Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Specjalne podforum dla tack-on'ów
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Specjalne podforum dla tack-on'ów

Asper - |9 Mar 2010|, o 15:29
Temat postu: Specjalne podforum dla tack-on'ów
juz od jakiegoś czasu dział BATTLES jest zaśmiecony* przez Tack-on'y
i tutaj moja propozycja aby oprócz Ladder'a , TB i DC pojawiło się nowe podforum poświęcone specjalnie dla Tack-On'ów.
co o tym myślicie?

*tak, wg mnie jest zaśmiecony

Socus : Mi by bardziej chodziło o to aby właśnie na tym podforum robiono tack-on'y. Żeby to tam zakładano tematy i dodawano filmy.

Socus - |9 Mar 2010|, o 15:54

Również się zgadzam, śmietnik panuje tam niemiłosierny!
Wprowadzenie nowego podforum usprawniło by pracę na PPP, oraz łatwość odnajdywania ciekawych battli, z przed jakiegoś upływu czasu. Np. jakiś batyl koksów, z przed 2 lat. Sam miałem nie mały problemy ze znalezieniem nie jednego battla. Bo np. taka walka jest ciekawa, a takie tackony to tylko powtarzanie tricków po przeciwniku, z dodatkiem czegoś od siebie. Więc taki chodźby finalny film tack ona, nie dorównałby batlowi. Chodzi tam w końcu o przetestowanie siebie, i naukę poszczególnych tricków (oczywiście takie tack ony są potrzebne, bardzo je lubię, i odnoszę się do nich z jak najgłębszym szacunkiem). Moim zdaniem Asper mądrze prawi. Można by założyć jakieś podforum, szczególnie przeznaczone dla tack -on'ów... Było by to zamknięte podforum, a administracja przenosiła by tam tematy z tack onami, których deadline upłynął. Myślę, że tak byłoby dobrze.

@UP: aha ;d, tak też można.

Maniek - |9 Mar 2010|, o 16:20

Jakby co to macie moje poparcie.
MadEye - |9 Mar 2010|, o 17:47

Sure, łajnot, zrobione.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group