Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 21:01
Trenowanie Stylu
Autor Wiadomość
dawidwsp 
Użytkownik


Kręcę od: 26.04.2009
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 273
Skąd: Gliwice(KNuróW)
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 16:46   Trenowanie Stylu

Tyle sie teraz mówi o stylu, ze mało kto ma na PPP wyróżniający Styl.

To moje pytanie takie? jak trenowac Styl?
@
Ale ja nie mam swojego idola :)
i nie chce krecic jak s777 ;p chce miec swój styl.
mówisz żeby patrzyc jak oni kręcą a jak mi wyjdzie ?
_________________
kulfony
Ostatnio zmieniony przez dawidwsp |1 Gru 2009|, o 16:54, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 16:52   

Naoglądaj się filmów swojego idola. Np postanawiasz sobie, że sfsr FTW (oczywiście A13x, Answer, Eriror i gollumsk8 FTW ale tu nie o tym...) i oglądasz jego filmy. Potem siadasz do nagrywania i starasz się kogoś naśladować, ale Ci nie wychodzi. Wychodzi TWÓJ styl. s777 naśladował Bonkurę i co z niego wyszło? Jeden z najbardziej oryginalnych stylów świata współczesnego.
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 16:57   

nie mam autorytetów zewnętrznych, nie chcę nikogo naśladować, nie chcę nikogo kopiować
Chcę kręcić jak Mikulew. Nie ważne jaki to styl będzie, jak inni ludzie będą oceniać, nie obchodzi mnie to, ważne jest tylko jedno, własny niepowtarzalny, infywidualny styl...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 17:21   

Leśny, wcale trenując styl nie trzeba się na nikim opierać. A już na pewno nie powinno się próbować go kopiować :F

Po pierwsze, powinieneś się zastanowić co ci się podoba. Czy preferujesz spinning ultra płynny, szarpany, szybki czy wolny, jakie kombinacje robią na tobie największe wrażenie, jakie rodziny tricków najbardziej ci się podobają. Tutaj jak najbardziej pomaga podglądanie jak największej ilości penspinnerów, pomocne jest podpatrywanie rozkmin, ale raczej nie powinieneś wiernie ich kopiować.

Musisz się liczyć z tym, że ciężko będzie dorównać twojemu idolowi, że kopia nigdy nie będzie wierna... Dlatego też powinieneś jak najwięcej dodawać od siebie. Na początku może być ciężko, ale kreatywność też można sobie wytrenować ^^ Przykładowo możesz wziąć czyjąś rozkminę, ale wykonać ją z innym ułożeniem dłoni, albo zmienić w niej jakieś przejście. Możesz też starać się połączyć ciekawsze przejścia kilku spinnerów w swoim combie, przynajmniej ja tak zaczynałem ^^ Potem mając już odrobinę doświadczenia zaczynałem przejścia wymyślać samemu. Czasami dobrze robi też izolacja - jeśli masz już jakieś pojęcie o kombinacjach i połączeniach czasem fajnie jest zaszyć się na jakiś miesiąc, dwa, kręcić sam freestyle jednocześnie podpatrując co ciekawsze rozkminy, które często wychodzą zupełnie nieplanowane =D Taka izolacja pomaga wyrobić na nie własne spojrzenie ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 09:33   

Popieram Mikulewa.

Sam nie oglądam prawie collabów, pojedynczych comb niczyich itd. Do wielu rzeczy doszedłem sam - fakt, szybciej by było, gdybym np. uczył się infinity albo twisted sonica z tutka jakiegoś, albo czegokolwiek. Ale nie przeszkadza mi, że mój postęp nie jest szybki i że w przypadku wielu tricków myślałem, że coś nowego wymyśliłem, a okazywało się, że ludzie to kręcą od dawna. Cieszy mnie, że tworzę to, co kręcę bez większego udziału innych - mam zajawkę na coś, to to macham. Nie mam często nawet pojęcia, jak to nazwać, ale co z tego?

