Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

FeniX - |26 Lut 2011|, o 12:34
Temat postu: "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"
imgWielkimi krokami zbliża się dzień, którego oczekiwaliśmy od stuleci. Nadchodzi czas, gdy będzie trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron i stanąć do walki w obronie idei.

Przyszedł moment, gdy dzielni mężowie i mężne niewiasty muszą zebrać drużynę oraz ekwipunek i przygotować się na to, o czym już długi czas szepcze się w oberżach. Czas wybrać, kto będzie Twoim kompanem, gdyż przepowiednia mówi, że wierność swojej jedynej drużynie jest jedyną drogą, by móc brać udział w jej chwale.

Przekładając z polskiego na nasze - za kilka tygodni planowany jest start walk drużynowych. Postanowiłem nie trzymać was w całkowitej niepewności, żebyście mogli się odpowiednio przygotować, więc dalej kilka ogólnych informacji.

Daty konkretnej startu walk nie podam zapewne aż do ich rozpoczęcia - powiem tylko, że jest już wybrana. Jeśli należycie do kilku drużyn, to powinniście się już zacząć zastanawiać, którą będziecie reprezentować, bo niemożliwe będzie walczenie w imieniu kilku. Planuję zrobić to tak, żebyście nie musieli odchodzić ze swoich drużyn, jeśli tego nie chcecie - określenie reprezentowanej drużyny będzie niezależne od tego. Sądzę, że niemożliwa będzie zmiana reprezentowanej drużyny.

Przygotujcie się na rozgrywkę sporo dłuższą niż Team Battles, które tutaj kiedyś miały miejsce. Wybór zwycięzców będzie zorganizowany na podstawie ankiety ogólnoforumowej, w której nie będą mogli brać udziału ludzie z drużyn walczących.

Myślę, że walki 4 na 4 będą najlepszym rozwiązaniem, bez żadnych "motywów". Dwa single, jeden debel, jak ostatnio, tak myślę.

Na zakończenie przypomnienie - http://www.youtube.com/watch?v=Ph0yhtZDWIQ

Powodzenia w treningach.


karolek - |26 Lut 2011|, o 14:04

"FeniX" napisał/a:
Myślę, że walki 4 na 4 będą najlepszym rozwiązaniem, bez żadnych "motywów". Dwa single, jeden debel, jak ostatnio, tak myślę.


Chodzi o to że z każdej drużyny będzie czterech reprezentantów ?

Frau - |26 Lut 2011|, o 14:37

tak, i co rundę będą się zmieniać.
Veq - |26 Lut 2011|, o 17:44

Nie, reprezentantów będzie więcej, na jeden mecz wystawionych jest po 4 zawodników z drużyny.
FeniX - |27 Lut 2011|, o 11:54

No planowo chodzi o to, żeby z jednej drużyny w walce brały udział cztery osoby. Ale nie sądzę, żebyśmy wymuszali zmienianie ich co walkę - to od was będzie zależeć, kto ma walczyć.
Rapan - |14 Mar 2011|, o 18:11

Za moich czasów (czyt. od stycznia 2010) nie było TB.
I moje pytanie brzmi:
Czy TB będzie polegało na tym, że będzie jakieś losowanie i tak jakby faza pucharowa, że team, który wygra przechodzi dalej i walczy z innym, który wygrał, czy coś w stylu każdy z każdym ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group