Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Tim Fajt] FA - FTR

Kto lepszy?
FA
56%
 56%  [ 17 ]
FTR
43%
 43%  [ 13 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 18:58   [Tim Fajt] FA - FTR

O, taka mała walka, żeby trochę ciekawiej zrobiło zarówno na forum jak i w szeregach obu drużyn :wink:
Potyczka odbędzie się na takich samych zasadach jak w TB

Na filmy czekam do 14 listopada tj. sobota.

FA:
A: Cienki
B: Gildor
C: musk
D: Maniek

FTR:
A: Cichy
B: Norek
C&D: Ryba & Fahrenheit

Powodzenia!
Ostatnio zmieniony przez Maniek |16 Lis 2009|, o 21:39, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |17 Lis 2009|, o 06:49   

proponuje aby Cienki udostepnil film :P
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cappy 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna już.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 164
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |17 Lis 2009|, o 11:23   

Tez był bym za tym ^^ . Ale .:
Dżildor - Ładne płynne combo , w samym środku troche jakby zacięte ale niezłe , choc nie było błędów i spinning ładny to troche za mało koxu ^ ^ 8,9\10
musk - combo łądne ale za mało trików i zbyt monotonne jak dla mnie 7,(3)\10
Maniek - dość dziwne combo , troche za ciemno i słabo widac , raz wyszedłeś z kadru i troche zbytnio machałeś ręką , a do tego zbyt mało urozmaicone , przeważa fingerpass a ogolnie nie jest źle 8,3\10
Cichy - Ładnie , wiecej urozmaicone ale było troche zacięć a do tego początek był wolniejszy a od połowy comba zaczołeś szybki spinning, niezbyt mi sie to spodobało 8,4\10
Norek - za dużo combosów "przy palcach" , słaba jakosc filmu ale to nie jest najważniejsze , mało urozmaicone i ogólnie średnie 6,4\10
Fahrenheit - comboc bardzo bardzo płynny , ale poza tym nie moge nic dobrego powiedziec , combów mało , duzo sie powtarza , raczej krótki spinning no i zbyt mało koxu i urozmaicenia 7\10
Ryba - łanie ale są zaciecia , popracuj nad wieksza iloscia trików , spinnning srednio płynny ale nie jest zle 7,(2)\10

Głos niestety na FA ^^
Ps. Ale i tak chce jeszcze zobaczyć combo Cienkiego

Edit:
Cienki - łądne combo , końcówka mi sie podobała , ale ledwo co złapałeś pena ^ ^ troche martwi mnie to ze na samym początku dajesz troche koxu potem przez cały czas lecą comba cos jak sonicki i takie przy palcach a dopiero na koniec znowu cos zaskakującego , powiniennes tez w samym środku dac coś zaskakującego jakis podrzut czy cokolwiek , ale i tak łądnie 8,(9)\10

Mydełko FA nadal górą ,
Ostatnio zmieniony przez Cappy |17 Lis 2009|, o 16:40, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |17 Lis 2009|, o 12:24   

Cienkiego filmu nie moge zobaczyc, przykro mi, skoro tego nie mogliscie tak dopracowac, aby wszystkie filmy na jedna chwile wyszly to coz..

Gildorowe combo zgniotlo mi cyce.. Jeden moment tylko mi sie nie podobal, mianowicie po FL TA'ch.. Tam to wygladalo jakbys pena zaraz mial upuscic. Pozatym miszcz.

Muska combo niestety nie podzeszlo mi, ale w porownaniu z poprzednimi lagowymi combosami ten jest pozytywny. Nie pdobal mi sie ruch reka, mialo zapewne wyjsc stylowo , a tylko oderwalo niepotrzebnie moja uwage od glownego watku.

Maniek nawet ladnie, ale styl jednak to nie wszystko. Bo jesli oceniac combosa pod kryteria UPSB Judging to az tak hohohoh to nie bylo..Pare dynamicznych elementow jak aerial czy ten taki smieszny ala pyralux cosiek bylo nawet fajnych (z tym ze dla mnie za dlugo to trwalo). Pozatym wipsy fajne ale dla mnie albo combo jest wiperowe albo nie. Masz jeszcze taki stan przejsciowy co sie "gildorowe" zwie , bo on to po koksiarksu robi :P


Wiec Cichy.. Lepiej IMO niz zwykle, ladne midbakrisery 1,5 + pare elementow koksu,alee...
Musisz zaczac wykorzystywac sloty nie tylko takie banalne jak 12,23,34.. A co z 24 ? a co z 13 ? Pozatym chyba ten transfer nie zabardzo byl potrzebny, tak to nawet fajnie :P

Norek tosztoszok :o Ladnie ladnie! Jedyne co bym wywalil to ten wiper passage w tym combie. Tak to chyba najlepsze Future combo ^^ Te FL TA rev release cont :O Miodek.
Pozatym fajny aerial (T1 Charge Release) ale mogles (nie musiales , zeby potem nie bylo czegos ala Fahrenheit vs Shaiibon..) go np. jak Minwoo na ThumIndex Spina zhybrydowac. Pozatym wiecej aroundow byloby fajnie widziec bo masz IMO do tego place stworzone (nie liczac tym MA rev w hybrydach).

Ryba & Fahrenheit..

So..

Tutaj tak sobie bylo, na Fahrenheicie sie troche zawiodlem po jego ostatnim MX combosie wiecej oczekiwalem.. Troche za banalne te przejscia sie robia. Tez pomysl moze o wykorzystaniu wszelakich slotow z Thumbem i 24, 13 .. Pozatym nie zapominajcie ze sa tez rzeczy jak Palm (p1 itp). Z kreatywnoscia cieniutko niestety..

Ryba hmm.. nawet fajnie jednakze combo nie mialo "tego czegos". Fajne wipery choc dosc proste , tak czy siak , przyjemnosc dla oka. Potem sie jakis lag ? dostal.. No i finisher standart :P Za krotko na moj smak + malo kreatywnosci. Plusem jest czasowa dynamika jak bakriser czy potem zwolnienie przy wiperach.



Podsumuje..

Filmu Cienkiego nie ma, ale poczekam i potem zaglosuje i edytne posta, poki co stawiam narazie:

A vs A ; Future
B vs B ; remis.
C&D vs C&D FA
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |17 Lis 2009|, o 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |17 Lis 2009|, o 16:12   

Już poszedł - po prostu nie zrozumiałem się z Mańkiem i myślałem że mam nagrać coś innego a nie udostępnić to xd
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2009|, o 11:36   

Nie będę komentował wszystkich bo jakoś nie mam siły... Gildor zawsze kochałem Twój styl i w końcu masz dobrą kamerę i oświetlenie którego mi zawsze brakowało! :) wymiotłeś niesamowicie w końcu w moich oczach :) Farenhajt też ładnie zakręcił mx ale to może dlatego, że mam ostatnio fazę na krótkie peny :P reszta jakoś bez fajerwerków :D pozdro
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl