Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Trzecie promo - ponowny nabór filmów
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - Trzecie promo - ponowny nabór filmów

FeniX - |28 Lis 2010|, o 00:46
Temat postu: Trzecie promo - ponowny nabór filmów
imgAby zapewnić najwyższy możliwy poziom w zbliżającym się PPP Promo 3, postanowiliśmy ogłosić drugą turę nadsyłania filmów. Ustaliliśmy, że termin będzie krótki - macie czas do 3 grudnia. Filmy proszę wysyłac na adres rudiwinter@gmail.com, podając w tytule swój nick.

Wiele osób zapewne podniosło swój poziom przez ćwiczenia do MP, dlatego też postanowiliśmy umożliwić wam nadesłanie filmów z najświeższą porcją waszych umiejętności. Jest to także szansa dla ludzi, którzy nie wysłali poprzednio filmu. Będziemy wybierać spośród tego, co już mamy i tego, co nadeślecie w ciągu tego tygodnia.

Mam nadzieję, że dacie z siebie wszystko. :) Zapewniam, że to już ostatnia szansa, by dosłać coś lepszego na trzecie promo. ;)

Phantasm - |28 Lis 2010|, o 01:00

Fenix, genialny jesteś :D

Byłem wkurzony, że nagrałem coś tak słabego i wogóle to wysłałem :p Teraz mogę się lepiej przyłożyć. Graty dla pomysłodawcy.

macioster - |28 Lis 2010|, o 09:52

A jest możliwość, tak jak ostatnio, aby dać takie same kombo na MP i na Promo?
FeniX - |28 Lis 2010|, o 12:57

macioster, myślę, że combo na następną rundę i na Promo może być tym samym combem. :)
Tvister - |28 Lis 2010|, o 14:52

A jeżeli się wysłało się już wcześniej combo, to można wysłać to samo, tyle, że lepiej nagrane? :q

OK, w sumie głupie pytanie. :f

FeniX - |28 Lis 2010|, o 14:54

Tvister, jasne, jest to jak najbardziej wskazane nawet, jeśli jest możliwość. Nie tylko sama treść comba, ale i sposób nagrania i płynność w nim jest ważna tutaj.

Każdy, kto potrafi wycisnąć z siebie jeszcze więcej proszony jest o nagranie i nadesłanie tego na podany adres. :)

Mateo - |28 Lis 2010|, o 15:22

w sumie FeniX jesteś zbawieniem dla tych co nie nagrali i mają szansę na poprawienie swojego błędu :) :smile:
Ryjokop - |4 Gru 2010|, o 16:12

I jak tam praca nad promo????
Kiedy jest planowana data premiery???


_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
post może zostać usunięty, bo nie wiedziałem czy pisać pw do Madeya czy FeniXa

FeniX - |4 Gru 2010|, o 16:21

Ryjokop, do wczoraj był termin wysyłania filmów świeższych. Teraz postaram się ogarnąć to tak, żeby wyszło jak najszybciej. Nie jestem w stanie podać konkretów.
karolek - |12 Gru 2010|, o 18:59

A jakim programem będziecie robić promo ? ; )
Frau - |12 Gru 2010|, o 19:31

na pewno after effects, ale w sumie, to nie będę się za Madziaja wypowiadać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group