LesnyDziad, s777 naśladował Bonkurę, ale doszedł do czegoś wyjątkowego nie dlatego, że mu nie wychodziło przypadkiem to, co podpatrzył u Bonkury dokładnie - jeżeli ktoś się postara, to może być w stanie skopiować kogoś dokładnie. Tutaj chodzi o to, co się zaczernie od kogoś rozbudować i urozmaicić czymś od siebie. O to chodzi w powiedzeniu, że uczeń zawsze przerośnie mistrza - ucząc się od kogoś umiesz w pewnym momencie tyle, co on, ale masz nowe spojrzenie na sprawę, więc możesz zrobić coś lepszego w oparciu o to.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |3 Gru 2009|, o 15:19   

W ogóle, przede wszystkim obieraj kurs na taki styl który tobie się podoba, a nie robi wrażenie na innych bo wtedy mija się to wszystko z celem ;)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Brainless 
Facepalm Artists


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: uczę się obie
Wiek: 29
Posty: 140
Skąd: Śląsk
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2009|, o 21:21   

Wiem że jestem nowy ale czuje że powinienem to z siebie "wyciągnąć" i wnieść tu świeże spojrzenie.

Ja podobnie jak FeniX najpierw 2 lata temu podpatrzyłem pen spinning w TV i mnie to wciągnęło nie wiedziałem że są tutki i forum i w ogóle wielka społeczność więc zacząłem sam kręcić. Potem zrobiłem 1.5 roku przerwy i znów zacząłem tym razem patrząc na tutoriale wzorować się na PRO i powiem wam że jedynym jak mi się wydaje dobrym sposobem na wyrobienie stylu jest obejrzenie tutka żeby wiedzieć jak ten trick/combo wygląda a następnie ćwiczenie na osobności wyobrażając sobie nasz cel, i tyle styl sam się wyrobi.

Poznałem w tym roku Cichego i Maciostera12 starałem się ich naśladować no cóż widuję ich czasem tylko kilka minut dziennie więc zacząłem wykorzystywać wyżej wypisany sposób i już widzę różnicę pomiędzy ich stylami a moim "stylem".

Nie staram się kopiować comb tylko je sam składać
_________________



Jestem kupować a nie opieprzać się
Ostatnio zmieniony przez Brainless |4 Gru 2009|, o 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |4 Gru 2009|, o 21:44   

Nie rozumiem do konca po co zostal poruszony owy temat poniewaz juz wielokrotnie podczas innych tematow czy tez rozmow powstawaly dygresje na temat stylu. Nawet w shoutboxie kiedys zesmy na ten temat rozmawiali. Powiem tylko tyle ze jak zapewne wiele osob wie, styl jest zalezny tylko i wylacznie od spinnera. Jak wzmienili inni przede mna, mozna sie na kims wzorowac ale napewno nie kopiowac jego stylu bo wyjdzie IMO kiczowato. Co prawda jest dwoch penspinnerow ktorych spinning i nawet "podklad" na ktorym kreca wyglada niemal identycznie. Chodzi mi tu o HigeNeko'a i SEVEN'a. Co prawda nie wiem ktory na ktorym sie wzorowal ale jeden lub drugi tak dobrze "skopiowali" styl jednego lub drugiego ze nie wyglada to zle.

Styl powinien sie opierac tylko i wylacznie na tym co sie tobie a nie innym podoba. Wkoncu to Ty masz czerpac przyjemnosc z penspinningu a przyjemnosc innych podczas patrzenia na twoj spinning to drugie. Wkoncu jestem najlepszym (chyba =O) tego przykladem :P . Malo komu na PPP podoba sie moj spinning ale za to mi bardzo sie podoba. W penspinningu chodzi o czerpanie przyjemosci z samego krecenia jak i ze spotykania sie z fajnymi ludzmi (meetingi).

Na konu chcialem dodac zebys nigdy ale to nigdy nie staral sie skopiowac czyjegos stylu na sile albo na sile sprobowac przypodobac sie innym spinnerom. Jak napisalem to tobie ma sie podobac a moze innym, i jak bedziesz chcial na sile sprawic zeby twoj spinning wygladal dokladnie jak ten s777'a np. albo zeby sie wszystkim podobal to wyjdzie slabo.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl