Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - 1 Year of PenSpinning!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - 1 Year of PenSpinning!

Pad - |12 Sie 2015|, o 14:19
Temat postu: 1 Year of PenSpinning!
Tuturtutu :)


Wersja HQ na YouTube

Buła - |12 Sie 2015|, o 17:47

Kręcisz rok, a spokojnie możesz w tym roku w MP startować. Turnieje wspomagają postęp. Póki co jest płynnie, estetycznie, fajny styl się kreuje! Ogarnij tylko jakiś jeden stały kąt i nagrywaj częściej! Więcej kmin z hybrydami Sonica i Passów/Aroundów bym Ci polecał, żeby wzbogacić combosy. Ogólnie na plus, dałem łapkę w górę! :D Wbijaj z Bananem na meet do Krakowa! ;)
MosieQ - |13 Sie 2015|, o 22:05

Wbijasz na meeeeeta! Ogarnij nowe przejścia i tricki żeby trochę urozmaicić comba c: w MP również cie widzę! Pokonaj Banana hihi
Callew - |11 Lis 2015|, o 19:22

Fajnie, że są takie osoby, które lubią pokazać co umią :) . Ja sam zainteresowałem się tym i już tydzień to robię. Jest to wręcz zajebiste <3. Narazie umiem TA i FP i jestem coraz bardziej zmotywowany, by dalej trenować ! :D A najlepsze, jak ludzie patrzą się na to jak ktoś wywija tym długopisem ! :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group