Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jak mam poprawić Charge'a?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Jak mam poprawić Charge'a?

Arteq - |16 Paź 2016|, o 20:57
Temat postu: Jak mam poprawić Charge'a?
Witam, jestem nowiciuszem w pen spinningu i kręcę zaledwie tydzień, umiem juz TA normal i sonica 34-23 (32-12 w połowie) teraz chcę się nauczyć Charge'a, więc znalazłem angielski poradnik u WorldXM, i w linku próbuje tego charge'a wykonać, i mam pytanie, poradzi ktoś jak ,,boostować'' pena bez uzycia całej dłoni? Czy to tylko z czasem przyjdzie?

Mój film: https://youtu.be/bExxQG4y-zM

spinningghoul - |16 Paź 2016|, o 23:18

Z czasem przyjdzie. Ale nie katuj tego tricku. Rób go często ale nie przesadzaj. Prubuj wplatać chargea w finger passa.
SpinDIY - |17 Paź 2016|, o 17:22

Ja się nauczyłem charge'a kiedy nauczyłem się shadow'a po pewnym czasie robienia shadow'a rozkminiłem w jaki sposób się wprowadza rotacje pena jak w charge na soltach 12. Potem przysiadłem do charge i umiem. Ale dokładnie jak spinninghoul nie katuj charge'a bo wyrobisz sobie złych nawyków.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group