Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Flipagram z Meetingu w Warszawie - 1 września
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Filmy z meetingów - Flipagram z Meetingu w Warszawie - 1 września

Gibki - |6 Wrz 2014|, o 16:33
Temat postu: Flipagram z Meetingu w Warszawie - 1 września
Flipagram ze zdjęć zrobionych podczas meetingu w Warszawie. Jakośc jest jaka jest, ale zawsze to jakaś pamiątka.
W tle ulubiona muzyka Mańka i Snoopa.


Wersja HQ na YouTube
http://youtu.be/1_-67_aTvvg


Fajnie było! Dzięki wszystkim i do zobaczenia.

Maniek - |6 Wrz 2014|, o 17:18

Co tu dużo mówić...

Mało który film kończy się tak epickim ujęciem jak ten ^^

Manti - |6 Wrz 2014|, o 18:44

Oho, ktoś tu inspiruje się pomysłami wykorzystanymi w penspinningowej stolicy Polski ;)
Gibki - |6 Wrz 2014|, o 22:04

"Manti" napisał/a:
Oho, ktoś tu inspiruje się pomysłami wykorzystanymi w penspinningowej stolicy Polski


Filmik, powstał po prostu ze zdjęć zrobionych na meetingu i wrzuconych do aplikacji flipagram, którą ostatnio odkryłem i mi sie spodobała.
No chyba że Domcior jest autorem tej aplikacji? bo jeśli tak to zwracam honor.

@DOWN/
No jasne luzik, nie ma problemu, spoko loko git malina i orzeszki :)

Manti - |7 Wrz 2014|, o 10:51

Chodziło mi tylko o fakt, że po meecie w Krakowie ten pomysł został wykorzystany po raz pierwszy. Chciałem tylko użyć wyrażenia "penspinningowa stolica Polski", a okazja wydała mi się dobra :D
Pozdro, najważniejsze że się dobrze bawiliście a filmik wyszedł fajny :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group