Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Trzecie promo - zbiórka filmów
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - Trzecie promo - zbiórka filmów

MadEye - |18 Wrz 2010|, o 03:13
Temat postu: Trzecie promo - zbiórka filmów
imgDrugie, zaraz po Mistrzostwach Polski, najbardziej oczekiwane wydarzenie roku, już wkrótce będzie miało swoje miejsce. Mowa oczywiście o naszym trzecim promo. Każdy czujący się na siłach, pen spinner z naszego portalu powinien porządnie przysiąść przed kamerą, aby uraczyć nas najlepszym combosem w jego pen spinnerskiej karierze. Filmy można przysyłać na adres rudiwinter@gmail.com do końca stycznia, w tytule należy podać swój nick.

Wiem, że zbiegnie się to trochę z MP, dlatego pozwalam użyć tego samego filmu zarówno do pierwszej rundy, jak i do promo. Możecie tutaj poruszyć nurtujące Was kwestie na temat promo.

Suriel - |18 Wrz 2010|, o 08:22

nie dalo by sie przeunac jakos tego dl o pare dni?? npo tydzien?:D bo mam akurat wycieczke i nie wiem czy bm mogl a poza tym to teraz nawalenie roznych collabow mp po "sezonie ogorkowym"
Sosek - |18 Wrz 2010|, o 08:58

Czyżby twoja wycieczka trwała od dzisiaj do 3 października? Zawsze możesz nagrać film przed wycieczką i wysłać wcześniej.
Suriel - |18 Wrz 2010|, o 09:27

nie chodzi tu tylko o to, bo w sumie wtedy mi wypada wycieczka teraz mma znowu inne obowiazki, no ale najwyzej nie wysle nic sie nie stanie za rok tez bdzie :)
MadEye - |28 Wrz 2010|, o 10:28

Przypominam o nagrywaniu filmów, na razie jest jeden, mam nadzieję, że się zepniecie gdy nadejdzie czas. W tytule mejla dawajcie "Promo - nick".
hawus - |4 Paź 2010|, o 17:15

do kiedy filmy można wysyłać? w konkretnym formacie mają być czy to nie robi różnicy?
@down
no, nie doczytałem

Novy - |4 Paź 2010|, o 17:20

"MadEye" napisał/a:
Filmy można przysyłać na adres rudiwinter@gmail.com do trzeciego (3) października, w tytule należy podać swój nick.


No format to pewnie jakiś popularniejszy, co z nim problemów nie będzie...

Routtuqe - |17 Paź 2010|, o 18:21

Oo madafaj`a troche mnie tu nie było i przegapiłem zapiski na MP jak i Promo xD
Gibki - |17 Paź 2010|, o 21:38

Myslę, że do MP jakoś się możesz jescze dostać, bo są ludzie którzy się wypisali.
Tylko musiałbyś dzisiaj nagrac combo.

Ale to jest decyzja organizatorów.

Gugu - |1 Lis 2010|, o 13:18

Kiedy bedzie to PPP Promo 3rd?
MadEye - |1 Lis 2010|, o 21:55

Nie ma określonego terminu, gdy będzie zrobione to ujrzy światło dzienne, w tym roku musi być.
DvJ - |31 Gru 2010|, o 21:50

Z tego co widzę przyznałeś sobie sam warna o wartości 4 za to, że nie zdążyłeś...
Czy to czasem nie sprawia, że nie możesz pisać nowych postów? :facepalm:
I czy możemy spodziewać się 3rd promo w styczniu jeszcze? :smile:

Nie dam warna, bo mnie rozsmieszyles, ale nie pisz czegos takiego. Wiesz, ze dzwon bije, ale nie wiesz, w ktorym kosciele. Madaj pisal, ze nie byl zadowolony z efektow jego pracy i sam sie ukaral xD Za to dzis bedzie promo (miejmy nadzieje). Bez paniki.

L.


Ok, dzięki :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group