Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Elite Ball Mod 5 zł !!!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Elite Ball Mod 5 zł !!!

Silus - |14 Lis 2010|, o 13:05
Temat postu: Elite Ball Mod 5 zł !!!
Witam przedstawiam Moda o wartości ok. 5 zł dostępnego w Carrefour!!!
Przejdźmy do rzeczy ( i jeśli było to proszę wybaczyć ):

Oto materiały których potrzebujemy ( jeszcze jakaś piłka czy coś do cięcia i ewentualnie taśma klejąca):


Zdejmujemy gripy i tipy
Następnie:



Ucinamy na pożądaną nam długość właśnie jakąś piłką bo troszke ciężko idzie
Następnie:





Wyciągamy te metalowe części i z powrotem zakręcamy to co na końcu było
Następnie:


Łączymy części jakimś ołówkiem, kredką ( dowolna długość) i zakładamy gripy i tipy troche ciężko wchodzą.
Oto gotowy mod:




Jeśli taki poradnik był lub coś się powtarza to niezmiernie przepraszam ale wydaje mi się, że na początek dobry mod a pozatym kosztuje ok. 5 zl. Pozdrawiam i dziękuje
PS. żadnych danych nie podaje ponieważ wszystko zależy od kogoś kto go złożył xD.

Arturrek - |14 Lis 2010|, o 13:42

Kiedyś zrobiłem sobie identycznego z takich śmieci i.. jest beznadziejny, już lepiej kręci się zwykłym ołówkiem..
Silus - |14 Lis 2010|, o 14:00

Moim zdaniem troche przesadzasz mi sie nim dobrze kreci fajne gripy jest dosc lekki wystarczajaco długi i symetryczny nie rozumiem twojej opini i nie zgadzam się z nią.
Tsuguri - |14 Lis 2010|, o 14:05

Moim zdaniem nie przesadza ^ ^
Osobiście lubię kręcić pencil modem ,fajny jest : D
więc ołówek>to twoje
Ja na twoim miejscu pobawiłbym siew cięcie i skręcił go od dupy strony. No i szczerze cały mod trochę nie ten. zwykły długopis za 90gr z dwoma capami lepszy bo ma proste body a ten takie falowane : D

Silus - |14 Lis 2010|, o 14:19

Średnio zrozumiałem twoją wypowiedź ale niech wam będzie chociaż nie rozumiem czym on się rózni od czegoś dobrego czym się kręci ??
Silus - |14 Lis 2010|, o 14:34

Pass niech wam będzie :)
Ale griipy ma fajne przyznajcie ??

oljan - |14 Lis 2010|, o 15:04

Piękne :facepalm: Zwykłe gripy eliteballa.
Silus - |14 Lis 2010|, o 15:39

Czy przeglądał ktoś ten artykuł komu mod się podoba ?!
Phantasm - |14 Lis 2010|, o 16:19

Przyzwyczaj się do tego, że nie każdemu będzie się podobał. W zasadzie nikomu raczej się nie spodoba, a jeśli już to tylko z wyglądu.

Kiedy jedynym + jest cena - mod jest bezużyteczny. Ktoś już stwierdził fakt, kupię długopis z prostym body za 90 gr i jest już wygodniejszy niż twój...

Myślałeś wogóle o plusach i minusach moda?

+ cena
- wygoda kręcenia
- plastikowe tipy
- falowane body
- waga/momentum

Imo, lepiej byś zrobił sprzedając pojedynczo te długopisy za granicą niż robiąc jakiegoś moda.

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że zwykły Pentel RSVP z capem z tyłu jest wygodniejszy - kręciłem tym, kosztuje $0.99 czyli ok. 3 - 3,50zł.

@hut - Mi kręci się wygodnie. Nie wiem jak tobie, ja wolę nawet takiego RSVP od MX'a :P

Silus - |14 Lis 2010|, o 17:07

Dla mnie to jest wygodne to jest tylko wasza ocena mi się tym dobrze kręci a nie wiedziałem że innym tak "tragicznie" więc nie możesz mi mówić że nie zwróciłem uwagi na + i -,
Prikos - |14 Lis 2010|, o 17:12

W ogóle to z tym przesadziłeś. Kręciłem takim syfem Arturrka i nic się nie da zrobić. A poza tym wartość tego moda to 2.8zł
U mnie nie ma Elite Balli w Carefour, tylko w empiku 1.40zł sztuka :facepalm:

Hut - |14 Lis 2010|, o 18:56

"Phantasm" napisał/a:
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że zwykły Pentel RSVP z capem z tyłu jest wygodniejszy - kręciłem tym, kosztuje $0.99 czyli ok. 3 - 3,50zł.



lzejszy od wszystkiego, niewywazony sc rsvp jest lepszy od tego moda? no chyba nie
poza tym, podstawy zrobisz wszystkim, a sesyl stoi na tym poziomie, wiec pewnie i tym modem mu sie wygodnie kreci.

Klapcio - |14 Lis 2010|, o 18:58

"Sesyl Ząbek" napisał/a:
to jest tylko wasza ocena mi się tym dobrze kręci

Nom tylko nasza ocena i aż twoja ^^.

"Sesyl Ząbek" napisał/a:
więc nie możesz mi mówić że nie zwróciłem uwagi na + i -,

To napisz jakie są plusy poza tym, że można na tego "moda" tylko 5 złoty wyrzucić.

@up: rsvp z kapem z tyłu kręci się imo jak mxem w którym cog=cop (po spiłowaniu clipa), więc dobrze...

vastar - |14 Lis 2010|, o 21:31

"Sesyl Ząbek" napisał/a:
to jest tylko wasza ocena mi się tym dobrze kręci


Tobie dobrze się tym kręci. Ale czy próbowałeś porównać tego moda z innymi modami, które są tanie i łatwe do złożenia? Różnica jest ogromna.

IMO Lepiej byś zrobił, gdybyś te gripy założył na Super Pirata.

Bezdzwieczny - |15 Lis 2010|, o 08:19

mod nawet nawet na zachete ale nie lubie zwezajacego sie body a sczegolnie w druga strone a gripy wygladaja jak sailorki
Runek - |15 Lis 2010|, o 15:41

Ten Elite Ball Mod w porównaniu do sub moda wymięka. Może nowi penspinerzy naucza sie fundamentali Elite Ball Mod. Myśle , że te 5 zł lepiej wydac na sub moda, ale to jest tylko moje zdanie.
RatraK - |15 Lis 2010|, o 18:59

Skoro to są tylko oceny innych to po co ten tut? Jakbym złapał eliteballe to bym je na ct , czy na co innego włożył, a nie składał selfa.


Edit: jednak nie wygaszam, bo wypowiedź na temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group