Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Modder roku
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Top 2010 - Modder roku

Maniek - |13 Sty 2011|, o 21:54
Temat postu: Modder roku
Kamilkaze21
Ygo
Fuco
Pari

Pianek - |14 Sty 2011|, o 09:41

Zdecydowanie (K)/(k)amilkaze21, najestetyczniejsze mody, przeogromna pomysłowość.

Według mnie najlepszy modder na całym PPP.

Bezdzwieczny - |14 Sty 2011|, o 18:20

zgadzam sie z kolega wyzej glos oddaje na kamilkaze21 dlaczego? dlatego ze robi/moduje jedne z najlepszych modyfikacji ma bardzo duza kreatywnosc (sam chcialbym miec taka ;p) i to chyba wszystko ;)
PaoK - |18 Sty 2011|, o 20:12

Glos na Kamila. Duzo dobrych pomyslow, ladnie wykonane mody a takze co zalicza sie wedlug mnie do tej kategorii: robi dobre tutki do swoich modow ;) pzdr
kamilkaze21 - |18 Sty 2011|, o 23:43

Dziękuję wszystkim za uznanie. W dalszym ciągu postaram się dawać wam jak najlepsze modyfikacje, dla jak największego grona odbiorców :D Jeszcze raz dziękuje
Ygo - |19 Sty 2011|, o 16:49

Dzięki za oddane na mnie głosy, gratulacje dla kamilkaze. Jak porobię trochę tutków to może powalczę w przyszłorocznym topie o zwycięstwo ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group