Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Meeting na MeBeamie :]
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Meeting na MeBeamie :]

XBARTEKX - |16 Sie 2008|, o 17:35
Temat postu: Meeting na MeBeamie :]
Zauważyłem że rzadko kiedy ktokolwiek włazi na mebeam :]. Więc wpadłem na pomysł zorganizowania małego spotkania na mebeamie. No cóż wszelkie propozycję dat prosze podawać.

Chciałbym jendakże żeby na ten pseudo meeting pisali się tylko ci co posiadają sprawne kamerki internetowe. Z uwagi na to że jak wejdzie mnóstwo ludzi bez kamer nie będzie wiadomo kto pisze ;p.

Norek - |16 Sie 2008|, o 17:45

Z tego co wiem był już meeting kamerowy i wiem ze on wyszedł bardzo kiepsko ponieważ nic nie było widać i były lagi :P
agilus - |16 Sie 2008|, o 22:33

pomysł był ale jak się nie myle nie został zrealizowany z powodu za dużych lagów. Poszukaj dokładnie na forum a znajdziesz temat. Używaj opcji szukaj :!:
Cienki - |16 Sie 2008|, o 23:17

MeBeam to jedno wielkie G*ÓWNO. Niezależnie od tego jakiego masz neta i ile osób jest na kanale masz potworne lagi. Ostatnio z bratem testowałem - ja z kompa stacjonarnego a on obok mnie na lapsie - opoźnienie było około minuty i jeszcze obraz tak się zacinał. A na kanale tylko 2 osoby to przy kilku(nastu) będzie masakra....

Myślę, że temat został wyczerpany. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group