, jak myślałem że mnie loleq zaskoczył, to Ty mnie jeszcze chłopie dobiłeś. Nie powiem, żeście się źle zgrali, bo obaj dość podobny styl prezentujecie. Jak wyżej za rękawek leci props, kocham to. Szkoda mi było trochę tych lagów przy wiperach, nosz się tam musiały wepchnąć. Ale prócz tego płynność przednia, a do tego owego stylu mi pasowała wręcz ponadprzeciętnie dana prędkość, miód na oczodoły. Ah, i jednostronny, +.

MaciosterDwanaście&Cichy - Damn, poziom walki diabelnie wysoki. Macieju kołodzieju, styl wprost zmiata śnieg z naszych wielkich i dalece rozwiniętych autostrad. Propsowałbym i propsował, ale nie mam czasu =D. W tymże turnieju oczekuję właśnie,
oprócz porządnego kręcenia, pomysłu na transfer pena. Rzecz to niebywale intrygująca, biorąc pod uwagę pomysły niektórych ludzików ^^. Ten pomysł był świetny, pomysłowość plusuje. I jeszcze wykonanie ! Cichy nam został na koniec z tej czwórki. Otóż mordka mi się wykrzywiła w mrocznym uśmiechu, gdy zamiast tego ( oczywiście nie zarzucając mu nic ) KT zobaczyłem jednostronnego moda. Prawdopodobnie już nieraz nagrywałeś coś jednostronnym, w każdym razie tego niei wyłapałem, więc to jest na mych oczach zmiana. A zmiana nie lada pozytywna, bo do tego spinningu który pokazałeś pasuje mi właśnie ten mod, KT by tu śmierdział ; ).

Po gruntownej analizie, czas przedstawić pewnie najważniejsze dla 'duetów' zdanie. Otóż głos swój zatrzymuję w mym palcu, nie klikając nim na żadne z podanych w ankiecie. Przydałby się tutaj 'remis' ale skoro nie ma, to głosu poskąpię. Z powodów oczywistych, czyli niezwykle wyrównanej walki. Z pewnością będę oczekiwał na wynik, niezmiernie jam ciekaw.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 19:52   

W1:
Zaczne od tego, że bardzo mi się nie podoba, że organizator bierze udział w zawodach. Tak się nie robi i następnym razem przemyśl to, czy chcesz organizować, czy brać udziałł.
Macioster: Musisz mi wybaczyć, ale nie trawię twego stylu. Wolę to napisać, niż udawać, że wszystko jest w porządku, sory :/ Chociaż wypada przyznać, że combo iście zacne i pare momentów zapada w pamięć.

Przejście kreatywne, ale jakoś nie wiem... wolałem pieruny u Furmusia i Enfiego.
Cichy: Podobnie jak u Maciosta, pare fajnych przejść, ale też mi musisz wybaczyć, nie trawię tego stylu.

W2:
OMFG
loleq: to pierwsze Twe combo jakie widze i szczerze mówiąc, w życiu bym sie czegoś takiego nie spodziewał! Epickość. No dobra, może bez przesady, ale zapowiadasz się na bycie kimś wielkim w PS.

Szkoda, że ominęliście przejście.
Dawo: loleq kręcił krótko, a Ty zdecydowanie za długo. Wybacz, ale nie podobało mi się. Masz potencjał, ale to combo jakoś mi nie podchodzi... Te lagi przy prostych wiperach psują wszystko. W ogóle gdyby nie lagi i takie dziwne przejścia to combo zacne. Do wyćwiczenia, i będzie git.

I mam problem. Cichy i Macioster cośtam pokazali, ale ich spinning już każdy zna. W2 z kolei totalnie mnie zaskoczyło. Słusznie, albo niesłusznie, głosuję na W2. I tak pewnie Cichy z Msciokiem wygrają więc nic złego chba nie zrobie ;d
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 23:03   

Ogólnnie combo lepsze loleq & Dawo a wiec głos na nich , panowie nie łamcie się o nie dużo wam do nich brakuje :P

Warn x2. Za większość postów, które tutaj napisałeś.
Maniek
Ostatnio zmieniony przez Maniek |13 Lut 2010|, o 23:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl